Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşkınızı Hesaplayın ! ! !

Murti_San

Önerilen İletiler

ademek cidden %85 i beğenmiyosan terket türkiyeyi :lol: daha çok seveni nerde bulcan?

murti san üsülme seninde olur sonra kafanı taşlara vurursun. en iyisi sensin olanlara bi baksana neler yaşamışlar ve neler anlatıyorlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 196
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

murti san üsülme seninde olur sonra kafanı taşlara vurursun. en iyisi sensin olanlara bi baksana neler yaşamışlar ve neler anlatıyorlar..

Ama sevgililer el ele doşaşırken ben sap gibi tek başıma dolaşıyorum !yazık değil mi bana. Olsun ben razıyım acılara çünkü alışkınım ! insan sevdiği kişiyi düşünürken bile seviniyor .segilisi olanların gözleri hep gülüyor ? bence zaten sevginin diğer adı acı,ızdırap değil mi ! Sence ? bunlar olmasa sevginin kıymeti bilinirmiydi,acaba....Ben tüm bunlara katlanmaya razıyım ...........Ama sadece sevgilim olsun diyede sevmek istemem beni anlayan biri olursa hayır diyemem .önemli olan anlaşabilmektir :wub::wub::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok ilginç sonuçlar çıktı ama güzel bişi.. :D

SONUCLAR mi??? kac tane isim verdin ki sen :stuart::unsure: alemsin valla :D

bende alaTurka yazcaktim neredeyse isim kismina :D:blushing:

ama yok yok ,ben geleneksel ask falinda kalmaya karar verdim....

zaten isim misim de yok yazilcak, salladim bitane :D

ayrica bu film berbatti, kimse izlemesin !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SONUCLAR mi??? kac tane isim verdin ki sen :stuart::unsure: alemsin valla :D

bende alaTurka yazcaktim neredeyse isim kismina :D:blushing:

ama yok yok ,ben geleneksel ask falinda kalmaya karar verdim....

zaten isim misim de yok yazilcak, salladim bitane :D

ayrica bu film berbatti, kimse izlemesin !

Neden isim yok diyorsun ? Vardır vardırda senin işine gelmedi herhalde olsun ! Sen papatya koparmaya devam et hiç olmazsa % 50 şans var, seviyor veya sevmiyor çıkacak . :wub: Koparma gülleri dalında kalsın !!!!!!! :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

gelecekteki aşkıma yaptım %91 :D eski aşkıma yaptım %66 çıktı,şimdiki aşkıma yaptım %69 :D o beni sewmiyo ama nasıl bööle çıkıyo garipp

[gerçek olmasını isterdim :wub:] :sweatingbullets:

sen ne varsa hepsini yazmışsın?

geçmiş , şimdiki ,gelecek zaman ne bu bolluk böyle sendede amama Aşkın varmış ! :D

bunları yıllık periodlar halindemi kullanıyorsun veya aşkının ne zaman biteceğini nerden biliyorsun ?

bir insanın kaçtane sevgilisi veya aşkı olur anlayamadım ! :stuart: Kolleksiyon falan mı yapıyon sen ?

beni öyle katagoriye soksalar hemen ayrılırım ne o eşya gibi eski ,yeni,şimdiki falan ? :stuart:

Ya Sev Ya Terket

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.