Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski Sevgiliye Mektup

Misafir maydalin

Önerilen İletiler

bir bulutun ardı sıra

dağlara çıktı hıdır

bir sevdanın ardı sıra

vurulup düştü hıdır :(

dayan hıdır dayan hıdır

bu dağın ardı sıra

dağ dediğin nedir hıdır

yol eyleyip geçersin

çığ dediğin nedir hıdır

rüzgar olup uçarsın

yazılar güzel ama unutmak lazım,yoksa üzülen sen olursun :sorcerer: hayat devam ediyor :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 364
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

bugün tam bir sene oldu..romanlara geçicek türden bi tanışma hikayesiyle başladık herşeye..sen başka bir adıma aşık olurken bundan 1sene önce hergeçengün vicdan azabıyla seni düşünüyo ve sana bu gerçeği söylemek için hergün kendime telkin veriyordum.sadece bir düşü yaşıyordun ve ben karşıdan sadece acı çekerek seni seyrediyordum...ve ogün geldiğinde sana adımın başka olduğunu söylediğimde,birkaç gözyaşıyla sadece bikaç günlüğüne beni terk etmiştin..geri döndüğündeyse sende bende eskimiştik bile...sonra dostane cümlelerle birbirimize hergün acı çektiriyorduk...ama biz birbirimize yinede sözler veriyorduk..büyücez ve kocaman olucaz vede bidaha ağlamıycaz..hayat bizi ellerimizden bidaha yakalayamıyacak ve bizi üzemiyecek.günler ve itiraflar ardı ardınca..sonra dayanamadığımız noktalarda 'aşkım'deyişleriyle kopuşlar...ve bir daha ipi yakalayamayışlar.zamaaannn..

ve sen başarılarınla günden güne büyürken,ben hergün senin başarıların altında küçülürken.ahh benim yaralı kalbimin bir tek dikişi..can yeleğim..nezaman ağlasam sadece ekrana bakıp yazmanı beklediğim güzel sevgilim..

birgün biyerde bedenimize dokunucaz biliyorum..gözlerimiz gözlerimize değicek ve işte o an zamana sığdıramadığımız tek gerçeğimizi yaşıycaz...bir gün sadece ellerimize..birgün gözlerimize..birgün de sadece dillerimize yer vericezz..biliyorum bu zaman var bir yerlerde..şuan sadece bir tablodasın benim için..bir çizgiye tıkladığımda aşağıya çekebildiğim..ama birde öyle bir yürektesinki birtürlü çizgisini bulamadığım şu hayatın içinde biryerlerde asla o tahttan seni indiremediğim..

bir gün buluşmak dileğiyle..

seni çok seviyorum

ezgi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw arkadasim, nerelerdesin yaw.

eski sevgiline mektuplarini özledim.

ben sana tek kisilik bi hayran kitlesi olusturmustum, sen kapattin gittin perdeyi.

diger konuda made in turkey arkadasa katiliorum, unutmak lazim. bir yerlede okumustum, gecmise mazi falan diolarmis ;)

ama yazilarina gelince, ben onlari sevdiydimdi :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben sana tek kisilik bi hayran kitlesi olusturmustum, sen kapattin gittin perdeyi.

diger konuda made in turkey arkadasa katiliorum, unutmak lazim. bir yerlede okumustum, gecmise mazi falan diolarmis ;)

ama yazilarina gelince, ben onlari sevdiydimdi  :(

11354[/snapback]

NOT:

SEVGİLİ ALATURKA MYDALİN KARDEŞ ŞUAN İSTANBULDAN YOLA ÇIKMIŞTIR HERALDE HAFTA SONU İÇİN GİTTİ.DÖNÜŞ BUGÜNE. ONUN YERİNE BİZ VARIZ BACIM YOKMU SENDE GÜZEL HİKAYELER SAYFAYI DOLDURALIM GELİNCE KRİZE GİRSİN NE OLMUŞ BURAYA DİYE :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama yazilarina gelince, ben onlari sevdiydimdi  :(

11354[/snapback]

NOT:

SEVGİLİ ALATURKA MYDALİN KARDEŞ ŞUAN İSTANBULDAN YOLA ÇIKMIŞTIR HERALDE HAFTA SONU İÇİN GİTTİ.DÖNÜŞ BUGÜNE. ONUN YERİNE BİZ VARIZ BACIM YOKMU SENDE GÜZEL HİKAYELER SAYFAYI DOLDURALIM GELİNCE KRİZE GİRSİN NE OLMUŞ BURAYA DİYE :P

11362[/snapback]

hadi bugün Istanbuldaydi, daha evvel niye yazmadi, bak affi yok bu isin ;)

dolduralim arkadasim, ama ben hic bir eski sevgilime mektup yazma ihtiyacini duymadim ki.

ilk askima bir sarki itaf ediim hadi burdan: Hey Mr. DJ, Sezen Aksu ´dan bir adet taze "adi bende sakli" rica ediim lüffen...

sende sira karcicegi_m

B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevipte kavuşamayanlar!!!!

şşşştttt

Sana  diyorum bakma öle

Haydi yazda rahatla

İçinde kalmasın

Hem belli mi olur bir gün oda okur..

8994[/snapback]

OFF OFFFF BU SAYFA TAM BENLİK.(YA ALATURKA BİLİYORMUSUN YAZACAK OLSAM SAYFALAR YETMEZ ŞU KAVUŞAMADIĞIM SEVGİLİYE.AMA O YETENEK NERDEKİ SAYFALAR DOLUSU YAZAYIM :P BENİMKİDE LAF İŞTE).3YILIN SONUNDA BANA BIRAKTIĞI SADECE BOŞ BİR YÜREK.GALİBA ONUN GİDİŞİYLE BEN SEVME DUYGUMU KAYBETTİM.

HÜKÜMSÜZDÜR :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla bende bi anormallik var, bilmiorum, ama hic icimde kalan bi sey yok...

bu iyi bi sey mi yoksa kötü bisey mi?

11388[/snapback]

AŞK ADINA CANINI ACITAN İÇİNİ SIZLATAN BİRİ YOKSA VEYA OLMADIYSA ŞAYET:

1.BU İYİ ŞEYDİR DEMEKKİ SENİ ÜZEN KALBİNİ KIRAN BİRİ ÇIKMAMIŞ.BUNDAN SONRADA KİMSENİN SENİ KIRMASINA İZİN VERME.

2. YAZIK BU DUYGUYU TATMAK LAZIM.MUTLAKA İNSANIN İÇİN İTİTRETEN HATIRLADIKÇA ALIP BİR YERLERE GÖTÜREN BİRİ OLMALI VEYA OLMALIYDI...... SENİN DURUM BİRAZ VAHİM BACIM :D

ACİLEN BİRİNE AŞIK OL,SONRADA SENİ TERKETSİN :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aska asik olmak da güzel be canim. :wacko:

bir gün bir yerde, hic ummadigim bi zaman cikacak karsima bunu biliorum da, umarim ben görmeyecek kadar kör olmam, böyle di bi özelligim vardir

:huh:

hadi bi de son askima bir sarki armagan edim gitmeden:

Lara ´da Adam degilsin olsun, yada Ayse H Önal dan kiracan mi belimi, ya da askin Nur Yengi de Ayipsin...

Eger bi gün burda bunlari okuyacaksa, kendisi secsin sarkisini , hepside yakisir valla

:crying:

simdi baslarsam dur durak bilmicem iyisimi, ben burda nokatliim bu konuyu, nerden de girdin bu mevzulara yaw

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Umarım bizim aramamıza gerek kalmadan aşk bizi bulur :clover:

ve umarım hiç ayrılıklar olmadan bir ömür boyu sürer...

pek masalımsı oldu ama içimden de böylesi geliyor ne diyeyim..

söz konusu duygular oldu mu mantık pek işlemiyor sanırım :wub:

Allah herkesin gönlüne göre versin :clover:

11403[/snapback]

AMİNNNNNNNNNN!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

uyuyorum uyuyorum günler cabuk geçsin diye

kadehlere koyuyorum acımı dindirsin diye

bekliyorum bekliyorum bu sensizlik bitsin diyeeeee

seni özlediğim kadar beni özlüyormusun

sen de rüyalarında beni görüyormusun

öyle zorki ayrı kalmak öyle dayanılmaz ki

unut beni sevgilim

ben unutmuyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Umarım bizim aramamıza gerek kalmadan aşk bizi bulur :clover:

ve umarım hiç ayrılıklar olmadan bir ömür boyu sürer...

pek masalımsı oldu ama içimden de böylesi geliyor ne diyeyim..

söz konusu duygular oldu mu mantık pek işlemiyor sanırım :wub:

Allah herkesin gönlüne göre versin :clover:

11403[/snapback]

AMİNNNNNNNNNN!

11410[/snapback]

:) :) :)

aynen katılıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevebilmek

aşık olabilmek kadar güzel birşey varmı şu dünyada

bunu beceremeyenler düşünsün bence

11540[/snapback]

iyi düsünsünler hemde...

sacma sapan seyler takmadan becerebiliolarmidir sence?

her benim diyen yasayamaz aski

bildiklerini, yasadiklarini, beklentilerini bi kenara birakip acilcaksin bilinmez denize, bunu beceremiyen, asktan konusmasin bi zahmet

B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevebilmek

11540[/snapback]

iyi düsünsünler hemde...

bildiklerini, yasadiklarini, beklentilerini bi kenara birakip acilcaksin bilinmez denize, bunu beceremiyen, asktan konusmasin bi zahmet

B)

11548[/snapback]

ya çoktan açılmışsa o gemi bilinmeze ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevebilmek

11540[/snapback]

iyi düsünsünler hemde...

B)

11548[/snapback]

ya çoktan açılmışsa o gemi bilinmeze ?

11551[/snapback]

eger öyleyse, helal olsun adam gibi adam derim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.