Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Eski Sevgiliye Mektup

Misafir maydalin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 364
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ey sevgili

sensiz gecen günlerim de eksiktim.bunları okumasanda korkma aramıyacağım seni sormayacağım ama seni düşünmeme karışma oldumu.. seni düşününce hayat daha bir güzel biraz fazla sigara içyorum o kadar.. neden ayrı olmamıza rağmen sana hala kızamıyorum bilmiyorum kötü birşey de söyleyemiyorum belki hayatıma ayrı bir anlam kattığın kısa da olsa bir bölümünü güzel kıldığın içindir. herneyse artık yoksun hiçbir şekilde. belki özlüyorum seni, sesini ama ne kadar salak olduğumunda farkına vardım. bu aralar kime şöyle bir göz kırpsam oda bana kırpıyor bunun farkına vardım. sağol be aşkım ..

mutlu ol emi beni kısada olsa hem cok mutlu hemde cok mutsuz eden insan.

yolun açık olsun....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

SEVGİLİ MANDALİN

NE KADAR HOŞ BİR KONU

NE DESEMDE BİLMEM Kİ

ŞİMDİ BİZ KANKA OLDUK YA SANA CEVAP VERMEM LAZIM BENİM

KENDİME ÖNCE BİR SEVGİLİ BULUP ONA ULAŞAMAYAYIM

EN KISA ZAMANDA SANA DÖNCEM MANDO...

EN SAMİMİ ARKADAŞIM BENİM... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

CANIM BAYDALİN

BENİM KAFAMI KARIŞTIRDIN

LEMANYAK BİR KİM?

ŞİMDİ SEN NİYE ONDAN BUNU ALDIN

ALDINDA PİŞMAN MI OLDUN, PİŞMAN OLUCAKSAN NİYE ALDIN?

BU ARADA BEN ÇOK EĞLENİYORUM.OHHH, OHHH....

CANIM KANKAM

SEN KAFAYI BOZMA, SANA BURADA KİMSE POLİM YAPAMAZ

ARKAMIZDA CEROMİKİ ABİM VAR, BİZİ KORUR

HATTA YEMEĞE BİLE GÖTÜRÜCEK

ÇATLA SEN FRAK

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pişman değilim isterse assınlar beni abi bu arada adminlere yazalımbir chat sayfası olustursunlar bir script falan burda ki konusmalarımız chat gibi oluyor oda hoş olmuyor konu ne biz ne yazıyoruz hem insanlar birbirine olan hınclarını orda giderirler burada kalıcı bir şekilde kalmaz değil mi iyi fikir varmı dikkatimi cektide forumda paylasım pek yok bu kisim için gecerli bu fikrim ulan iki günde fikir sahibi oldum ya bura hakkında :D ne zekiyim yaw

konusmalar hep karşılıklı hitablar vede iltifatlar seklinde.. karşılıklı konusmalar bunu gidermenin de en iyi yolu kücük bir chat sayfası yapımıda cok basit sanırım hemen ekleyebilirler siteye öneridir... bana katılanlar varsa cumartesi günü tandoğan meydanında bir miting düzenleyebiliriz..:P alaturka katkı diyordu alsana katkı :D güzel bir fikir

kolay gelsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YAHOOOO SEVGİLİ MANDECİĞİM ( DAHA DA KANKA OLDUK ŞİNDİ)

BEN SANA KATILIYORUM. BİDE KİMLER KATILIR SAYIYIM

1) CEROMİKİ ABİ

2) CANUYUR ABİ

3) FRAKIN KATILACAĞINI SANMAM..

4) ALİSIFIRBİR ABİ UMARIM

5) ALAT ABLAM

6) NAZAN ABLAM ( O FAVORİM)

VEEEEE

7) ESRA BACIM

HADİ BİZE KOLAY GELSİN...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

alaturka kaktüsmüymüş ben o da bizden sanıyordum :P

ahanda acemi oldum bu hızla fala sürmez ordinaryüs olurum :D burda onun karşılığı nedir bilmiyorum ama admin mi mederatör mü fazla sürmez böyle giderse iki günde acemi olduysak tamam dır bu iş:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MAYDACIĞIM

KAHVEDE BAYAĞI İYİ MAÇ MUHABBETİ VARDI.HEMEN CEVAP VEREMEDİM.

NOOLUR ALINMA KANKAM.

Bİ DEFA ALAT ABLAM BENİM BİR NUMARALI 2ABLAMDAN BİRİDİR.

İKİSİDE NADİDE ÇİÇEKLERDİR.

SENDE BENİM KALBİMİN MODORATÖRÜSÜN

BEN ŞİMDİ İYİ BİŞİY Mİ SÖYLEDİM MAYDACIM :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eski sevgiliye dip not

bugün yine seni düşündüm de içim sızlıyor be.. çık git artık aklımdan ben yeniden sevmek istiyorum ben Seni bu kadar severken farkına yine geç varıyorum sanırım bütün köşeli jetonları ben satın almışım:P

ben kendimi sevmeyi unutmusum seni severken. aslında kendimi ihmall etmişim ey sevgili oysa aşklıda aşksız da yaşamak güzel hemde annenin yaptığı sarmaları parmaklarını yalarcasınayemek gibi bir şey yaşam bir aramağan bir hediye ama ben sendeyken meğer onlar bende değilmiş

bunları buraya yazmam hala seni sevidiğim anlamına mı geliyor hani bir şarkı vardıya nurettinin hani başındaki şiir de

"şimdi ise kırılgan mektuplar yazıyorum hangi adrese göndereceğini bile bilmeden" aynen ona benzettim kendimi neyse sözüm olsun sana daha cok yazıcam ey sevgili

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak işte sevgili gördün mü yaptığını yine aklıma düştün benim gibi bir adama yapılır mı bu ?

oysa ki ne güzel hayallerim vardı senin ile ilgili, tabi benimle de ilgili aslında, senden istediklerim birazda bencillik kendimi düşünüyorum sonuçta . seni ne kadar çok sevsem ben o kadar mutluyum sana olan aşkım aslında kendi egomu tatmin etmekten öteye gitmiyor işin aslına bakarsan. burada sana düşen pay ben kendimi mutlu ederken seni sevmekle seninde sana mecbur olan bir insanın var olmasına sahip olmanın getirdiği muhteşem büyüklük hissi evet seninde payına bu düşüyor sana muhtaç bir insan mutlu olabilmek için sana muhtaç bir insan. Artık ne kadar umursamazlığın varsa takınırsın sana da bu düşüyor

biliyormusun yine gece oldu ve her gece olduğu gibi ben yine yalnızım senden çok uzaklarda. Ayrılmaz bir ikili oluyoruz bir bilsen yalnızlığım ve sen hani bir şarkı vardı hatırlarmısın ekmek şarap sen ve ben aynı o şarkıdaki gibi yalnız burada ekmek yok, şarapta yok aslına bakarsan sigara cin sen ve benim sensizliğim. Yine içiyorum bilmiyorum acizlik mi? sevda türküleri dinliyorum. ne güzel o türküler aynı ben, saf ve sömürüsüz bu yüzden türküleri birde seni çok seviyorum .

bazen kendime çok kızıyorum sevgili !! dedim ya sana kızamıyorum diye ama kendime cok kızıyorum bana güvenip de akıl danışan dostlara öyle güzel şeyler anlatıyordum ki şimdi kendime neden laf anlatamıyorum söz sana bundan sonra bana birileri bir şey sorsa tek diyeceğim bir atasözü olacak “kelin ilacı olsa başına çalar” ne kadar doğru bir kelimeymiş bu şu anda kelim ben ilacı varsa yollasana bana

bilirim vizontele filmini cok seversin oradaki ilacı istemem hani popona sürünce oradakileri döküp de başta cıkaranlardan değil biliyormusun aslında ilacım sensin ama sanırım bunu sana söylememeliyim acizliğimsin sen benim.

Biliyormusun hatunun biri bugün bana manyak birisin dedi bende ona o sizin manyaklığınız diyemedim neden bilmiyorum normal ben söylerdi bunu. Sencede ben manyakmıyım sevgili nedersin seni bu kadar sevdiğim için...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna Rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. Hani ağzınla kuş tutsan "Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?" diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin.. iki ucu keskin bıçaktır bu işin. Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman. Bu mahkemede hafifletici sebepler yoktur. İyi halin cezanda indirim sağlamaz.Sen, "Ama senin için şunu yaptım" derken o, "şunu yapmadın" diye cevap verecektir. Ve ne söylesen karşılığında mutlaka başka bir iddiayla karşılaşacaksındır. Üzülme, sen aşkı yaşanması gerektiği gibi yaşadın.Özledin, içtin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, düşündün, şiirler yazdın. "Peki o ne yaptı" deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta. Sen aşkını doya doya yaşarken o kendine engeller koyuyorsa bu onun sorunu.

Bir insan eksik yaşıyorsa, ve bu eksikliği bildiği halde tamamlamak İçin uğraşmıyorsa sen ne yapabilirsin ki onun için? Hayatı ıskalama lüksün yok senin. Onun varsa, bırak o lüksü sonuna kadar yaşasın.Her zamanki gibi yaşayacaksın sen. "Acılara tutunarak" yaşamayı Öğreneli çok oldu. Hem ne olmuş yani, yalnızlık o kadar da kötü bir şey değil. Sen mutluluğu hiçbir zaman bir tek kişiye bağlamadın ki.... Epeydir eline almadığın kitaplar seni bekliyor.Kitap okurken de mutlu oluyorsun Unuttun mu? Kentin hiç görmediğin sokaklarında gezip yeni yaşamlara tanık olmak da keyif verecek sana.Yine içeceksin rakını balığın yanında. Üstelik dilediğin kadar sarhoş olma özgürlüğü de cabası....Sen yüreğinin sesini dinleyenlerdensin ve biliyorsun as olan yürektir. Yürek sesi ne bilmeyenler, ya da bilip de duymayanlar acıtsa da içini unutma; yasadığın sürece o yürek var olacak seninle birlikte. Sen yeter ki koru yüreğini ve yüreğinde taşıdığın sevda duygusunu. Elbet bitecek güneşe hasret günler. Ve o zaman kutuplarda yetişen cılız ve minik bitkiler değil, güneşin çiçekleri dolduracak yüreğini...NAZIM HİKMET

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BUGÜN ZAMANIM OLMADIĞI İÇİN SANA MEKTUP YAZAMAYACAĞIM

BUGÜN ÇOKSEVDİĞİM BİR ŞİİRİ YAZICAM SANA AFFET BENİ SEVGİLİ

YOK KARŞILIĞI YÜZÜNÜN

Senin sana rağmen bir yüzün var

herkesin ilk aşkına benzeyen

beklemek kadar acı, anlamak kadar zor

nedensiz ölümlerin suskunluğu gibi

yok karşılığı yüzünün

Senin sana rağmen bir yüzün var

herkesin ilk aşkına benzeyen

Yakınlaştıkça imkansız uçurumlar

nedensiz hayatların o büyük acısı gibi

yok karşılığı yüzünün

CEZMİ ERSÖZ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hani yoksun ya sevgili

yokluğun

dünyanın en büyük ucurumu

rüyalarında görürsün böylesini anca.

bir ucurum önündesindir aşağısı cok karanlık

atlayıversen sonsuz boşluğunda yok olacak gibisindir.

sonsuzluğunda kayboldum ey sevgili

işte ben oradayım sonsuz karanlıkta

elini ver bana

pırıl pırıl yüreğinle bir ışık yak

yada

bir ses ver orada olduğunu bileyim...

bu bir mektup sevgili biraz şiire benzedi ama

yine yazıcam bekle burada!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne yaparsın sevgili hayat böyle işte. birilerini peşinden koşturuken birilerini de kovalatıyor ne ilginç değil mi? oysaki herkez birbirine doğru koşsa sorun kalmayacak. sen neden bana doğru koşmuyorsun ki?

biliyorsun senden bişi saklamam bende bundan sonra bana doğru koşan biri var çok da hoş biri BELKİ ona doğru koşacağım ama ne bilim hani platonik olani daha hoştu acı vardı ya insan oğlu mazoşist mi ne dersin ama şimdi ben insanoğlunu bir kenara bırakmalıyım gibime geliyor önce kendimi kurtarmalıyım sevgili

hani sen beni sevmiyorsun ya! sen beni sevmedikce ben senin peşinden geliyorum coğusu bana salak diyor. Ama salaklığım sona erecek gibi; ne bilim işte o kız bana geliyor ya bende ona gitmeliyim diye düşünüyorum senin bana yaptığını ben ona yapmamlıyım ne dersin çünkü senin yaptığın hiç de hoş değildi kendimi onun yerine koyarsam olmuyor işte hani iğneyi kendine cuvaldızı başkalarına diyorya iğne o kadar cok acıttıki yapamam kimseye

sevgili eğer ona gidersem senin gibi vicdansız biri olmamak için gideceğim sorumlusu sensin. o na gidiyorum diye bana kızma hakkını kendinde bulabilirsin

bitti dedin

yalvardım sana

olmaz dedin.

onca gün,

onca gece karanlıta yorganın altında selenirken sana

dön derken

uyku tutmazken gözlerimi

sen bir kez olsun sesimi duymadın sevgili

söyle şimdi bana kızıyormusun..

yazarım yine sana

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak sevgili yaşa ki İNSAN hakkında neler öğreneceksin

seninle yıllardır konusan bir insanın senin hakkında neler düşündüğünü bugün farketmek seninle neden olmamsı gerktiğini bilmek inan bana huzur verdi insan bu kadar rahatlayabilir

yine idam edildim düşüncelerimden dolayı asıldım ama düşünce suçlusuyuz nede olsabir kere beni benden farklı kılmak isteyenlere sözüm dünyada değişmeyen bir şey varsa oda değişimin kendisiymiş belki çok daha aydınlık fikirlere sahip olacağım ama şundan eminim ki köhneleşmeyeceğim herkez bunu bilsin bu kesinlikle olmayacak kafkanınki romanındaki gibi bir değişim asla. böcek olmayacağım kesin :D buna söz verebilirim ama değişmeyeceğime değil

sende benden farklı şeyler bekleme ey sevgili dediğim gibi olacak..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sana şunu söylemeliyim sevgili tanı beni bugüne kadar tanımadıklarınla tanı..

aslında çevren de gördüğün erkeklerden pek de farklı biri değilim.

Hani bıyıkları sakalları çıkan çıktıkça da çirkinleşen tiplerden. bana göre erkek olmanın ortak özelliklerinden yeterince payımı almışımdır elimden geldiğince farklı olmaya çalışsam da genelimiz aynıdır.

Çoğunluğumuz Anadolu erkeği olduğumuz için sevgilerimizi özlemlerimizi tam olarak yaşayamadık sevdalarımız olamazdı. Olsa da doya doya yaşayamazdık. Delikanlıydık ve de yakışmazdı hele bir de kızlar acısından bu durum o kadar berbattı ki sevme hakları yoktu sevseler ise hemen adları orospu ya çıkar dı. hiçbiri de bunu kendilerine yediremedikleri için sevseler dahi seslerini çıkaramaz kıçlarının üzerilerine otururlardı. Bu durumun biz erkeklere de yansıması belli bir yaşa gelene kadar sevgisiz, insan ilişkisinin sadece bacaklar arasında başlayıp orada biteceği gibi önyargıyla gelişmek büyümek ...

Böyle yetişirken karşına çıkan ilk kız veya ailenin sana yakıştırdığı yada onların beğendiği biriyle evlenmek .

Sonra onca bastırılmışlıktan sapkın ilişkilerin ne kadar fazla olduğunu öğrenmek insana o kadar acı veriyor ki ben normalde tv izlemeyen biriyim bir gün berberdeyken mecburi izlediğim kadın programlarından birinde; birkaç kadın dizilmiş bir de bayan sunucu bunların arasında bir oradan konuşana müdahale edip susturmaya çalışıyor o sıra diğeri mikrofonu alıp başlıyor ki hikayeler o kadar acı o kadar berbat başka bir erkek için karısı üç kere kendisini terk etmiş ama adam hala arkasından yalvarıyor ne olur dön diye. Diğer taraftan kocası askere gidince kendi evladının hanımına gelinine çullanan babalar cocukları babasından olanlar

Biz küçük iken böyle şeyler hiç konuşulmaz hatta tv de çıkan masumane öpücüklere bile bakmamıza izin verilmezdi.

Berbere sordum nedir bu allah aşkına nasıl izliyorsun! Bu ne rezalet böyle şeyler izlenir mi! diye adam bana dönüp daha bu ne ki daha neler var neler. Bir bir anlatmaya başladı orda geçen trajik hikayeleri. Bir baba kendi öz evladına bunu nasıl yapabilir bu nasıl sapıklıktır ve bunun gibi bir çok hikaye bu bizim anadolu erkelerinin bastırılmışlıklarından kaynaklanıyor şimdi freud kesilmek istemem ama sanırım böyle olsa gerek. Oysa erkektik sözüm ona yılandan korkmazdık yalandan korktuğumuz kadar.. şimdi belki bana şiddetle karşı çıkanlar da vardır sevgili!!! ama erkek olarak genelimiz böyle siz anadolu kızları gibi bastırıldık. Sizlerde bunu en koyusundan yaşadınız..

Trakyalılar sakın kendini sıyırmasınlar bu işten onlarda bu işin içindeler :) onlarda pek farklı değiller bizden.

Işte bende sevgili bunlardan kendimi sıyırmaya çalısan, geçmişinde her erkeğin yaşadığı bastırılmışlıklarla ezik bir insanım. Bu konudaki ezikliğimi itiraf etmeliyim sana ki yarın bir gün bir hata yaparsam bilki böyle bir adamı seviyorsun. Belki bugüne kadar evlenmediysem kişiliğimin eksik taraflarını doldurmak içindir. Şimdi yavaş yavaş pişerken hayat içerisinde beni tanı istiyorum sevebilirsen böyle sev istiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

görüyorsun sevgili

deneyimli biri olarak artık iletilerimi renkliyazabiliyorum vede büyük ama bu ilk vede son renkli vede büyük yazılı iletim olacak insanlara kör muamelesi yapmak istemiyorum çünkü.

okuyanlarda kusura bakmasın lütfen kasıt yok ok?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel arkadaşım bana bugüne kadar yediğim kazıkların en büyünü atanlara yani siz hatunlara yazmamaya karar verdim. hatunsuz hayat olurmu bilmem dayanamam herhalde. bu aralar yazmıyacağım en azından

kabuğumda yani blog ımdayım gelirseniz çay kahve ısmarlarım size :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında ne desem bilmiyorum benim havadan sudanına yazdığım yazılar içinde aşk gecen sevgi, güzellik gecen bir konu başlığı altına taşınması bana gizlice yapılanbüyük bir güzellikti çok hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim Ama ne gariptir ki aşk bana çok uzak. ben ona ne kadar koşarcasına nefesim tükenene kadar gitsem o hep benden daha hızlı koşuyor yetişemiyorum herseferinde ben istasyona koşarken tren çoktan kalkmış oluyor.

belkide doğru rüzgarı beklemeliyim daha hızlı koşabilmek için..

size mazlum çimen den bir dörtlük

Sevdam beni mi güldürür

Şu ömrümü söndürür

Hergünümü hüzne döndürür

Yar unutamadım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel arkadaşım bana bugüne kadar yediğim kazıkların en büyünü atanlara yani siz hatunlara yazmamaya karar verdim. hatunsuz hayat olurmu bilmem dayanamam herhalde.  bu aralar yazmıyacağım en azından

10245[/snapback]

BU SÖZLERİNİZ KAYITLARA ALINMIŞTIR. :P

DİP NOT:PİRE İÇİN YORGAN YAKMAYALIM :clover: SALLA GİTSİN KARDEŞ YA. :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel arkadaşım bana bugüne kadar yediğim kazıkların en büyünü atanlara yani siz hatunlara yazmamaya karar verdim. hatunsuz hayat olurmu bilmem dayanamam herhalde.  bu aralar yazmıyacağım en azından

10245[/snapback]

BU SÖZLERİNİZ KAYITLARA ALINMIŞTIR. :P

DİP NOT:PİRE İÇİN YORGAN YAKMAYALIM :clover: SALLA GİTSİN KARDEŞ YA. :sorcerer:

10550[/snapback]

kayıtları kim tutuyor :P senmi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.