Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bir şarkı seç

entari

Önerilen İletiler

• Co-Admin

Fal gibi bişey mi...:) Pekii ilk ben yazayım

Haykıracak nefesim kalmasa bile

Ellerim uzanır olduğun yere

Gözlerim görmese bulurum yine

Kalbim durmuşsa inan çarpar seninle

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fal gibi bişey mi...:) Pekii ilk ben yazayım

Haykıracak nefesim kalmasa bile

Ellerim uzanır olduğun yere

Gözlerim görmese bulurum yine

Kalbim durmuşsa inan çarpar seninle

:)

Selam....)))

Güzel zaman geçirmek için...Herşey hoş olsun....

Bağlı ve bağımlı bir kişiliksiniz...Herkeze olduğundan fazla değer veriyorsunuz..Karşılık görmeyincede yıkılıyorsunuz...Aslında çok seviliyorsunuz ama birşeyler size yetmiyor...tuttuğunu koparan bir karektersiniz ama elde edince herşey ışıltısını yitiriveriyor...Maymun iştahlı birisiniz...Aslında çok yaşlı birimisiniz bilmiyorum ...Şöyle demek daha doğru..Çok yoğun yaşamış birisiniz...Üzerinizdeki bunun yorgunluğu...Bekarsanız evlenmeyin....Evliysenizde sizin için yapacak birşey yok...Aslında içinizdeki çocuğu yaşamak istiyor fakat kocaman kadını oynuyorsunuz...İçinizdeki çocuk çok saf ve çok temiz bunu biliyormusunuz.....Şarkıdaki gibibittim dediğiniz anda küçüçük bir ışık sizi parlatıveriyor. Işığınız sönmesin. ..Hoşçakalın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Co-Admin

Selam....)))

Güzel zaman geçirmek için...Herşey hoş olsun....

Bağlı ve bağımlı bir kişiliksiniz...Herkeze olduğundan fazla değer veriyorsunuz..Karşılık görmeyincede yıkılıyorsunuz...Aslında çok seviliyorsunuz ama birşeyler size yetmiyor...tuttuğunu koparan bir karektersiniz ama elde edince herşey ışıltısını yitiriveriyor...Maymun iştahlı birisiniz...Aslında çok yaşlı birimisiniz bilmiyorum ...Şöyle demek daha doğru..Çok yoğun yaşamış birisiniz...Üzerinizdeki bunun yorgunluğu...Bekarsanız evlenmeyin....Evliysenizde sizin için yapacak birşey yok...Aslında içinizdeki çocuğu yaşamak istiyor fakat kocaman kadını oynuyorsunuz...İçinizdeki çocuk çok saf ve çok temiz bunu biliyormusunuz.....Şarkıdaki gibibittim dediğiniz anda küçüçük bir ışık sizi parlatıveriyor. Işığınız sönmesin. ..Hoşçakalın...

Sevdim bu oyunu... :lol:

Şimdiii gelelim bendeki benlere...Eksik olmuş..çünkü ben; bi kadın, bi çocuktan daha kalabalığım... :P

Öncelikle çocuklar iki tane;

Bazen hanım hanımcık bir kız çocuğu, bazende haylaz bi erkek çocuğu

İki kedi;

Birisi mır-mır yumuşacık bişey, diğeri tam bir vaşak

Kadın kaç tane bilmiyorum.Beraber sayalım:

-Sizin o yorgun, çok görmüş geçirmiş kocaman kadına ben "derviş" diyorum.(O otursa kitap yazar...:))Derviş diyorum çünkü neredeyse peygamber kadar sabırlı.Sürekli şükreden, içinden sevgi taşan, yüzü nurlu bir kadın o

-Cadalozdan bahsetmek istemiyorum ama, hani nasıl derler "aslını inkar eden kafirdir"...:)Beni en çok yoran o sanırım.Sinirlendiğinde gözü dönüp avaz avaz bağıran şirlet bişey.

-Tepeden tırnağa kadın olan bi kadın var, ama ona ne isim takacağımı bilemedim.Romantik mi desem acaba... :unsure: Böyyleee güzel güzel giyinsin, hoş koksun, dans etsin, mumlar yaksın bayılır.

-Bayan meraklıyı unutmuyoruz tabi, illa herşeyi bilip öğrenecek! Onu da çok sevdiğimi söyleyemem

-30-35 yaşlarında özgür kızımızla bitiyor sanıyorum bizim ahali... :D Gezsin, tozsun eğlensin o anca, Dünya yansa umru olmaz, hayatı bir lütuf olarak görür ve tadını çıkarır.

Şimdi söyleyin lütfen; bu kadar kalabalık biriyle kimse yanılıp evlenir mi.... :lol:

Sahi unutmadan kediler de dahil bu ahalinin hiçbiri muz sevmez... :stuart:

Işığınız sönmesin. ..Hoşçakalın...

Teşekkür ederim

Sevgiler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevdim bu oyunu... :lol:

Şimdiii gelelim bendeki benlere...Eksik olmuş..çünkü ben; bi kadın, bi çocuktan daha kalabalığım... :P

Öncelikle çocuklar iki tane;

Bazen hanım hanımcık bir kız çocuğu, bazende haylaz bi erkek çocuğu

İki kedi;

Birisi mır-mır yumuşacık bişey, diğeri tam bir vaşak

Kadın kaç tane bilmiyorum.Beraber sayalım:

-Sizin o yorgun, çok görmüş geçirmiş kocaman kadına ben "derviş" diyorum.(O otursa kitap yazar...:))Derviş diyorum çünkü neredeyse peygamber kadar sabırlı.Sürekli şükreden, içinden sevgi taşan, yüzü nurlu bir kadın o

-Cadalozdan bahsetmek istemiyorum ama, hani nasıl derler "aslını inkar eden kafirdir"...:)Beni en çok yoran o sanırım.Sinirlendiğinde gözü dönüp avaz avaz bağıran şirlet bişey.

-Tepeden tırnağa kadın olan bi kadın var, ama ona ne isim takacağımı bilemedim.Romantik mi desem acaba... :unsure: Böyyleee güzel güzel giyinsin, hoş koksun, dans etsin, mumlar yaksın bayılır.

-Bayan meraklıyı unutmuyoruz tabi, illa herşeyi bilip öğrenecek! Onu da çok sevdiğimi söyleyemem

-30-35 yaşlarında özgür kızımızla bitiyor sanıyorum bizim ahali... :D Gezsin, tozsun eğlensin o anca, Dünya yansa umru olmaz, hayatı bir lütuf olarak görür ve tadını çıkarır.

Şimdi söyleyin lütfen; bu kadar kalabalık biriyle kimse yanılıp evlenir mi.... :lol:

Sahi unutmadan kediler de dahil bu ahalinin hiçbiri muz sevmez... :stuart:

Teşekkür ederim

Sevgiler :)

(Yani ilk günden bu kadar karışık birine, hele hele bir bayana çatmak revamıydı:))))

Neyse ne yapalım....

Ben sizdeki bunca kadını, erkeği ,çocuğu anlatmak isterdim ama baktım pırpırlı birisiniz.

Neme lazım bir bakarsınız karıştırdığımda ucu ergenekona kadar ulaşır..

40 yıldır güzel güzel etliye sütlüye karışmadan yaşamış gitmişiz ...

Kalan ömrümüzüde mahkemelerde geçirmiyelim dedim...

Yoksa bunlar benden kaçarmı yani....

Gelelim muz konusuna...

Siz ve kediniz dahil evde hiç kimse muz sevmiyor demişsiniz..

Eeeeeee belli oluyor canımcım ,belli oluyor...

Zira muz dediğiniz o ufacık gibi görünen şeyin marifetleri

saymakla bitmiyor..İşte birkaç tanesi...

-Besin değeri yüksek

-B6,B9 (folik asit olurlar)

-Potasyum

-B1,B2,C,D,E,P vitaminleri

-Magnezyum, Bakır Demir, fosfor mineralleri..

-mideyi güçlendirir

-kabızlığı giderir

-böbrek ve kabızlığı giderir

-Kolestrol ve kalp damar hastalıklarına iyidir

-beyin yorgunluğunu alır

-enerji verir

-cilde iyi gelir.Besler temizler.vs....

Şİmdi söz ver bana muzu çok yiyeceksin....

sinir ve sitresin azalacak....

Fosforun artacak...Enerjin tavan yapacak...

cildin ışıl ışıl olacak..beynin dinginleşince zaten sen tek kadına ineceksin yane :))))

Ben sende bu (potasyumu) potansiyeli görüyorum...

mümkünse şu yumuşak kadını seç lütfen ...

yoksa sizinle yapacağımız diğer seanslar çok gürültülü olacağa benziyor....

Muzlu günlerrrrrrrrrrrrrrrr.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Co-Admin

Bugün şu yaramaz oğlan çocuğundan bahsetmek istiyorum...:)

Hani eskiden vikingler diye bir çizgi film vardı..Bir viking çocuğun ve onun kabilesinin başından geçenler.Çocuğun adı viki'ydi.Sorunlarla karşılaşıldığında burnunu kaşıyarak düşünür ve pratik çözümler üretirdi.Aklına birşey geldiğinde kafasının hemen üstünde yanan bir ampul beliriverir,(yoksa yıldızlar mı uçuşurdu) o da parmağını şıklatır, sevinçle "buldum!" diye haykırırdı.Haykırdığında da havaya zıplayıp ayaklarını birbirine çarpardı sanki...Hah işte bendeki haylaz oğlanı tarif etmem gerekse "aynııı viki gibi" derim.Zira o da sabahtan beri parmak şıklatıp ayaklarını birbirine vuruyor ve buldum diye haykırıyor.Bayan meraklı "ne buldun çocummm" diye sorduğundaysa "pırpır, pırpır" diyorda başka birşey demiyor.Biz bütün ahali endişeliyiz bugün, acaba diyoruz bi psikoloğa mı götürsek... :unsure: Gerçi derviş hanım karşı çıkıyor, bi kurşun döktürsek bişeyciği kalmazmış... :D

Gelelim şu muz meselesine canımcım:(nasıl hitap edeceğimi sapıttım artık, bi sen diyon bi siz, bi canımcım)

Hayatı boyunca kabızlık çekmiş bi kadına bu şimdi mi söylenirrrrr.... :devil::crying:

Not:Yumuşak kadın bugün taze bitti, genelde herkes onu ister...onun için karaborsa... :laughing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bugün şu yaramaz oğlan çocuğundan bahsetmek istiyorum...:)

Hani eskiden vikingler diye bir çizgi film vardı..Bir viking çocuğun ve onun kabilesinin başından geçenler.Çocuğun adı viki'ydi.Sorunlarla karşılaşıldığında burnunu kaşı*********** düşünür ve pratik çözümler üretirdi.Aklına birşey geldiğinde kafasının hemen üstünde yanan bir ampul beliriverir,(yoksa yıldızlar mı uçuşurdu) o da parmağını şıklatır, sevinçle "buldum!" diye haykırırdı.Haykırdığında da havaya zıplayıp ayaklarını birbirine çarpardı sanki...Hah işte bendeki haylaz oğlanı tarif etmem gerekse "aynııı viki gibi" derim.Zira o da sabahtan beri parmak şıklatıp ayaklarını birbirine vuruyor ve buldum diye haykırıyor.Bayan meraklı "ne buldun çocummm" diye sorduğundaysa "pırpır, pırpır" diyorda başka birşey demiyor.Biz bütün ahali endişeliyiz bugün, acaba diyoruz bi psikoloğa mı götürsek... :unsure: Gerçi derviş hanım karşı çıkıyor, bi kurşun döktürsek bişeyciği kalmazmış... :D

Gelelim şu muz meselesine canımcım:(nasıl hitap edeceğimi sapıttım artık, bi sen diyon bi siz, bi canımcım)

Hayatı boyunca kabızlık çekmiş bi kadına bu şimdi mi söylenirrrrr.... :devil::crying:

Not:Yumuşak kadın bugün taze bitti, genelde herkes onu ister...onun için karaborsa... :laughing:

Öncelikle hitap konusundan başlayacağım tabikide.....

Karşınızda binbir kişilikli biri olunca hangine hitap edeceğini bilemiyorsun doğrusu..hani işim gereği iletişim yakalamam içinde en uygun hitabı seçmeye özen gösteriyorum onun için birkaç hitap şeklini kullandım ki ogünkü ruh haline göre siz birini seçersiniz...(bu arada rahmetli türkçe öğretmenimin anlattığı bir yaşanmış olay aklıma geldi..anlatayım.

İlköğretim öğrencisi bir çocuk dilbilgisinden sınav oluyor ..Öğretmen bir konuyu okuyor noktalama işaretlerini uygun yerlere kendilerinin koymasını istiyor..Öğrencinin biri konuyu olduğu gibi yazıyor ...bilinen bütün noktalama işaretlerinide sayfanın altına yazıyor...ve yanına da ''Rap rap yerlerinize ''diyor...))))

(Yumuşak yok muş dikkatttttttt)

Şimdi 'sizin' pırpır konusuna gelelim. Bu konuda biraz araştırdım..Ekşi cinlerime sordum...Bu eskiden taşıma amaçlı kullanılan traktör tarzı bir araçmış bir ismide el ele diz dizeymiş...İşte burası önemli...şu senin yani sizin oğlan bir aşk ateşine düşmüş...aman dikkat ...sevdiği biraz sizin karektere eşleşiyor....o yüzden bence siz suya biraz kendi idrarınızdan damlatın onu çaktırmadan içirin..o konu kapanacaktır...kurşun murşun işlemez buna çünki.....

Sevgi-saygı-hoşgörü-iyiniyet-hoşçakal-sağlıkla-iyigünler- (Seçim sizin:)))))))

''

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Co-Admin

Günaydın :)

Birkaç gündür bakamıyordum.Ufaklık yüzünden sıkıntılı günler geçiriyoruz, aşk ateşi konusunda haklıymışsınız, yemeden içmeden kesildi garibim... -_-

Derviş hanıma sordum ben, "bu büyü değil ki çişle bozulsun" dedi.."Allahtan hayırlısını isteyelim kızım, herşeyin doğrusunu o bilir" diyor..."zaten bu fırlama hep kafasının dikine, ona çiş de işlemez" miş.Belli çok üzülüyor derviş hanım ama o Allaha havale ettiyse vardır bir bildiği... :sweatingbullets:

Ufaklık ruh eşi diye birşey diyor ben anlamadım, tencere kapak gibi mi bilmem ki... :unsure:

Neyse sizi de dertlerimizle daha fazla yormayalım.Güzel yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler...:)

Başlığa uygun olsun diye bir şarkıyla hoşçakalın diyorum:

grubun rengi boyarken bile sahili turuncuya

hiç tadım yok

ne hilal ne çoban yıldızı teselli etmiyor

acım çok

ki düşün ne kadar severim meltemin

yüzünü öperek esişini

ağlarım incecikten ayrılık ölümden çok

Sevgiyle kalın...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Anja,

Bende size bir şarkı armağan edip hoşçakalın diyorum....

Gücün var mı sevgilim

Derin sularda inci tanesi aramaya

Cesaretin kaldıysa

Hala benle aşktan konuşmaya

Söyle canım sevgilim

Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi

Yorgun gibi bir halin var

Duyguların karışık olabilir mi

Sil baştan başlamak gerek bazen

Hayatı sıfırlamak

Sil baştan sevmek gerek bazen

Herşeyi unutmak

Sanki bugün son günmüş gibi

Dolu dolu yaşamak istiyorum ben

Her ne çıkarsa yoluma

Selam verip yürümek istiyorum ben

Sil baştan başlamak gerek bazen

Hayatı sıfırlamak

Sil baştan sevmek gerek bazen

Her şeyi unutmak

Ne zaman sıkılırsanız bir şarkı seçin ve bekleyin....))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanma şâhım herkesi sen sadıkâne yâr olur

Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur

Sadıkâne belki ol âlem de serdâr olur

Yâr olur ağyâr olur serdâr olur dildâr olur.

Ama ben yabancı dil bilmiyorum... :P

Siz de benim gibi tarzanca biliyorsunuz galiba....clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen ANIdan başka birşey değilsin..sadece HATIRA,sın..:)

Bu AN,ıların, geçmişin yani..yaşarken fark edemedin..fakat şimdi bu AN,da AN,layabiliyorsun..gelecekmi..yok öyle bişey..yarına çıkmaya kimin garantisi var..:)

AN,da yaşamak çoooookkkk başka bir yaşam biçimi..:)

Geçmişi değiştirmen mümkünmü..yani gidelim üç ay önceye hatalarımızı düzeltelim..yok böyle bir şey..:)

Geçmişe dönemeyyiz yani..sadece geçmişteki hataların kahrını üzüntüsünü bilinçsizce yaşarız..işte cehennem..yanarız daha bu dünyadayken.. :D

Gelecek,daha gelmediki gelecekle ilgili kahırlarım olsun azaplarım olsun..geldiği zaman bakarız..hele bi gelsin..:)

AN,da yaşamak..sadece şimdiyi yaşamak..gerçektende kişinin gerçekleştirebileceği en büyük mucize..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen ANIdan başka birşey değilsin..sadece HATIRA,sın..:)

Bu AN,ıların, geçmişin yani..yaşarken fark edemedin..fakat şimdi bu AN,da AN,layabiliyorsun..gelecekmi..yok öyle bişey..yarına çıkmaya kimin garantisi var..:)

AN,da yaşamak çoooookkkk başka bir yaşam biçimi..:)

Geçmişi değiştirmen mümkünmü..yani gidelim üç ay önceye hatalarımızı düzeltelim..yok böyle bir şey..:)

Geçmişe dönemeyyiz yani..sadece geçmişteki hataların kahrını üzüntüsünü bilinçsizce yaşarız..işte cehennem..yanarız daha bu dünyadayken.. :D

Gelecek,daha gelmediki gelecekle ilgili kahırlarım olsun azaplarım olsun..geldiği zaman bakarız..hele bi gelsin..:)

AN,da yaşamak..sadece şimdiyi yaşamak..gerçektende kişinin gerçekleştirebileceği en büyük mucize..:)

Sevgili dayı ,

Yani biz yaşadıklarımız kadarız diyebilirmiyiz ?

Genelde geçmişe takılı yaşıyoruz... Anı yaşarken bile geçmişten kopamıyoruz.. Yani sürekli cehennemdeyiz anlıyacağın. ))

Ben o mucizeyi gerçekleştirmek için çok çaba harcıyorum da ah o geçmiş yok mu... :lol:

Dayıcığım, yazdıklarınızla düşündürtüyorsunuz ya işte ben onu seviyorum.... Sevgiler ..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.