Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

doğru demişsin mahkum figgaro -_-

ağanız tahtına oturmaya hazır :D o kadar aradan sonra bakalım söküyormu ağalığım -_-

gittiğine üzülüşüm kadar gelişine sevinemedim..agasının gidişinden ve gelişinden habersiz bir maraba olabilirmi..yahut böyle bir maraba topluluğuna senin agalığın hak mı..?....sorarım eyy kader mahkumları...yanlışmıyım..sizi hiç bir zaman terk etmeyen ve hiç birşeyini sizden esirgemeyen figgaro kardeşiniz "aga" demeyelimde :P yeni başkanlığınıza layık değilmi.. :shifty:

:clover::clover: marabalaradır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

saf tutmak niyetle başlar..oda dürüstlükle harmanlanmış bir yüreği gerektirir..sonrasında ayrılıkta olsa geride bıraktığına koymaz..

---ben hiç ranzada yatmadım ki, düşeyim..hep yerdeyim..bide ötüyor ranzalar..gevşek civatalar falan..yatanlardan duyuyorum..işim olmaz

sırtını yere vermek gibisi varmı agam..ki lugatında düş(ürül)mek kelimesi olmasın.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...

efsane geri döndüüüüüüüü.....ağaların ağası,güzel,tatlı,asil,vefakar,düşünceli,sevecen vee bir o kadarda mütevazi hanım ağanız geldiii :wub: yolumu gözlemekten yoruldunuz biliyom ama mazaretim vardı asıcık asabiydim -_- nerdesinis gönül mahkumlarım geri verin saltanatımı ben tahtımı özledimmm..he birde canım karpus çekti duyun beni sevenlerim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.