Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Call Of Duty

marti_name

Önerilen İletiler

Call Of Duty 2

daha ilk görevde oyuncuyu atmosfere dahil etmeyi ba$armı$,gaza getiren oyun.nazi avına kaldığımız yerden devam!

efendim call of duty devamında da savaşların takım çalışmasıyla kazanıldığını gösteriyor.vasili telleri tamir et,vasili anti-tank silahı bul,vasili mg-42'yi indir gibi başlıca görevleri biz yapıyoruz.takım arkadaşlarımız da bize epey bir yardımcı oluyor.yapay zeka oldukça iyi,eskiden ölmek için hazır bekleyen askerler yerine,iyi korunan,çevrenizi saran,saklandığınız yerde sizi kıstırmaya çalı$an bir dü$man var.mesela camdan size ateş eden birine cevap verdiğinizde,adam ateşi kesip siper alıyor.sizin ateşi kestiğinizi görür görmez tekrar mermi bo$altmaya başlıyor.sokak savaşlarından birinde yaşadığım şu güzellik ho$uma gitti.apaçi lideri gibi en önden ilerleye ilerleye giderken bir arabanın arkasına sığındım.düşman birkaç metre ilerimde,yandan yandan ateş ederken saklanan almanlar,mermi bitip doldurduğum anlayınca gelip beni indiriverdiler.şarjör değiştirme sesini duyup geldiler diyorum kendi kendime.çok hoşuma gitti.

oyunun sinir bozucu birkaç özelliğinden birisi programlanmış sahneler.mesela savaş anında bir anda sesler kesiliyor,kimseler yok,yemek yiyin gelin bir değişiklik yok.ama 3 adım atıp sola döndüğünüzde tanklar çıkıyor,düşman askerleri üstünüze çullanıyor.çok çirkin olmuş bu.ayrıca siz bir bölgede gerekli bazı şeyleri yapana kadar düşman sürekli yenileniyor.aynısı bloodrayne 2'de vardı.sinir bozucu tabi.

şu cok konusulan sağlık olayına gelince.sağda solda ilkyardım çantası bulma devri bitti tabi,wolfenstein'de et bulup yiyince sağlığımız yükseliyordu,elbette bu durum değişecek.tabi call of duty 2'de biraz saçma bir durum olmuş.medic falan gelse bizi iyileştirse gayet güzel gayet sukela olurdu.su ana kadar böyle bir durum görmedim.dinlenince iyileşmek pek olmamı$ yani.bunun dışında oyunun pek bir kusuru yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

rica :clover:

ya şimdi bu oyunda diğerleri gibi norma asker diilsin.özel bi birlik gibi bişi.oraya var,varırken adam öldür olayı diil.sırf görev.mesela çölde tankları indiriyorsun yanındaki asker seni dewamlı yönlendiriyor.rusyada snper,fransada roketçiler,çölde tanklar falan hep bu şekilde :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 yıl sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.