Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hangisi Farklı

NICLENO

Önerilen İletiler

Öncelikle hoş geldin NICLENO...:)

Ben alt sağda ki diyorum.Çünkü bir tek onun ortası beyaz, çerçevesi sarı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşbuldum :)Alt sağdakinin farklı olduğu doğru. Bunun başka bir nedeni var.

Öyleyse ortasındaki resmin kabartma olmaması...:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diğerleri kadar belirgin olmasa da o resim de kabartma sevgili Radya. ^

İPUCU: Bunlar halen tedâvülde olan paralar. :)

Tahmin etmiştim zaten bu kadar kolay olmayacağını...:sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok basit. Sağ alttakinin bordürü sarı, ortası beyaz yani diğerlerinin tam tersi... :)

Ve tabii ki bir de sağ alttaki Türk parası diğerleri yabancı gibi görünüyor, o da var.

Saygılar sunarım.

Evet, sağ alttaki anlı şanlı liramız. Peki diğerleri ne olabilir? Resimlerin farklı oluşuna aldanmayın. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben hala bulamadım...düşünüyorum ama...:unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi ben de tam olarak seçemiyorum ama eğer bunlar bizim paramızsa hepsinin tura yüzünün kenar kısmında "türkiye cumhuriyeti" yazması gerekir ki bu sadece en alt sağ taraftakinde yazıyor. Bizim paramız değilse de bu tutum tüm diğer ülkelerin madeni paraları için de geçerli ise bu durumda sanki diğerlerinde yazı yüzlerinin kenarları ile tura yüzlerinin ortaları birleştirilmiş gibi duruyor diyebilirim belki :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Ben de fikrimi söylemek isterim :P o Türk lirasındaki Atatürk mü gerçekten? sanki saçları uzun gibi görünüyor da :) yani saçlarının üst tarafında da saç var gibi görünüyor. Herhalde cevap bu değildir ama göz yanılsaması olsa gerek benimkisi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kesin benim gözlerimde bir sorun var, hiç resimleri seçemiyorum ama bana da doğru cevap bu gibi geldi...:)

Massallah sizdede ne goz varmis resim cok bulanik cikmis birsey anlasilmiyor yanliz 4 paranin kenar cercevesinde yildiza benzer birseyler varken "iyi secemedim" en alttakinde Turkiye Cumhuriyeti yazmakta sanirsam yazida okunmuyor cunku
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fakat...ama...lakin;

'' Resimlerin farklı oluşuna aldanmayın ''

diyerek, yanlış şifre verip beni aldattınız, sayın NICLENO ! :glare:

Ve tabii ki bir de sağ alttaki Türk parası diğerleri yabancı gibi görünüyor, o da var.

Evet, sağ alttaki anlı şanlı liramız. Peki diğerleri ne olabilir? Resimlerin farklı oluşuna aldanmayın. :)

:) O zaman ışık oyunları var. Sağ alttaki anlı şanlı 1 liramızın tura yüzü diğerleri yazı yüzü.

Bu durumu protesto ediyorum, sınav iptal olsun. Başka soru sorun lütfen ! :)

Saygılar sunarım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.