Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

tiryakiler..

modernjames

duman!!  

25 üye oy verdi

1. 1. aşağıdakilerden hangisi size uygundur.

• sigara kesinlikle kullanmam.
      15
    • ben bir tiryakiyim..
      7
    • arada sırada bir fırt çekerm.
      2
    • arkadaşlar teklif edince içerim.
      1

Önerilen İletiler

canım dedimya zevkler tartışılmaz...walla bana çok zevvkk weriyor yaa...bak biliyorumm ben tiryakiliği karşılıksız aşka benzetirim..zararlarınıdaa biliyorum..aman yeşimciğimm rakı içen ölmüşte (sigara içen), su içen(sigara içmeyen) ölmemişmi? seni kutluyorumm içmediğin için -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman yeşimciğimm rakı içen ölmüşte (sigara içen), su içen(sigara içmeyen) ölmemişmi? seni kutluyorumm içmediğin için -_-

çok yanlış bir düşünce ama bu..tabikide her canlının sonu vardır..buna bişey demedim ama sen bu düşünceyle içiyorsan bilemiyorum ne diyim.. :) ben her geçen gün bir adım ölüme yaklaşıyorsam sen iki adım yaklaşıyorsun bana göre doğru olan budur.. :) içmediğim ve içmeyeceğim için ayrıca tebrik ediyorum kendimi.. :D tşk..dileğim senin ve diğer sigara içenlerin sigara tiryakiliklerinden vazgeçmeleri..ama senin dediğin gibi zevkler ve renkler tartışılmaz..neyse.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o duman ki umutlar ve hiç söylenemeyecek sözler gibi sessiz sedasız süzülür ya geceye...

o his ki en uç noktalara kadar hissettiğin...

o ki yalnızlığı sorgusuz sualsiz paylaşan...

o ki pakette tek dal kaldığında yalnızlığını ve olmayan sevgilini hatırlatan...

o ki sabaha karşı kitaplara gömülü kafaları kaldırtıp dünyaya bağlayan...

o ki her sınav sonrası zevke tavan yaptıran :P

o ki her öğrenci evinin değişilmez demirbaşı...

(nası bırakıcam ben bunu yaa :( )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

o duman ki umutlar ve hiç söylenemeyecek sözler gibi sessiz sedasız süzülür ya geceye...

o his ki en uç noktalara kadar hissettiğin...

o ki yalnızlığı sorgusuz sualsiz paylaşan...

o ki pakette tek dal kaldığında yalnızlığını ve olmayan sevgilini hatırlatan...

o ki sabaha karşı kitaplara gömülü kafaları kaldırtıp dünyaya bağlayan...

nefret ediyorum sigara kelimesinden..

bu yazılanların neredeyse hepsini birinden daha duydum..

o biri bana çok yakın olan biri.. o biri kendini hiç düşünmeyen..

o biri benim sevdiğim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sigara ********* bi sey

Nerden bilioym babam tekelde calısırken içiyomuş daha sonra bi gün fabrikayı gezerken kanlı sigaracıkları görmüs tabi bu ne die sormus

İşciler tütünlerin içine farelerin zamanla yuva yaptığını ve bazen de farelerin böyle kıyma olduğunu söylemişler ve tabi babam bi daha sigara içmemiş

Darısı basınıza artık ne diyim ;)

arada sigara içerken cız sesi geliosa bu da sevgili farelerimizin kıymalarının kebap olduğu anlamına gelir

Duyarsanız afiyet olsun ne diyim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sigara ********* bi sey

Nerden bilioym babam tekelde calısırken içiyomuş daha sonra bi gün fabrikayı gezerken kanlı sigaracıkları görmüs tabi bu ne die sormus

İşciler tütünlerin içine farelerin zamanla yuva yaptığını ve bazen de farelerin böyle kıyma olduğunu söylemişler ve tabi babam bi daha sigara içmemiş

Darısı basınıza artık ne diyim ;)

arada sigara içerken cız sesi geliosa bu da sevgili farelerimizin kıymalarının kebap olduğu anlamına gelir

Duyarsanız afiyet olsun ne diyim :)

sen politikaya atılmayı düşünüyor musun :)

bak daha kesin bir yöntem. O ilkokul öğrencilerine yönelik yazılardan daha iyi caydırıcı :

20060201.jpg

20060119.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

2007'de organik sigara üretimine başlanacak. organik organik içicez biz de :D

ama en nihayetinde sigara kullananlara da yaratık ya da idiot muamelesi yapmayın.çünkü biz içenler de biliyoruz ki sigara zararlı bi şey ve ciğerlerimize yazık oluyor.eh biraz da biliyoruz ki sigarayı bırakınca tertemiz ve sağlkılı bir hayat bize merhaba demeyecek...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.