Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Evrim neden rahatsiz eder?

canugur

Önerilen İletiler

• Cevaplar 203
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bazan bizim ne kadar ilkel bir tartışma tarzımınız olduğunu düşünüyorum. Düşündükçede bu tarzın bizi kısıtlayan en önemli etkenlerden biri olduğunun farkına vardım...

Neden böyle dedim onun öyle olmadığını bile bile üç kuruşluk Adnan hoca sitelerinden kopyaladıkları bilim mantığı ile Darwini ve Evrim Teorisini öldürdüler ve ülkemizi bu düşünceleri taşıyanlardan kurtardılar...

Bunu da neden yapıyorlar biliyormusunuz bak bu böyledir diye iki üç kişi burada bak biz biliyoruz diyecekler ve kendi kendilerini avutacaklar...

Bilim kullanan ülkeler atı alan üsküdarı geçti misali biz arkadan nal ve toz topluyoruz...

Her neyse devam edin arkadaşlar. Adnan hoca yarın size bir de Teokrasi sitesi yapar ve bayram edersiniz....

.................

14091[/snapback]

Dikkat ediyorum yazılarına da başkalarının yazılarını eleştirmekten ve psikoloğu oynamaktan başka bir özelliğin yok yani bilgin yok varsa bize evrim teorisini anlatıver malum evrimcilerden kimse anlatamadı da :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D

bu inanilmaz sofulukla, ayakta kalma cambazligina gülüyordum da :D

yillardir, bilim dergilerinin, intrnet sayfalarinin, (pssc biologi) ABD li Ingiliz Alman bilim insanlarinin bilgilerine neden zahmet edip ulasilmiyor da, cocuk gösterileriyle hala evrime kanit isteniyor sasarim:-)))

Zaten Yikilmis dinse hurafelerin sonu böyle olur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) Hala boş laflarla demogoji yapmaktasınız söyleye söyleye yoruldum hadi diyorum anlatın şu gerçekçi evrim teorisinide bizide bilgilendirin ama nedense evrimci arkadaşlar bundan kaçıyorlar :D evrim teorisini anlatmak yerine popülist kelimelerle demogoji yapıyorsunuz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bazan bizim ne kadar ilkel bir tartışma tarzımınız olduğunu düşünüyorum. Düşündükçede bu tarzın bizi kısıtlayan en önemli etkenlerden biri olduğunun farkına vardım...

Neden böyle dedim onun öyle olmadığını bile bile üç kuruşluk Adnan hoca sitelerinden kopyaladıkları bilim mantığı ile Darwini ve Evrim Teorisini öldürdüler ve ülkemizi bu düşünceleri taşıyanlardan kurtardılar...

Bunu da neden yapıyorlar biliyormusunuz bak bu böyledir diye iki üç kişi burada bak biz biliyoruz diyecekler ve kendi kendilerini avutacaklar...

Bilim kullanan ülkeler atı alan üsküdarı geçti misali biz arkadan nal ve toz topluyoruz...

Her neyse devam edin arkadaşlar. Adnan hoca yarın size bir de Teokrasi sitesi yapar ve bayram edersiniz....

.................

14091[/snapback]

Evrim ölüyor...

Onu kurtarmak için yeni şeyler uydurmaları gerekiyor...

Çünkü başka dayanakları kalmadı...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D

bu inanilmaz sofulukla, ayakta kalma cambazligina gülüyordum da :D

yillardir, bilim dergilerinin, intrnet sayfalarinin, (pssc biologi) ABD li Ingiliz Alman bilim insanlarinin bilgilerine neden zahmet edip ulasilmiyor da, cocuk gösterileriyle hala evrime kanit isteniyor sasarim:-)))

Zaten Yikilmis dinse hurafelerin sonu böyle olur.

14119[/snapback]

Yahu bu batı her yönüyle muhteşem...

Ama adamların tek eksiği Osmanlı ya saygı duymaları...

Güzel arkadaşım

Senin gibiler bana şunu göster ,bu nerde yazıyor, yok efendim yazda görelim derken nerdeydin...

Gidin okuyun diyemez miydin???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hiç olur mu???

Mazisinde sahte fosil olan bir şey zarar görürü mü???

Hiç bir dayanağı olmayanlara, maymunla insan benziyor deyip daha insanın gen haritasını tamamlamamış olduğunu hesaba katmayanlara yanılıyorsun denir mi???

Ayıp ettin...

Hem unutuyorsun galiba biz onlarla nasıl tartışabiliriz...

Onlar bilimci...

Allah a inanıp bilimle uğraşılabilir mi hiç...

Amma da yaptın he...

:blushing:

Anladın mı şimdi niye hala konuşuluyor???

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu foruma girdim gireli evrimi ıspatlayan tek kişi göremedim. Varsa buyursun. Ben yorum falan yazmıcam. Dini de bir tarafa bırakalım. Bana bilimsel olarak evrimi birileri ıspatlasın, inandırsın. Hatta atomaltı parçacıklardan başlasın. Komiklik yapmadan. Tamamen bilimsel.. Buyrun. Eğer bu davete icabet etmezseniz, sizi yaratalışı kabullenmiş sayacağım..

Saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kralx kardeşim yazıyorum diye yanlış anlama...

Aynı şeylerden bahsedip duruyorlar...

HY nın hayat hikayesine kadar gider bu iş...

Dedikleri şeyin olması için tesadüfler gerekli...

Peki nerede akıl, mantık, sorgulama...

Ama şimdi demezler mi ne tesadüfü, tesadüfte neymiş; TESADÜF dedik diye...

Lafları karıştırıp karıştırıp aynı noktaya gelecekler...

Çok konuştum...

Kusura bakmayın...

:cat:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili kardeşim bekleyeceğim gene bir evrim ıspatı getiremeyecekler. Yapılan sadece nedir biliyormusun. Bilimsellik isteyip, bilimsel davranmama. Bana bilimsel kanıt getir diyorlar, en bilimselinden kanıtlar getiriyoruz, diyorlarki bu araştırmayı yapanların bilmem ağzı eğri, bilmem burnu eğri. Olayı geçiştirmek için, içeriğe değilde ambalaja bakıyorlar. Keşke içini bilseler...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YOK MU EVRİM TEORİSİNİ ANLATABİLECEK BİR EVRİMCİ ARKADAŞ ?

ŞÖYLE EN BAŞINDAN CANLILIĞIN OLUŞUMUNDAN İNSANLARIN EVRİMİNE KADAR OLAN GEÇİŞLERİ İZAH EDEBİLECEK BİR DELİKANLI YOKMU ?

14340[/snapback]

GÜZEL KARDEŞİM, NEYİ ISPATLAYACAKLAR,

DAHA BUNLAR NEYİ SAVUNDUĞUNU BİLMİYORLAR Kİ!

EVRİMİN E'SİNDEN ANLAMAYAN (YA DA KENDİNİ ONA İNANMAK ZORUNDA HİSSEDEN) BİLİM AŞIKLARI(!) (( :P )) GEÇİP BURDA ESKİ KASETLERİ DİNLETİYORLAR BİZE.

YOK ANLAMAK İÇİN ZAMAN GEREKMİŞ, BEKLEYİP GÖRECEKMİŞİZ....

AMA BEN ÜMİTLİYİM

BİR GÜN ONLARDA HİDAYETE ERERLER GEÇ OLMADAN

KALBİMİZ MÜHÜRLÜ DİYE ÜMİTSİZLİĞE KAPILMASINLAR :P

ONU ANCAK ALLAH BİLİR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

sevgili kardeşlerim evrim aldatmacası açıklanacak bir mevzuu değildir çünkü sabit fikirleri yoktur. charless darwinin bahsettigi bu evrim teorisi planlanmış bir düzendir sakın bilimsel bir araştırma zannetmeyin. kendilerinin bahsettiği ara geçiş formlarından bir tane bile fosil bulunamamıştır kaldı ki bilimsel dedikleri bu teorinin bilimle alakası sadece gözlem yöntemiyle olmuştur. günümüzde avrupalı bilim adamları bu teorinin bir hayal mahsulu olduğunu çok iyi bilmekte işin gerçek boyutunu araştırmaktadır... charles darwin ise insanın maymundan geldiğini belirtirken delil olarak neolitik döneme ait bir insan kafatası ile bir maymun çene kemiğini kullanmış bunlar yakın zamanda bilimin geşmesi ile ortaya çıkan gerçeklerdir....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu foruma girdim gireli evrimi ıspatlayan tek kişi göremedim. Varsa buyursun. Ben yorum falan yazmıcam. Dini de bir tarafa bırakalım. Bana bilimsel olarak evrimi birileri ıspatlasın, inandırsın. Hatta atomaltı parçacıklardan başlasın. Komiklik yapmadan. Tamamen bilimsel.. Buyrun. Eğer bu davete icabet etmezseniz, sizi yaratalışı kabullenmiş sayacağım..

Saygılar..

dostum bence sen ilk önce bilim de bir teori nedir bunu biraz incelesen bana biri burada bilimsel olarak ispatlasın demezdin :) Teoriler ispatlanmazlar ispatlansalardı adları teori olmazdı. teoriler kabul ya da reddedilir onların kabul edilmesi bile ispatlandığı anlamına gelmez. ancak teori yasa haline gelmişse ispatlanmış demektir. bazı teorilerin yasalaşması mümkün değildir. fizik ve kimya da ki teoriler yasa haline gelebilir çünkü deneysel bilim dallarıdır. ama mesela galaksi teorilerinin deneyi mümkün müdür. evrim teorisinin deneyi mümkün müdür. bir şeye hem teori deyip hem onun ispatlanmasını istemek bilimsellile alakası olmayan bir cümle olur.

din be bilimin ayrışmasına gelince. din metafizik bir oalydır metafizik konular bilimin kapsamı dışındadır. yani tanrının varlığı veya yokluğu bilimsel olarak ispatlanamaz. bu bilimin ilgi alanı dışında bir olaydır. bilim dünyanın var olduğunu kabul eder ama kim tarafından var edildiğini yasalarını kimin çizdiğiyle ilgilenmez o yasaları referans alır. bu soruların cevabını verecek olan bilim değil felsefedir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.