Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

swiss otel pazarlığı

marti_name

Önerilen İletiler

-Alo kimse yok mu orda,alo?Alo!

-iyigünler swissotele hoşgeldiniz.resepsiyona bağlanmak için 111e,restoran kısmı için 112ye,çeçen teröristler için 113e basınız !

-Dalga geçmeyin kardeşim ben Turizm bakanıyım.

-İyi ya işte bende turistim.daha doğrusu en başta turist olarak geldim buraya.sonra bi grup arkadaş eylem yaptık,karşılığında bir plaket verilmediği kaldı.Alışmış durumdayız.bırakamıyoruz.vize tarihi bitmeye yakın eylem yapıp Türkiyede kalıyoruz!

-Bu yaptığınız terörr,insanlık suçu.Cezaevinde düşmekden de mi korkmuyorsunuz ?

-Korkmaz olurmuyuz,korkuyoruz.İçerde bize ayrıcalıklı muamele yapıldığı için diğer mahkumlara ayıp oluyo,onların tepkisinden korkuyoruz.Daha önce kamp tadında bi cezaevi maceramız oldu,kaçacağımız gece cezaevi yönetiminden bize spor ayakkabı dağıtıldı.Çok büyük bir tesadüf bu.

-Önce avrasya feribotu,şimdi de swissotel.Yol Çeçen Hanı yaptınız ülkeyi be!Eylem yapacağınız yere nasıl karar veriyorsunus ki ?

-Feribot eylemi biraz doğaçlama oldu.Yolcu olarak binmiştik,sonra bizi deniz tuttu.Baktık diğer yolcularda bi bozukluk yok,sadece çeçenlerin midesi bulanıyo bu durumu tesisattaki Hristiyan teknolojisine bağladık.Sonrasını bilmiyoruz.

-Peki swissotel olayı nereden çıktı ?

-Geçen sefer çok zor olmuştu,bi yandan feribotu idare et,bi yandan sesini dünyaya duyur.Uğur dündar helikopterden atlar bi yandan.Bari bu kez daha hareketsiz blok bi yer olsun istedik.Yinede uğur dündarın tek kişilik uçakla otele dalmasından korkuyoruz.Lütfen zaptedin onu!

-swissotel gerektiğinde Dolmabahçe'den denize açılacak dizaynda yapıldığını bilmiyorsunuz tabi.

-sayın bakanım sanırım bizi eylemden vaz geçirmek için yalan söylüyorsunuz.

-hişşşşşşşt,bakanlar yalan söylemez.şaka yaptım ben!şimdi hemen bitirin eylemi!

-sayın bakanım çok özür dileriz.ama çeçenlerin sesini dünyaya duyurmak zorundayız.swiss kongresi yapıp dağılıcas.söz...

-Kardeşim sen sesini duyurcan diye bütün dünya Türkiyenin Terör delisi bi ülke olduğunu da duyuyo!zaten durumumuz kelek.ABnin bekleme odasında yarı aç bekliyoruz yapmayın rica edicem.

-Biz törörist değiliz!

-Biz de değiliz!

-E,tamam o zaman swissotele yerleşecek halimiz yok ya.Eylemi bitirip gideces.Çatışma istemiyoruz.Silahsız bi dünya olabilseydi keşke.Daha bir ağırlaşır uyku,çocuklar kadeş oldu mu.Türkiyeyi seviyorus biz.milliyetçiyis.En sevdiğimiz ilke milliyetçilik.En çokda laikliğe gıcığız.

-Peki renklerden hangisini seversin ?

-bordo iyidir,turkuazıda severim.

-Bak ya!baya baya geyik yapıyor adam!Kardeşim Türkiyeyi seviyorum diyorsun bu ne biçim sevgi?Turizm darbe alırsa insanlarımız işsiz kalır.Ödeyecekmisin o zaman onlara maaşını ?

-söz veremem o konuda.Rus turistlerden etstra fazla para alın.Bize karşı kullanıcakları silahları ödeyecek para sizde kalsın olur mu ?

-Olma mı!?hepsini halederiz.siz yeter ki ordaki masum insanları serbest bırakın.

-buradakilerin hepsi masum değil.lobide arama yaptık.otelin havlularını araklayanlar var.ayrıca bi finli turistin cebimden mini dolapdan aldığı eşantiyon votka çıktı.

-üçün beşin hesabını yapmayın.eylemi bitirmezseniz çok sert tedbir alıcas.Rusya ile birleşip tek bir devlet bile olabiliriz,ona göre...

-ben de yedim!hayatta öyle şey olmaz!

-bak kışkırtma beni!

-sayın bakanım,şimdi biz.Aaa dur yaa!tabi ya!

-neye dur?ne geldi gene aklına?

-o finli turist aslında finli olmayıp rus olabilir.korkup kandırdı bizi galiba.o votka şişesinden anlamalıydım bunu.Derhal getirin bana finliyi!

-dur dur adama bişe yapmayın.tanıyorum onu ben.gerçekden finli o.swissotel kurulduğundan beri orada kalır.Finli müjdat deriz ona biz!sakın bi fenalık yapmayın.hem vokda rus içkisi diye başkasının içmesi yasak mı?iki hintli gelip rakı içmek isteseler ^olmaz bu türklerin resmi içeceği^ mi dicez?hadi bırakın şu eylemi.

-Bir kere oldu özür dileriz.

-Rica ederiz.olur böyle.ama bitsin artık.bak gecenin kaçı oldu.birazdan toplantım var.Kemal Derviş şafak sökümüne randevu verdi!hadi bitirin artık.

-bu noktadan sonra geri dönüşümüz yok!

-iyi o zaman.bütün insanları lobide sıraya geçirip kurşunlayın,oteli ateşe verin,depodaki havai fişekleride patlatıp zaferinizi kutlayın.Nedir yani ?Siz bunları yaptınız diye Ruslar insafamı gelecekler?ha?alooo?

-ne bağırıyorsunuz yaaa?hepimis Müslümanıs!

-gerektiğinde müslümanlar arasında da gerginlik yaşanır.İranla Irak yıllar yılı savaşmadılar mı ?,

-savaştılar!

-Bak!hadi eylemi bitirin.

-tamam bitiriyoruz.ama karşılığında bi isteğimiz olacak.

-buyur.ne istersen.Yaptığınız terör eylemi olarak değil,23 Nisan nedeni ile ülkemize gelen çeçen çocukların haşarılığı olarak gösteririz.Hafif bi ceza ile yırtarsınız.kaçabiliyorsanız da ki kaçıyorsunuz,kaçarsınız!okey ?

-bunları zaten biliyoruz.bizim istediğimiz swissotel in lobisi çeçen lobisi olarak anılsın bundan böyle.

-Tamam!tamam!

-peki teslim oluyoruz.gelecek eylemde görüşmek üzere,pompalılarımız size emanet!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Geçen sefer çok zor olmuştu,bi yandan feribotu idare et,bi yandan sesini dünyaya duyur.Uğur dündar helikopterden atlar bi yandan. :D :D :D Bari bu kez daha hareketsiz blok bi yer olsun istedik.Yinede uğur dündarın tek kişilik uçakla otele dalmasından korkuyoruz.Lütfen zaptedin onu!

vedat özdemiroğlu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.