Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AL EVETINI SOK CEBINE !

RunTimeError

Önerilen İletiler

Bana kalsa Türklükle ilgili hiçbir şeye dokunmam, ülkede yaşayan insanlara bir isim verilmeli; ülkenin adı Türkiye olduğuna göre halkı da Türk halkıdır, benim bunu savunduğumu siz de biliyorsunuz. Bu dediklerinizin yapılması birleştirme değil bizi bölünmeye götürür çünkü ülkenin diğer kesimlerinde böyle istekler yok. Yine aynı sözü tekrarlayacağım, bizimle ortak olan şeyleri kabul etmeyenler demek ki bizimle beraber olmayı istemiyorlar farklı olmak istiyorlar. Eğer dökülen şehit kanları olmasa yolunuz açık olsun diyeceğim ama onların kemikleri sızlar.

Kürtçe kullanmaya gelince bu hakikaten sıktı, artık kullanılmaması gerekir çünkü az önce tv de Kürtçe patent verildiğinden bahsedildi.

Siz benim çocuğuma her sabah Türklük üzerine yemin ettirdikçe çocuğumda içinden ''benim babam Kürt,bende Kürt oğlu Kürdüm'' diyecek ve o çocuğu bir Türk ve Türklük düşmanı haline getireceksiniz,bu ülkede yaşayan herkese verilecek isim,bu ülkede yaşayan herkesi kapsayacak ve içine sinecek bir isim olmalıdır,benim şahsi görüşümde bu ismin Türkiye'lilik olmasıdır,asıl sizin Türk olmayanlar ısrarla Türk'lüğü dayatmanız bu ülkeyi bölünmeye götürür,Bayrak ve Türkiye'nin resmi dilinin Türkçe olması konusunda size katılıyorum ancak herkes Türk'tür takıntınızı yanlış buluyorum,Dökülen askerinde,polisinde,Pkk'lininde kanı bizim kardeşlerimizin kanıdır,Kürtçe isme patent verildi haberi doğrudur ama kimlere verildiğini çok merak ediyorum,Türki'yede açılan 24 saat yayın yapmasına izin verilen Tv'lerin kimlere ait olduğuna bir bakın mesela,örneğin Dünya Tv Gülen'e aittir,Stv ile aynı yayını yapmaktadır,öyleki Stv'de yayınlanan Dizileri tekrar vermektedir amaç Kürt Halkını Gülen Cemaatine yakınlaştırmaktır,bu ülkede bir açılım yapılacak,bu devlet politikasıdır ama benim gördüğüm kadarı ile Gülenciler bunu Kürtleri kendi taraflarına çekmek için kullanıyorlar,yakında Gülen bölgede Kürtçe eğitim veren okullar açarsa şaşırmayın,ona her dilde propaganda serbest ancak halkın seçtiği Başkanların Kürtçe savunma yapması bile yasak....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

örneğin Dünya Tv Gülen'e aittir,Stv ile aynı yayını yapmaktadır,öyleki Stv'de yayınlanan Dizileri tekrar vermektedir amaç Kürt Halkını Gülen Cemaatine yakınlaştırmaktır,bu ülkede bir açılım yapılacak,bu devlet politikasıdır ama benim gördüğüm kadarı ile Gülenciler bunu Kürtleri kendi taraflarına çekmek için kullanıyorlar,yakında Gülen bölgede Kürtçe eğitim veren okullar açarsa şaşırmayın,ona her dilde propaganda serbest ancak halkın seçtiği Başkanların Kürtçe savunma yapması bile yasak....

Goodmorning to afternoon, bu bir ingiliz atasözüymüş, bu günlerde sık sık kullanmaya başladım; adamlar doğru söylemiş.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim şahsi görüşümde bu ismin Türkiye'lilik olmasıdır

Dünyanın en zeki milleti biz miyiz ki böyle bir kavram icad ediyoruz?

Dökülen askerinde,polisinde,Pkk'lininde kanı bizim kardeşlerimizin kanıdır,

Bunlar birbirini öldüren insanlar ve kardeşler birbirini vurmazlar. pkk lanetine kardeş diyenler asla bizim kardeşimiz olamazlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dünyanın en zeki milleti biz miyiz ki böyle bir kavram icad ediyoruz?

Bunlar birbirini öldüren insanlar ve kardeşler birbirini vurmazlar. pkk lanetine kardeş diyenler asla bizim kardeşimiz olamazlar.

İşimize geldiğinde ''7 Düvele kafa tutmuşuz,taaa viyana'ya daynamışız'' deyip işimizi gelince en zeki bizmiyiz demek....

daha evvelde defalarca yazdım,Kürt Sorunun çözüm yeri dağlar değildir,Pkk'nin silahlı mücadelesini desteklemiyorum ancak şunuda görmek gerekirki o gençleri o dağa çıkaran sistemdir,bu ülkede sistem değişmek zorundadır,ister hoşunuza gitsin ster gitmesin,Dağa gidenler arasındada,asker olanlar arasındada aramızdan çıkan insanlar vardır,belki çocukken bunlar birbirleriyle top koşturan insanlardır,saklambaç oynayan ama biri sistemin kendisine haksızlık yaptığını düşünüp o yolu seçmiştir,diğeri sistemi içine sindirmiştir,bu sorunun çözümü onları,yani kardeşleri ortak bir noktada buluşturacak yeni ve adil bir anayasadır....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşimize geldiğinde ''7 Düvele kafa tutmuşuz,taaa viyana'ya daynamışız'' deyip işimizi gelince en zeki bizmiyiz demek....

daha evvelde defalarca yazdım,Kürt Sorunun çözüm yeri dağlar değildir,Pkk'nin silahlı mücadelesini desteklemiyorum ancak şunuda görmek gerekirki o gençleri o dağa çıkaran sistemdir,bu ülkede sistem değişmek zorundadır,ister hoşunuza gitsin ster gitmesin,Dağa gidenler arasındada,asker olanlar arasındada aramızdan çıkan insanlar vardır,belki çocukken bunlar birbirleriyle top koşturan insanlardır,saklambaç oynayan ama biri sistemin kendisine haksızlık yaptığını düşünüp o yolu seçmiştir,diğeri sistemi içine sindirmiştir,bu sorunun çözümü onları,yani kardeşleri ortak bir noktada buluşturacak yeni ve adil bir anayasadır....

Teröriste kardeş diyenlerle tartışacak hiç bir şeyimiz yoktur, bu konu burada tıkanmıştır...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.