Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Silkroad Online Battle Arena başlıyor.

hml

Önerilen İletiler

yeni gelecek olan şu Battle Arena yani Savaş Arenası hakkında ilginç bir yazı okudum.

Türkçeye çevirdim ve sizinle paylaşıyorum.

Battle Arena ( Savaş Arenası ) oyunculara diğer savaşçılarla etkileşim için yeni bir yol sunar, yani yazı dan anladığıma göre, tek başına ya da takım halinde ve dört farklı moda: Parti – Parti’ye karşı, Guild – Guild’e karşı, İş – İş’e karşı savaşma özellikleri olacakmış.

Ayrıca Battle Arena ( Savaş Arenası ) da Çin Seddi gibi yeni bölgeler olacakmış ve Çin Seddinde savaş alanına olacakmış.

Ve bu Arena da galip gelenlerde XP ile Arena parası verilecekmiş, bu Arena parasıyla da nadir eşyalarla değiş tokuş yapabilecekmişiz.

Bununla beraber haklenmeyi önlemek için ve SRO yu daha güvenli bir oyun yapmak için

bütün illegal hareketlere karşı HackShieldi güncelliceklermiş.

Battle Arena içinde eventler düzenleyeceklermiş . 4 tane event yapacaklarmış 31 Ağustosta başlayıp 28 Eylüle kadar sürecekmiş. Ödüller Ipad, özel silahlar,500 silk ile daha başka bir sürü hediye olacakmış.

Bakalım nasıl olacak ama şu savaş arenası çok zevkli olacak ve artı XP kazanacaksın.

Herkese iyi oyunlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.