Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İtiraf Ediyorum

sedelina

Önerilen İletiler

hayat sıradanlaşmış gibi gelıyor bu aralar,ne birşeye sevınıyor nede üzülüyorum.sanki hayatım benden bağımsız gibi,ben sadece seyrediyorum :crying:

vayy be sedelina aplacım... inanki şu sıralar bende öle hissediyorum.. sanki ben hayatla değil hayat benle oynuyormuş gibi..çok şaşkın bakıyorum etrafıma.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki hayat senle oynucak..

Söylesene şu dünyada hangi mesele senin istediğin doğrultuda önceden kurgulanıyor yada planlanıyor..

evet haklısın ama bi düşün insan bi nevi yaşayacaklarını kendisi ayarlıyor ..

mesela ben bugün kuaföre kendi isteğimle gittim.. yani hayat savurmadı beni kuaföre..

ayrıca ben yaptığım şeyleri değil duygusal olarak hayatla oynayamıyorum.. -_-

kendime hayır diyemiyorum hep hayatın istediği oluyor nedense örneğin bugün işte..fazla derine giremem anlamassınız.. -_-

neyse ortamı gerdim yawww :D sedelina aplacım seni bugün üsgün gördün neden acaba??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dayanamadım itiraf ediyorum..

ilkokulda arkadaşım ENİSE'nin fen dersinde çekeceği :P:D kopya kağıdını ben yırttım,sırf benden yüksek almasın diye..ENİSE eyer bu foruma birgün yolun düşerse, bu yazdıklarımı görürsen buraya bişey yazma beni ara...nolurr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

itiraf edeyım bende ama komik bir olaydı..

bızım eve gelen bı kadın vardı.aman Allahım kadının çocuğu felaket bişeydı.otur dersın yok..

içeri girdiğini bile görmeden çocuğu benım dolapta ve kollarında takılarımla bulurdum :angry:

bı gun gene gelmişti..çocuğu çağırdık içeri,ağzıma sabun köpüğü sürdüm ben deliyim ve çocukları öldururum dıye korkuttum,ve tuhaf tuhaf baktım.. :devil: çocuk gıdene kadar yerınden kalkmadı ve epey ağladı..bize gelmemek içine hep ağlamış sonra,bıdaha gelmedı :lol:

ama napıyım yaşım küçüktü o zaman :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

itiraf edeyım bende ama komik bir olaydı..

bızım eve gelen bı kadın vardı.aman Allahım kadının çocuğu felaket bişeydı.otur dersın yok..

içeri girdiğini bile görmeden çocuğu benım dolapta ve kollarında takılarımla bulurdum :angry:

bı gun gene gelmişti..çocuğu çağırdık içeri,ağzıma sabun köpüğü sürdüm ben deliyim ve çocukları öldururum dıye korkuttum,ve tuhaf tuhaf baktım.. :devil: çocuk gıdene kadar yerınden kalkmadı ve epey ağladı..bize gelmemek içine hep ağlamış sonra,bıdaha gelmedı :lol:

ama napıyım yaşım küçüktü o zaman :blushing:

bak sen şunun yaptığına.. :angry::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bı ıtıraf daha ama çocuktum ya,çok yaramazmışım :devil:

5 yaşındaydım bi gün annem ve yengelerim mutfakta yemek yapıyorlarmış,mutfağı ustlerine kıtleyıp kaçmışım.. :devil: bağır çağır yok çıkamıyorlar..tabı onlar kitli bende dışarı çıkıp oyun oynamışım felan fılan..

akşama kadar orda kalmışlar.sonra dayım gelmiş benı dışarıda görünce şaşırmış da içeri girince anlamış kitli olduklarını..tabı baya dayak yemişimdir.. :lol:

bide saçlarım kıvırcıkmış gözlerimi kapatırmış,yaramazlık yapınca hemen saçlarımla yüzümü kaparmışım.. :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

can itiraf ediyorum senin ağzından kıza notu yollayan bizdik :devil:

inşallah o bu foruma girmiyodur :sweatingbullets::D

yok yok şaka oda biliyo bizim gönderdiğimizi :stuart:

bizim can diye bi arkadaşı gaza getirdik koridorun ortasında hoşlandığı kıza çıkma teklif etti ve reddedildi

sonra bizde daha doğrusu ben ve başka bi arkadaş kıza bunun adına işte senden hoşlanıyorum...vs yazan kısa bi not yollayıp çıkma teklif ettik

altınada şöyle bi not yazdık; eğer bu teklifimizi kabul etmiyosan kağıdı yanındaki kıza ver :stuart::lol::D

sonra kız sınıfa geldi notu bizim yazdığımız anlaşılınca ikisinin gazabına uğradık az daha parçalıyolardı :sweatingbullets:

ve bilin bakalım noğoldu :unsure:

ondan sonra çıkmaya başladılar :sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.