Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

rome total war realism crack

detan

Önerilen İletiler

Arkadaşlar öncelikle konu ile ilgili soru soran ve ilgilenip cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim. Bende bu oyunun hastasıyım. Realism için forumda yazılanları uyguladım. Fakat en sonunda "Rome Total war mount" dosyalarına internette hangi linklerle ulaşabileceğimi bilmediğimden oyunun kurulumunu bitiremedim. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar öncelikle konu ile ilgili soru soran ve ilgilenip cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim. Bende bu oyunun hastasıyım. Realism için forumda yazılanları uyguladım. Fakat en sonunda "Rome Total war mount" dosyalarına internette hangi linklerle ulaşabileceğimi bilmediğimden oyunun kurulumunu bitiremedim. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

arkadaşım bende bu modda sorun yaşamıştım ama çaresini buldum..

Oyunu çok temiz bir halde oynamak istiyorsan oyunu C: sürücüsünden bağımsız bir sürücüye kur..Örneğin D: sürücüsüne...

şimdi ilk olarak bilgisayarındaki oyunu sil.

daha sonra temiz bir şekilde ROMETW 1.0 versiyonunu kur.(elindeki oyun cdleri 1.0 dır...)Ama kesinlikle oyunu crackleme.Yoksa aşağıdaki anlatılanlar çalışmaz..

Daha sonraaşağıdaki linkten orjinal 1.2 yamasını yükle..

Tarih: Düzenleyen: ChatMaster
telif haklari nedeni ile linkler kaldirilmistir...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle bana konu ile ilgili güzel anlatımlarınla yardımcı olduğun için çok teşekkürler kardeşim. Çok sağol senin gibi yardımsever arkadaşlar her zaman bulunmaz. Çok teşekkür ederim. Anlattığın şekilde oyunu kurdum.(Nihayet) :D

Bu ne müthiş oyundur. Dehşet bişey yanlız bu oyunu bilgisayarda değil de online oynamak çok hoş olmalı. Eğer internette herhangi bir yolla karşılıklı oynanabilecekse bu oyun müthiş olur.

Tekrar yardımların için teşekkür ederim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah kardeşim banada yardım eden olmamıştı az daha sinirden oyunun CD lerini kıracaktım ama uğraşa uğraşa buldum:)

hamachi programı ile online oynayabiliriz istersen:)programı upload edeyim buraya eklerim..:)

bak şimdi proğram aşağıdaki linkte

şimdi bunu PC ne kur ve benim vereceğim server adresine gir.

Ben server oluşturdum

bekliyorum server hep açık eğer onlıne oynamak istiyorsan benimle gerçekten

[email protected] dan bana ulaşabilirsin kardeşim Rome Total war onlıne çok zevkli oluyor bende rakip arıyordum...her zaman beklerim kardeşim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

abiler ben roma hastasıyım yaklaşık bir yıldır onun 6.0 modunu oynamaya çalışıyorum ama bi türlü başaramadım

Allah sizden razı olsun bu yazılarınızı buldum veeeee sonunda başardım

sanmıştım ki hayal krıklığına uğradım ben romayı yukledikten sonra yamayı sonra 6.0 full modunu yükledim daemon tools ile dediklerinizi yaptım oyun sonunda açıldı ama single playerde campaıgn tuşu aktif deil ne yapacam kafayı yemek üzereyim lütfen ama lütfen yardım edin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi campaıgn tuşu neden aktif değil bilmiyorum ama bana sorarsan 6.0 Gold paketini yükle derim.Çünkü hem 6.2 de çok yama atıyorsun oyuna hemde o versiyon çok karmaşık olmuş.Adım başı şehir var.

sen RTR 6Gold paketini yükle.Pişöan olmazsın.Sorun olursa ya buraya yaz ya da MSN den bana ulaş...hadi bakalım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle bütün herkeze bu konuda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.Bende Rome hayranıyım adımdan belli olduğu gibi Kartaca hastasıyımdır.Başka ülkelerle pek oynuyamıyorum birde Persler var perslerle oynuyorum fakat burada toprakları çok az.

Şimdi mount bulamamıştım ama verdiğiniz linkten indirdim herşeyi yaptım birazdan oyuna giricem ve Total Realism nasıl görücem.Askerlerin giysileri çok güzel geldi bana daha gerçekçi olmuş ve ülkelerin bayrakları çok hoş.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadaslar iyi gunler.benim realismden yeni haberim oldu.Soylenenlerin tumunu yaptim yalniz:

Realism ver.6'yi yuklerken (indirdikten sonra oyuna yuklerken)hata veriyo "file is corrupted" diyo.(gold degil 286mb olan)

Farkli biyerden daha yukledim o da yuklerken(ama baska asamada daha baslarda) hata veriyo.

oyuna giriliyo ama mesela roma olunca turn atlayinca masaustune atiyo.

Ne yapmaliyim? yardim ederseniz sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tamam başka linkten indirince duzeldi ama music add-on calismiyo nedendir acaba?

Bir de custom battlede 3 tane ayri rome var(senate and people of rome,2 tane republic of rome) bu normal midir? cunku triariler fln farkli

romanın iki ailesi dir normal.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

arkadaslar ben bir turlu benım gold surumu orjinal olan 1.3 un ustune 6.0 ve ustunu yapamadım yada yaptım ama fark goremedım oyunda. sonra 1.5 i yukledım ustune ve yamaları tekrar yaptım 6.0 6.2 6.3 u.sonra deaomnla sanal dısk olusturdum .artık benden orjinal cd yi istemedi oyuna girdim..haa birde butun ırklları acan yamayı yukledım sonra oyuna girdim. butun ırklar acılmıs fakat bu seferde benım oyundakı hicbir ırkla oyuna baslıyamıyorum yani sampıyonluk oyununu hıc oynıyamıyorum xırklar gorunuyor secıyorum sonrada devam diyorum ana menuye geri donuyor cok tuha.. benım cd orjinal gold surum cd sı oldugu ıcınmı boyle yapıyor acaba suan 1.3 un ustunde 1.5 optıon menusu sag ustte yazıyor .fark yok yani bi yardım .su yolu tam nasıl yapacam yuuklemeyi sagolun yardımlar ıcın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

arkadaşlar şimdi ben dediğiniz gibi oyunu yükledim moduda aynen dediğiniz gibi yaptım ancak oyunda şöyle bir sorun oluştu

Kingdom Of Parthia devletini şeçtiğimde veya oyunda herhangi bir devleti seçtiğimde end turn dedğim zaman sırayla devletler gelirken bu Kingdom Of Parthia geldiğinde oyun masaüstüne geliyor bunun çözümünü bilen varsa yardım etsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.