Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şişenin içinde armut..

Misafir taurusmutis

Önerilen İletiler

Dar ağızlı cam bir şişenin içine olgun büyük bir armutu nasıl sokarsınız.Kesme parçalama yok ha..

yedikten sonra sokarım,sonuçta kesme parçalama yok demişsin ama yeme yok dememişsin dosttum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yedikten sonra sokarım,sonuçta kesme parçalama yok demişsin ama yeme yok dememişsin dosttum

Sen bunu yazınca aklıma başka bişey geldi ama iğğğrenç olduğu için yazmıycam.Cevabın yanlış armutu hasarsız istiyorum.(İyisini ayılar yer gibi bir espiri yapmazsanız sevinirim)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen bunu yazınca aklıma başka bişey geldi ama iğğğrenç olduğu için yazmıycam.Cevabın yanlış armutu hasarsız istiyorum.(İyisini ayılar yer gibi bir espiri yapmazsanız sevinirim)

şişenin ağzını kırarak :D

şişede demı hasar ıstemıyorsun

ne yapayım aklıma başka cevap gelmeyınce bunu buldum :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kırma canım şişeden ne istiyorsun,cevap bu da değil.

şişenın altı açık belkıde ordan sokulur armut :shuriken:

:D esprıden ıyı anlarım,armudun ıyısını ayılar yer esprısı yapacak kadar banal değilim sanal olsamda :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şişenın altı açık belkıde ordan sokulur armut :shuriken:

:D esprıden ıyı anlarım,armudun ıyısını ayılar yer esprısı yapacak kadar banal değilim sanal olsamda :D

Var ya şu garip şişeye ne fantaziler yaptın ha!...Oradanda değil,kesinlikle şişenin dar tarafından sokulacak armut B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

armut cicek aciyor minicik armutken sisenin icine aliyorsun siseyide armut dalina bagliyorsun armut sisenin icinde buyuyor :sweatingbullets:

Puhaha kasma kendini o kadar canım ya :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hep yüzün gülsün, doğru cevap...

inanmıyorum tanrım kabus bu :D

:D ne kadar basit bi cevap yani bunun içinmi düşündük bu kadar yawwww haksızlık buu

bunu düşündüm ama bu kadar basıt olamaz bızım bu arkadaş böle soru sormaz dıe yakıştıramadıy dım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

inanmıyorum tanrım kabus bu :D

:D ne kadar basit bi cevap yani bunun içinmi düşündük bu kadar yawwww haksızlık buu

bunu düşündüm ama bu kadar basıt olamaz bızım bu arkadaş böle soru sormaz dıe yakıştıramadıy dım :D

Kız iltifatmı bu hakaretmi anlamadım:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.