Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Erkekler Kadın Sürücelerden Fena Halde Tırsıyorlarmış

Odris

Önerilen İletiler

Erkeklerin, kadın sürücü sorunu

Araştırmaya göre erkekler, kadın şoförlü araçta rahat edemiyor.

İngiliz online pazarlama araştırmaları şirketi "Onepoll.com"un, 3 bin erkek üzerinde yürüttüğü bir araştırmaya göre erkeklerin üçte biri kadınların kullandığı otomobillerde kendilerini güvende hissetmiyor. Araştırmaya göre, kadınların araç kullanırken yaptığı en büyük 10 hata ise şöyle:

1. Konsantrasyon bozukluğu

2. Frene çok geç basmak

3. Otomobili aniden hızlandırmak

4. Otoyol şeritlerine dikkat etmemek

5. Diğer araçlara çok yaklaşmak

6. Frene çok sert basmak

7. Radyo ile oynarken yola dikkat etmemek

8. Sinyal vermemek

9. Aracı aşırı hızlı kullanmak

10. Sürekli orta şeridi kullanmak

(haberturk.com)

Bu sayılan 10 hatanın dışında geriye ne kalıyor ki zaten :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sanki bu hataları erkekler yapmıyor....:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkeklerin, kendilerini kadınlardan üstün varlık gibi görmelerinden son derece rahatsızım. Araç kullanmak konusunda kadın ya da erkek olmanın farklılık yratacağını sanmıyorum. Yetenek, dikkat ve zeka işi diye düşünüyorum. Farklı düşünmenin de abesle iştigal olacağı kanısındayım.

Yukarıda sayılan hataları kadın erkek diye ayrım yapmaksızın dikkatsiz ve kurallara uymayan her sürücü yapabilir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Erkeklerin, kendilerini kadınlardan üstün varlık gibi görmelerinden son derece rahatsızım. Araç kullanmak konusunda kadın ya da erkek olmanın farklılık yratacağını sanmıyorum. Yetenek, dikkat ve zeka işi diye düşünüyorum. Farklı düşünmenin de abesle iştigal olacağı kanısındayım.

Yukarıda sayılan hataları kadın erkek diye ayrım yapmaksızın dikkatsiz ve kurallara uymayan her sürücü yapabilir.

:lol: Kadınlar üstün olduğu şeyleri söylerlerken çok mutlu oluyorlar fakat erkeklerin daha iyi yaptığı işlere gelince kadın da erkek de eşittir diyorlar...

Biraz tevazu... :P

Kadın sürücülerin %70i arabasını parkedemez neden kabul etmiyosunuz ki :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.