Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NASIL ÖLMEK İSTERSİNİZ...?

cerenimoo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 184
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Keşkeleri bukadar da küçümsemeyin arkadaslar...Keşkeler olmasaydı iyikilerin anlamını anlamak mümkün olur muydu...Her sey karşıtıyla vardır unutmayın...Ha bi de ölmeden önce hep yapmak isteyipte yapamadıgım seyleri yapıp ölmek isterdim diyen arkadslarım :) ..keske ölümün bize nekadar yakın oldunu bilebilseydik.Bilen var mı aramızdaa?? yok....ozamn ne duruoruz!! hadi hep yapmak istediklerimizi yaapalım ,sölemek istediklerimizi söyleyelimm.yarın cok gec olabilir... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 4 yıl sonra...
Misafir aglayan guzel

merhaba arkadaslar benim cok iyi bir yasantim vardi ve birde canimdan cok sevdiyim nihat o da beni seviyordu bir birimizi cok seviyorduk ama oyle bir gn geldiki biz ayrilmak zorunda kaldik beni hic istemediyim birine nisanlandirdilar ama ben yine nihati seviyorum amabu boyle gitmez ben nihata yalan soyleyerek dostumsun artiq dedim ama hala yine onu cok seviyorum o da beni cok seviyordu ama ben turkiye istambul gibi bir yerde digilim ben gurcistanda yasiyorum cok mutsuzum olmek istiyorum ve bunu yapicam ya sevdigimle olurum ya bu dunyada yerim olmaz nihat seni cok seviyorum 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Önce ölümün ne olduğunu bilmek lazım.... onun içinde çekirdek aileden birisi ölmesi lazım, yani annen, baban, kardeşlerin.... babam öldü dört ay önce 54 yaşımda ölümü yeni öğrendim..... kimler ölmedi ki, amcalar, teyzeler ama ben ölümü bilmiyormuşum.... Allah evlat acısı göstermesin en acısı oymuş.... sıkıntı çekmeden ölmek isterdim..... yaşarken önemli olan yanında kimler var..... yaşamı kimlerle paylaşıyoruz..... hayat işte ne getirirse yaşıyoruz, bazen kontrolünden çıkıyor, yakınının ölümü en önemli olaymış bir insan için.... ama sorumlulukar rutin yaşantına seni geri döndürüyor.... yakınlarının ölümü senin güvenceni azaltıyor... babam gibi güveneceğim bir insan bulamam daha bu hayatta....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önce ölümün ne olduğunu bilmek lazım.... onun içinde çekirdek aileden birisi ölmesi lazım, yani annen, baban, kardeşlerin.... babam öldü dört ay önce 54 yaşımda ölümü yeni öğrendim..... kimler ölmedi ki, amcalar, teyzeler ama ben ölümü bilmiyormuşum.... Allah evlat acısı göstermesin en acısı oymuş.... sıkıntı çekmeden ölmek isterdim..... yaşarken önemli olan yanında kimler var..... yaşamı kimlerle paylaşıyoruz..... hayat işte ne getirirse yaşıyoruz, bazen kontrolünden çıkıyor, yakınının ölümü en önemli olaymış bir insan için.... ama sorumlulukar rutin yaşantına seni geri döndürüyor.... yakınlarının ölümü senin güvenceni azaltıyor... babam gibi güveneceğim bir insan bulamam daha bu hayatta....

Başınız sağolsun..Benim de annem öldükten sonra hayata bakışım ve duruşum çok değişti.

Ben ani bir ölüm istemezdim.Çünkü o zaman geride kalanlar uzun süre o şoku atlatamıyor.İnşallah çocuklar benden bıkana kadar da çok yaşarım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Teşekkür ederim.... sizinde başınız sağolsun..... zor..... İnsan niçin yaşar sorusunu bu aralar çok kafama takıyorum. Mutluluk için yaşar söylemi binlerce yıllık söylem. Ama Kant, insan görev için yaşar söylemi daha mantıklı geliyor. Sevdilerimizin ölüsüyle karşılaşacağız mutlaka, Allah evlat acısı göstermesin.... mutluluk nerede..... ama babamız dedemiz görevini yaptı gitti, bizde görevimizi yapıp gideceğiz.... doğa bizi mutlu olmak için kodlamamış, doğa bizi görevimizi yapmak için kodlamış.... ama bu arada mutlu olabiliyorsak ne mutlu bize.... saygılar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.