Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

evlenmek istiyoruz yardımcı olun

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

merhaba ben Azerbaycanlıyım uzun zmandır turkıyedeyım burada aılemle kalıyorumk ve durumum musaıt degıl tek başıma aileme bakıorum ve burda nişanlıyım ve birde kaçak yaşıyorum evlenmek istiyorum ama durumum kotu bu gidişle evlenememde ya ailemi silmek zorundayım yada evlenmicem ailemide silemem sevdiğim insanıda bırakamam yardımcı olacak birileri varsa durumu olan destek olsun çok rica ediyorum yabancıyım Azerbaycanlıyım ama destek verirseniz sevinirim ailem olsun istiyorum. şimdiden teşekkürler ...

Tarih: Düzenleyen: Admin
Üye olmadığınız için size ulaşamazlar...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende ayni durumda olan bi erkegim fakat goruyorum ki insanlar gir gir gecmekde sebap a girmek isteyen varsa yapar guzel kardesim allah kimseyi parasizliga dusurmesin ben suanki durumumu yazsam inanin kitap olur caresizlik nedir iyi biliyorum ve piskolojim yeternce bozuk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oncelikle herkeze selam olsun bende nişanlıyım 7 aydır kuzın ailesı sıkıstırıp duruyor dugunu yapın dıye bnde biraz daha sabretın dıyrm artık bıktım bu gidişle de olmıcak gıbı duruyor yardım istyorum kredi de cekemiyrm napıcm hic bilmiyorum elim kolum baglı beklıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Biz evlenmek istiyoruz nisanlimin ailesinde düğün yapacak para yok benim ailem de düğün olmassa seni vermeyiz diyorlar eşya ve para yardima ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok mutlu oluruz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar ben 26 yaşinda bir gencm maddi sıkıntıdan dolayı beş yıldır evlenemiyorum hata sevdiğim kızda beni bekliye bekliye geçen ramazan bayramında başkasina yar oldu şimdi ailemde benle perişan çünkü ben bu haldeyken onlarda üzüntü da karolluyorlar ve ellerinde bişi gelmiyor babam 85 yasında annem hasta bakıma mutaçlar lütfen yardım sevenler de bi yardım istiyorum bunu kendim için değil ailem için istiyorum lütfen borç olarak yardım edin borcumu en fazla iki yılda ödicem lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Aynur Aydoğdu

18 yasindayim ve 3 aylik nisanliyim yuva kurmak istiyoruz ama durumumuz yok babam ve annem ben 8 yasindayken ayrilmislar simdi yuva kurmak istiyorum fakat annemin 600 tl maasi yanlizca evin sıkıntılarına yetiyor kiz tarafinin yapmasi gerekenleri yapamiyor annem tek basina nisanlimin ailesinin durumu da bir yere kadar onlar da elinden geleni yapti ama yetismiyor malesef benim yetim olmamin yani sira nisanlim da oksuz annesini kabetmis biz yuva kurmak istiyoruz ama durumumuz el vermiyor siz yardim elinizi uzatirmisiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen yardım edin düğün yapcam durumum iyi değil sevenleri kavuşturun Allah rızası için mayısta düğünün var ben bisy alamadım lütfen yardım seven kardslerim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir baksolamartıne

Öyle büyük konuşmak doğru bulmuyorum düşenin dostu olmaz bir laf var düs te gör kimse kimsenin halin den anlamaz gerçekten hele ki tek bilek olunca yardım bklenicek çok insan var allah yardım etsin cümle müslümanlara

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bir birimizi seven iki genciz ve aile arasinda sözlendik ve benim ve aile min maddi durumumuz lmadiği için nişanimizi düüğünümüzü yapamiyoruzz 80 bin ihtiyacimmm var ALLAH rızası için yardimci olun lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Abilerim ablalarım ben 20 yaşındayım fshd türü. Kas hastasıyım babam 12 sene önce ben 8 yaşındayken vefat etti ben annem ve kardeşimlwe yaşıyorum istanbulda oturutoruz a evde bi tek ben çalışıyorum kardeşim okuyo bi kız buldum ikimizde birbirimizi çok seviyoruz evlenicem ama hiç bi birikimim yok evliliğe ne kadar ğara gider hiç bilmiyoruö ve eğer bu 2 sene içinde evlenemezswm kızı başkasına verecekler Allah rızası için sna yardım edebilecek olan varsa bu numaradan bama ulaşsın kütfen görüpte boş geçmeyin kimin elinden ne gelirse çok iyi olur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben de borç para istiyorum bana destek verecek birilerine ihtiyacım var benim adım .abdul Vahap eyer benim evlik için bana borç olarak yada kredi verecek birileri varsa bekliyorum. .gmail.adresinE mesaj atarsanız sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam ben bir yola girdim evlilik yoluna.
Fakat hiç para biriktiremedim
Bana biri borç verebilir mi
Banka vermiyor. Çünkü sigortasız çalışıyorum
Bana uzun vadeli kolayca ödeyeceğim imkan larda borç vererek yardım etmek isteyen anlayışlı bir insana ihtiyacım var.dürüstçe yazdım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Tabii, hemen yardımcı olayım ve vazgeçireyim sizi. Ya bu devirde hala evlenmek isteyen insanlar da mı var? Herkes fellik fellik boşanıp Sulukule'deki Ata Dede'ye 40 göbek atıyor. Çabuk dönün yanlıştan sultanlığınıza devam edin keyfinize bakın da bir çılgınlık yapıp sakın evleneyim falan demeyin. Teşekküre gerek yok, bana hayat boyu edeceğiniz dualar yeter...

Beddua etmesinlerde :) vermeyin negatifi evlenin her evlilik kötü olacak diye bişey yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Maddi açıdan sıkıntı çekmek nedir bilirim bunu yaşayanlar bilir bizde evlenmek istiyoruz ama maalesef ki maddi acıdan ve aileden bir gelirimiz yok. Hali durumu iyi olan insanlar gerçek anlamda yardımda bulunmak isteyen kişiler lütfen bunsıkıntılsrı yaşamakta olan kısı veya kısılere yardımcı olsunlar hersey bu dünya değildir unutulmasın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir evlenmek istiyoruz

Evlenmek istiyoruz nişanlyız beş yıldır çaresizlik maddi sıkıntılar bırakmadı yardım edin

Üye olmadığınız için size ulaşamazlar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Ya ne evliliği ne yuva yapması icralık oldum bankalardan zaten evlenemiyorum da yaş 35 oldu kaldık 25 bin liraya ihtiyacım var nerden bulabilirim üzerimdeki icrayı kaldırmak sigortalı bir işte çalışmak istiyorum hayatım mahvoldu taksitlendirme yapmıyorlar kimden nerden nasıl yardım bulabilirim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

merhabalar ben 1 yıldır nişanlıyım asgari ücretle çalısıyorum ama yetmiyor bulabildiğim en uygun eşya 19 binlira tutuyor lüften yardımcı olun yardımcı olmak isteyenler ulaşabilirler adres verip görüşede biliriz eşyaları baktığımız mağzayada götürebilirim lütfen çok acil yardım şimdiden teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Selamın aleyküm herkezden şimdiden allah razı olsun yaptığınız yardımlar yerini buluyordur inş 

dügün yapacağım.  Koz arkadaşınla birbirimizi seviyoruz. Aile maddiyatımız yetmiyor yardımcı olursanız sevinirim geride  odeye bilirim dügün sonrası ufak ufak kabul ederseniz  şimdiden herkezdrn allah razı olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.