Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

evlenmek istiyoruz yardımcı olun

Önerilen İletiler

biz evlenmek isteyen iki genciz bize allah rızası için yardım etmenizi istiyoruz..zor durumdayız..sevdigim kişinin ailesi ön yargılı davranıp beni istemıyor sevgımıze karsı gelıyorlar.sevdıgımi red ettıler.bize ulasıp yardımda bulunursanız en azından düğün yardımında bulunursanız cokmutlu oluruz..tesekkurler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Tabii, hemen yardımcı olayım ve vazgeçireyim sizi. Ya bu devirde hala evlenmek isteyen insanlar da mı var? Herkes fellik fellik boşanıp Sulukule'deki Ata Dede'ye 40 göbek atıyor. Çabuk dönün yanlıştan sultanlığınıza devam edin keyfinize bakın da bir çılgınlık yapıp sakın evleneyim falan demeyin. Teşekküre gerek yok, bana hayat boyu edeceğiniz dualar yeter...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cadi ben seni ciddiye alip sorayim, whats the problem sorun ne bizden yardim istemissin ama bizden ne gibi bir yardim istedigini yazmamissin gelip aileni ikna etmemizimi istiyorsun yoksa sponsor olmamizimi ? tam olarak ne istedigini yazmis olsaydin eminim daha fazla oneride bulunan olurdu..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

'' düğün yardımı ''ndan sen ne anlıyorsun dostum?

Hayır, vermeyeceksen dükkanın önünü kapama bari. :)

maddi yardım ıstıyorum 10 mılyar ev tutup mutlu sıcacık mutlu bır yuva kurmak ıcın aslında gonlunuzden kopan yardım en guzel yardımdır.ask sevgı cok zor.zorluk ceken sevdıgınden ayrı göz yaşı ceken bunu cek ıyı bılır.onsuzluk benım ölümüm gıbı bırsey.bizde el ele verip küçük dunya kurup sayenızde mutlu olmak ıstıyorum.allahım benım ve tum sevenlerın yardımcısı olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz evlenmek isteyen iki genciz bize allah rızası için yardım etmenizi istiyoruz..zor durumdayız..sevdigim kişinin ailesi ön yargılı davranıp beni istemıyor sevgımıze karsı gelıyorlar.sevdıgımi red ettıler.bize ulasıp yardımda bulunursanız en azından düğün yardımında bulunursanız cokmutlu oluruz..tesekkurler..

Siz evlenmek istiyorsunuz ama evlenemiyorsunuz, evlenmek isteyipte evlenemiyen yok bir kere bunu kenara koyalim..

Sevdigin kisinin ailesi ön yargili.. Sizin ailenizin ön yargisi var mi?

Sevdigimi red ettiler diyorsun burasi olmamis...

Madem red ediyorlar dügün yapmayin dostlar arasinda partiyle evlenin Avrupa´´da dügünler öyle oluyor maddi yük diye birsey yok !!!

Yada Imam dügünü yapin..Allah rizasi icin Millete Milletimize yük olmassiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa arkadaşım rencide olmanı istemem ama siz ciddi anlamda birileri yardımcı olur sanıyorsunuz galiba

boyle bır duruma düştüğüm için yeterınce rencide oldum zaten.benım durumuma düşmeden anlamazsın.ben yalan dolanda yapmadım herseye acık acık yazdım.kımsenın yardım duygularıyla oynamadım.gercegı dogrulugu yazdım.vicdanın varsa sende dalga gecme allah buyuktur gun gelır sende 10 mılyar para için dılenecegın gunde olur aynı benım gıbı

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz evlenmek istiyorsunuz ama evlenemiyorsunuz, evlenmek isteyipte evlenemiyen yok bir kere bunu kenara koyalim..

Sevdigin kisinin ailesi ön yargili.. Sizin ailenizin ön yargisi var mi?

Sevdigimi red ettiler diyorsun burasi olmamis...

Madem red ediyorlar dügün yapmayin dostlar arasinda partiyle evlenin Avrupa´´da dügünler öyle oluyor maddi yük diye birsey yok !!!

Yada Imam dügünü yapin..Allah rizasi icin Millete Milletimize yük olmassiniz.

kafamızı sokacak bır ev tutmak ıstıyoruz ve düğün 10 mılyar zaten partı koktey yapacak bır para degıl.bu parayla ev tutup ıyı kotu ıdare edecek esya alıp bır gecelık sokak dugunu yapmak ıstıyoruz kalkıp dugun salonu tutacak halım yok.ne olursa olsun ben bır genc kızım ve bunlarda hayalım.allah kızının basına bunları getırmesın varsa.burda anladım kı herkes bırbırını hafıfe alıyor.10 mılyar için dütüğüm durumu utancımı cok ıyı bılıyorum ben.bırakında bu utancımı bırde sız yuzume vurmayın.biliyormusunuz ılk defa bırınden yardım ıstemek dılemek ne kadar zor.yuzunuzu gormesemde ınanın kı utanıyorum.allah kımseyı bu duruma duşürmesın o zamn aklına ben geldıgımde anlarsın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kafamızı sokacak bır ev tutmak ıstıyoruz ve düğün 10 mılyar zaten partı koktey yapacak bır para degıl.bu parayla ev tutup ıyı kotu ıdare edecek esya alıp bır gecelık sokak dugunu yapmak ıstıyoruz kalkıp dugun salonu tutacak halım yok.ne olursa olsun ben bır genc kızım ve bunlarda hayalım.allah kızının basına bunları getırmesın varsa.burda anladım kı herkes bırbırını hafıfe alıyor.10 mılyar için dütüğüm durumu utancımı cok ıyı bılıyorum ben.bırakında bu utancımı bırde sız yuzume vurmayın.biliyormusunuz ılk defa bırınden yardım ıstemek dılemek ne kadar zor.yuzunuzu gormesemde ınanın kı utanıyorum.allah kımseyı bu duruma duşürmesın o zamn aklına ben geldıgımde anlarsın...

Evi tutdunuz bu parayla esya aldiniz sonrasi ücüncü ay kira ne olacak..

Bakin o evi tutun ilk sene esyasiz yasayin devami gelir.. Ben bunu yasadim? Ve bunu her avrupali 5.gencten ücü yasar bunu bilirmisiniz..

Kimse kopardigimla yasarim degil, mücadele ederek elde ettiklerinle yasar...kara gözlüm.

boyle bır duruma düştüğüm için yeterınce rencide oldum zaten.benım durumuma düşmeden anlamazsın.ben yalan dolanda yapmadım herseye acık acık yazdım.kımsenın yardım duygularıyla oynamadım.gercegı dogrulugu yazdım.vicdanın varsa sende dalga gecme allah buyuktur gun gelır sende 10 mılyar para için dılenecegın gunde olur aynı benım gıbı

Kimsenin burda dalga gectigini zannetmiyorum dalgayi gecen buna müsade edendir birde bayanim diyorsunuz maddi gelir icin foruma kosuyorsunuz böyle eskalsiz yardim olurmu..

Cevreniz vardir acarsiniz sorunuzu cözüm bulurlar nasil saglikli bir sekilde evleneceginizi izahat ederler vede evlenmeniz an meselesi olur.

allah buyuktur gun gelır sende 10 mılyar para için dılenecegın gunde olur aynı benım gıbı

Bu kelimelerle bu kadar düsmenize gerek yok...Olmamis bu dönemde kimsenin dilendigi yokta emek veripte emegin karsiligini alabilmek icin yerlerde emekleyerek emegin karsiligini alma savasi var !!!

Buyrun o savasa sizde katilin.. kendinize yol haritasi cizin bilin ki koca devletlerin bile belli yere kadar yardim etme gücü vardir.. Böyle gücü bulmak icin forumlara degilde davul zurnanin güclü ciktigi yerleri tercih etmenizi tavsiye ederim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendi Türkler doğru söylüyor...Şimdi gençler evlenirken her şeyi dört dörtlük olsun istiyor...Düğün dernek artık lüks oldu...İmkanı olanlar bile artık düğün yapmayı düşünmüyor...İki insan birbirini seviyorsa gider basar imzayı bi göz oda tutar dişinle tırnağınla biriktirir bir yerlere gelir...Hayat budur gerçek sevgi budur...

Evlenen insanlara yardım etmek sevaptır...Eminim çevrenizdeki,sizi tanıyan insanlar bir başlangıç yapmanız için yardımcı olacaklardır.Sonrasında da kendi gayretinizle ayakta durmaya çalışırsınız...Gerçekten bu yuvayı kurmayı istiyorsanız Allah size bu gücü verecektir...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evi tutdunuz bu parayla esya aldiniz sonrasi ücüncü ay kira ne olacak..

Bakin o evi tutun ilk sene esyasiz yasayin devami gelir.. Ben bunu yasadim? Ve bunu her avrupali 5.gencten ücü yasar bunu bilirmisiniz..

Kimse kopardigimla yasarim degil, mücadele ederek elde ettiklerinle yasar...kara gözlüm.

Kimsenin burda dalga gectigini zannetmiyorum dalgayi gecen buna müsade edendir birde bayanim diyorsunuz maddi gelir icin foruma kosuyorsunuz böyle eskalsiz yardim olurmu..

Cevreniz vardir acarsiniz sorunuzu cözüm bulurlar nasil saglikli bir sekilde evleneceginizi izahat ederler vede evlenmeniz an meselesi olur.

Bu kelimelerle bu kadar düsmenize gerek yok...Olmamis bu dönemde kimsenin dilendigi yokta emek veripte emegin karsiligini alabilmek icin yerlerde emekleyerek emegin karsiligini alma savasi var !!!

Buyrun o savasa sizde katilin.. kendinize yol haritasi cizin bilin ki koca devletlerin bile belli yere kadar yardim etme gücü vardir.. Böyle gücü bulmak icin forumlara degilde davul zurnanin güclü ciktigi yerleri tercih etmenizi tavsiye ederim...

biz bu savasa siz soylemeden basladık benım tasadıgım yer kucuk bır yer burd a iş bulmak kolay degıl.hiç bırsey yapmıyorummu sanıyorsunuz.tam tersi elımden ne gelıyorsa yapıyorum.benım sevdıgımın aılesı trılyonluk aıle ama ne yaptıysam onlara benı ıstemedıler.belkı ben onlar gıbı degılım ya trılyoner ondan ısmedıler.ama sevdıgım benı seven ve benım ıcın o servetı terkeden bırı.ıyı kotu bır iş bulduk 1 temmuzda baslıyor.cevremız var ama benım zaten cevremdekıler fakır kendını zor gecındıren aıleler.sevdıgım kısının ıse aılesı ıstemıyor dıye kımse bızımle konusmak bıle ıstemıyor.cunku herkese para tatlı gelıyor.ben kımseye acındırmıyorum kendıme.allahı sureklı agzıma almamın sebebı ınanclı bır ınsan olmamdır.ev tutulacak ama en az 3 aylık pesın ıstıyorlar.paran olmadan kım ev verır.benım ıstedıgım para belkı sızın ıcın az bır para olabılr ama benım hayatımı degıstırecek bır para.keske ben zengın durumu ıyı bırı olsaydımda elımden geldıgınce herkese yrdımcı olsaydım.yardımla ılgılı yazılar oldugu ıcın yazdım.bır yardım elı gelır belkı az cok dedım.gonlunden ufakta olsa bırılerının bırseyler kopar dedım.cunku ben dogru ve dururst bır sekılde yazdım herseyı.ama bızın ınsanlarımız o kadar zalım olmuskı kımsenın halınden anlayan yok.yemek yemedıgınız bır sıgara ıcmedıgınız gun oldusa anlarsınız.ben sızın yerınızde olsam yardım edecek olsaydım yazardım yoksa hıc yazmazdım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Efendi Türkler doğru söylüyor...Şimdi gençler evlenirken her şeyi dört dörtlük olsun istiyor...Düğün dernek artık lüks oldu...İmkanı olanlar bile artık düğün yapmayı düşünmüyor...İki insan birbirini seviyorsa gider basar imzayı bi göz oda tutar dişinle tırnağınla biriktirir bir yerlere gelir...Hayat budur gerçek sevgi budur...

Evlenen insanlara yardım etmek sevaptır...Eminim çevrenizdeki,sizi tanıyan insanlar bir başlangıç yapmanız için yardımcı olacaklardır.Sonrasında da kendi gayretinizle ayakta durmaya çalışırsınız...Gerçekten bu yuvayı kurmayı istiyorsanız Allah size bu gücü verecektir...:)

benım cevremde tanıdıklarım kendı halınde evını az cok gecındıren bırılerı.evlenecegım kısının aılesı trılyonluk ama onun tarafından kımse benı ıstemıyor.belkıde fakırım dıye.ama sevdıgım kısı herseyı arkasında bıraktı sevgımız ıcın.kımse yardımcı olmuyor kendıne varmı var yokmu yok.buraya yazdıgımda az ümidim vardı belkı bırı cıkar karsıma dıye o umudumda söndü.bır göz oda tutacak paramız bıle yok.o iyi kötü iş buldu.1 temmuzda baslayacak.keske nıkah imza bıle hemen gıdıp basılsa hersey para.burdakı ınsanların işi gucu dalga gecmek olmus.belkıde hıc parasız kalmadınız hıc ac kalmadınız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...

Dalga geçen arkadaşlar sizin tuzunuz kuru galiba bizde evlenemiyoruz ev tutun eşya olmasada olur yazanlar olmuş bunu annemiz babamız kabul etse biz dünden razıyız kız annesi babası kabul ediyor mu sayınyorsunuz benim nişanlımın arkasında ne annesi ne babası var aldığı 1000 tl maaşla yapmaya Çalışıyor olmuyor nişan bile yapamadık keşke param olsa keske zengin olsam da herkese yardım etsem ama kendime faydam yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Ben 24 yaşında memleketi rize olan bir gencin evlenmek istiyorum ne benim dururum iyi nede eşim olcak bayanın yardım istiyorum Hayır sever bir bey amca dan istediğim bir ev para değil borcumu odicem yavaş yavaş taksit taksit bedava istemiyorum kabul de edemem bedavayı bankalardan kredi başvurusu yaptım hiçbiri kabul etmedi Allahın izniyle rızasıyla yardım edin lütfen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.