İçeriğe atla

Fotoğraf

GAY LERİ NASIL BİLİRSİNİZ?

• Lütfen cevap vermek için giriş yapınız.
Bu başlığa 128 cevap verilmiş

#1 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 19 Haziran 2005 - 23:00

cinsel tercihini bu yönde yapmış yada doğasında bu eğilim içinde olan insanları hiçbir şekilde yargılamak bizlere düşmez.insanlar mutlu oldukları kimkiliklerde yaşamalılar.ben bunu açıkça yaşam tarzıyla yada sözlü ifadelerle dile getirenleri anlayışla karşılarken bu eğilimlilerini gizli tutan ve bundan dolayı başkasının mutsuzluğuna zemin hazırlayanları ise red ediyorum.ve merak ediyorum erkek görünümünde olan birinin cinsel tercihinin bu yönde olduğunu anlamak için gizli ip uçları varmıdır?

#2 Misafir_alaTurka_*

Misafir_alaTurka_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 20 Haziran 2005 - 13:15

sende gay sen, anlarsin zaten.
eger diilsende, ne önemi var karsindakinin ne oldugu, dimi ama?! ;)

#3 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 28 Haziran 2005 - 23:33

hayır ben guy değilim.bayanım))önemi ise bir kadın olarak şu eğer karşınızdaki kişinin içinde gizli olarak bu eğilim varsa ve bunu size ilşkininiz çok ciddi boyuta geldiğinde bile açıklamayıp kişisel menfaatleri yada toplumdaki erkek görünümlü statüsünü korumak için hala söylemiyorsa hayatınızda çok ama çok önemi olacaktır.

#4 Misafir_alaTurka_*

Misafir_alaTurka_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 30 Haziran 2005 - 13:52

aaaaa evet cok dogru diyorsun, bak bu acidan bakmamistim, kadin olarak da anlaya bilmekte fayda var.

Pek yardimci olamiyacagim, ama bu durumda,anlasilmasi cok zor olsa gerek.

Hem erkek, hem de bayan olarak böyle duygulari disari yansitmak eminim coooook zor dur, özellikle Türkiye de.

Köylerde, Kasabalarda, sehirlerde kim bilir kac kisi, gercek cinsel egilimini gizlemek ve bastirmak durumundadir,düsünsenize??!!

Özel bir soru sormak istiyorum, tabiki cevap vermek sana kalmis bir sey...

Böyle bir durumla karsi karsiyamisin, yani iliskin oldugu kisiyle ilgili icinde bu yönde kuskularin mi var?

#5 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 30 Haziran 2005 - 15:58

kadınların bu açıdan ilşkilerine bakmalarının yararlı olabileceğini düşünüyorum.hiçbirşey göründüğü gibi değildir.bu tip kişiler özellikle kendi içinde gizli tuttuğu bu yönünü yansıtmamak için kadınları kullandıklarını unutmamak gerekir.bu çok can yakıcı bir durum olarak diye düşünüyorum.bence her kadının kafasında böyle bir soru işareti bulunmasında yarar var.))elinizinde bazı doneler olursa açıkça değil ama bazı yöntemlerle bu konuda onun azından ip uçları bulabilir ve canınız çok yanmadan ve hayatınızın akışı değişmeden :wub: el sallayıp çekip gidebilirsiniz))))

#6 canugur

canugur

Kıdemli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.843 İleti

Gönderi Tarihi: 30 Haziran 2005 - 17:10

Insanlar, tahmin ediyorum cinsel secimlerini dis dünyadan ustalikla gizleyeilirler.
Ama karsi cins ile yakin iletisime gectiklerinde; ki en azindan bir kafede bie karsilikli otururken bir süre sonra anlasilir kanisindayim.
Mutlaka sezilir diye düsünüyorum.

Örnegin kadinlardan hoslanan bir disi ile oturdugumda, kendisi aciklamasa bile hayata, cinsellige, kadin-erkek iliskilerine verdigi önem, tavir bakis ve kullandigi sözcükler ile anlasilir diye düsünüyorum. Yaniliyor muyum bilmem :clover:
''Tüm dönemlerde toplumun kutsallaştırdığı boş düşüncelerden tehlikesizce sıyrılmak imkansızdır." M.K.

#7 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 30 Haziran 2005 - 23:41

bir erkek herhangibir yerde güzel vücutlu bir erkeği gördüğünde sexsi diyerek bakıyorsa.bu onun gay olduğuna işaretmidir) bunu söylemesinin pekçok nedeni olabilir diye düşünürüm)estetik açıdan bakmış olabilir)yanındaki bayanın evet sex si diye bir cümleyle onaylaması bekleyip hangi erkeklerden hoşalndığı yolunda çıkarımlar elde etmeye çalışabilir)yada ben kıskanç bir erkek değilim benimle hertürlü şeyi paylaşabilirsin demek isteyebilir)
yani bir kafede oturup bir kahve içerek bunları anlamak oldukça zor.keşke kahvenin ardından birde falına bakıp gerçekelri orda görebilsek)ne hoş olurdu B)

#8 canugur

canugur

Kıdemli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.843 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Temmuz 2005 - 19:22

ee canim kahve falina baktirirsam hemen anlarim, :D

Artik, evire cevire anlatmaya calisir garibim :D
anlatirken de ne camlar devirir :clover:
Anlayana bak, anlatana degil :D :D :D
''Tüm dönemlerde toplumun kutsallaştırdığı boş düşüncelerden tehlikesizce sıyrılmak imkansızdır." M.K.

#9 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Temmuz 2005 - 20:14

çocukluğuna ineceksin çocukluğuna)annesiyle ilşkilerine)şiddet görmüşmü)ana sütünü kaç yaşına kadar emmiş))cevap 3 seneyse tehlike çanları çalıyor demektir)nasıl doğmuş))tersten geldiyse çanlar daha kuvetli ding dong çalmaya başlar)))erkeklerle yatılı bir ortamda kalmışmı)askerlik hariç.))))o zamana kadar iş işten geçmiş oluyor zaten))))tek çocukmu.
fala bakarken buralara dokunalım biraz daha kolaylaşır işimiz hı :lol:

#10 canugur

canugur

Kıdemli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.843 İleti

Gönderi Tarihi: 02 Temmuz 2005 - 17:50

Yaw kafede otururken herhalde karsi balkondaki kzlardan söz etmices degil mi :D

Birascik padagog olarak animsattiginiz sorulara ek olarak, Minasota Cok yönlü kisilik testinden kendisine ait bir kac soru soracaktim, o kadar:D :D :D

Simdi her seyi anladi, gelmez artik kafeye filan :(

neysem :P

#11 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 02 Temmuz 2005 - 20:29

bence anladığını anladığından emin olmak için gelecektir. :P

#12 juneyyar

juneyyar

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 03 Ağustos 2005 - 14:39

frigsu sen pskolog musun yaw boşver ne edivercen gayını mayını boşver

#13 frigsu

frigsu

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 40 İleti

Gönderi Tarihi: 03 Ağustos 2005 - 14:45

senimi kırıcam boşverdim gitti gayını)) ama mayını boşveremem bastınmı üstüne patlar allah muhafaza))

#14 canugur

canugur

Kıdemli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.843 İleti

Gönderi Tarihi: 03 Ağustos 2005 - 16:09

senimi kırıcam boşverdim gitti gayını)) ama mayını boşveremem bastınmı üstüne patlar allah muhafaza))

İletiyi Görüntüle

NEFIS BIR BAGLAMAYDI :D :clover:

#15 arman

arman

Uzman Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPipPipPip
  • 4.054 İleti

Gönderi Tarihi: 04 Eylül 2005 - 22:14

Kadın ve Erkek dışında kalan her türlü cinsi insan hastalıklıdır bakıma ve tedaviye ihtiyaçları vardır ve bu tür cinsel tercihlere benim saygı göstermem mümkün değil benden uzak Tanrıya yakın olsunlar....
Bir damla suya hasret kurumuş bir dağ gibiyim sensiz
Dalgalara kapılmış dümensiz küreksiz bir sal gibiyim sensiz
Dinle sevdiceğim gözbebeğim tatlı dillim
Bu belkide sana son seslenişim...

#16 mystic river

mystic river

Deneyimli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPip
  • 930 İleti

Gönderi Tarihi: 06 Eylül 2005 - 13:59

bakışlarından ,ellerinden ve tabiki poposundan anlarsın,
sana biraz benziyorsa olabilir
Sorma bana nafile neler düşündüğümü...

#17 ceviz

ceviz

Genç Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPip
  • 385 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Eylül 2005 - 08:21

açıkcası gayleri pek sevmem ama asla önyargılı veya şartlı yaklaşmam sonuçta gay lik çok normal birşeydir. bilindiği gibi bütün hayvan türlerinde de bu tarz hayvanlar vardır. yani bu doğal birşey. cinselliğin doğasında var.
BİR ÖRÜMCEK NASIL AMAÇSIZCA DOLAŞIRSA, BİZE GÖRE AMAÇSIZCA AMA ONA GÖRE...

#18 emre_s

emre_s

Deneyimli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPip
  • 650 İleti

Gönderi Tarihi: 16 Nisan 2006 - 22:37

ve merak ediyorum erkek görünümünde olan birinin cinsel tercihinin bu yönde olduğunu anlamak için gizli ip uçları varmıdır?

bu sorunun cevabı mexica adlı bi filmde gayet net veriliyo. başrollerinde brad pitt ile julia roberts oynamıştı

Gönderilen Fotoğraf

ABC'yi onlar öğrettiler, CHE'yi biz öğrendik

#19 sedelina

sedelina

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 13.644 İleti

Gönderi Tarihi: 26 Nisan 2006 - 21:38

Kadın ve Erkek dışında kalan her türlü cinsi insan hastalıklıdır bakıma ve tedaviye ihtiyaçları vardır ve bu tür cinsel tercihlere benim saygı göstermem mümkün değil benden uzak Tanrıya yakın olsunlar....

katılıyorum,genlerde buna dair bir hastalık bulunamamıştır.bilime göre kişisel bozukluk ve tercihtir
Sadece Avrupa'yı öğrenirken,Avrupa'nın talebesi olmak...

Afedersiniz,Kurtuluş Savaşımızı biz,kimden kurtulmak için vermiştik?!

Haçlı-Hilal savaşı içimizde artık..

Külliyen kaybeden biziz yani;toptan kazanan başkaları...

Ü.M.

''Örülüp,örülüp sökülüyoruz.Ne zaman bitecek bu çile!..''
Quo Vadis Türkiye?Yerinde dur!..''

#20 jeune

jeune

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 9.396 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Nisan 2006 - 00:20

bızım okulda var 2 tane.hal ve hareketlerınden yuruyuslerınden konusmasıdan anlasılıyo. hatta 1 tanesı bayanların kullandıgı cantayla gezıo.
arkadas grubuyla otururken yanımızda bayanlarda var 1 tanesı geldı yanımıza ve ole bır cumle kullandıkı (kavgaya karsı ınsanlar olarak) onu orda dovmustuk
yaralı bir kuşa ağlarız da bir damla gözyaşı dökmeyiz ömrümüze..

#21 hayal_et

hayal_et

Deneyimli Üye

• Yasaklanmış
  • PipPipPip
  • 946 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Nisan 2006 - 19:18

valla gay ayirma operasyonunda uzerime adam tanimam cunku pariste onlardan doluuuu
bide okadar tatli cocuklarkiii inanamazsiniz ancak burda gaylere cokkk normall bakiliyo lezbiyenlerede onlari sokaklarda gormelisiniz opusuyolarr hic cekinmeden turkiyede olsa linc ederlerrr ama insanlarin cincel tercihi nede olsaaaa karismayalimm

Aşkta Yarın Yoktur Sevgili
"Hayat kısa bir Battaniye gibidir ! Yukarı Çekersin Ayak Parmakların İsyan eder..Aşağı çekersin omuzların titrer. Ama yinede; Neşeli insanlar dizlerini karınlarına çekerek rahat bir uyku uyumayı başarır"

#22 figgaro

figgaro

Uzman Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPipPipPip
  • 2.802 İleti

Gönderi Tarihi: 29 Mayıs 2006 - 23:22

valla bir gey i iki kilometrreden tanırım..durun yahu gey değilim onların farklı belirgin bir tarzları var..pasif olan gey ler daha belirgin..ya merakımdan soruyorum..neden geylerle hatunlar iyi anlaşır..geylerden zarar gelmiyeceğini bildikleri içinmi.? :unsure:
Leyleğin ömrü iki lak lak..

#23 sara k

sara k

Genç Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPip
  • 293 İleti

Gönderi Tarihi: 30 Mayıs 2006 - 20:13

cek nikılsının benden bu kadar filmindeki gey ressam iyiydi
ama oscar wilde ye yakıştıramam wilde nin durumu annesinden kaynaklı zaten
yol yordam yakınken...yakışır...

#24 a.y.h.a.n

a.y.h.a.n

Deneyimli Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • PipPipPip
  • 620 İleti

Gönderi Tarihi: 01 Haziran 2006 - 18:48

bence bir erkeğin gay olup olmadığını anlamak çok zordur
hatta o doğrulamadığı sürece ne olduğuna asla anlaşılamaz

onlara saygı duyulması gerektiğine inanıyorum
çünkü bu bir tercih değil hastalıktır
Yurdu savunmanın en ucuz yolu; eğitimdir.

E. Burke

#25 TheTurk

TheTurk

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 29 İleti

Gönderi Tarihi: 17 Haziran 2006 - 02:43

iyi biliriz. uysal olurlar ve genelde güzel sesleri vardır. güzel güzel şakırlar.
bir insanla gay olduğu için ilgilenmemezlik yapamam, ama ilgilenmem de.
ama ben lezbiyen kısmısına hastayımdır. yani hepsinin çok zeki olduklarını düşünürüm nedense.
ben de kadın olsam bende lezbiyen olurdum sanki.
ne biliim işte bi erkekle öpüşmek kadınken de hoşuma gitmezdi, erkekken de hoşuma gitmezdi.
ama saygı duymak lazım. bunu bilir bunu söylerim.
ama travesti kısmı hakkında hiç iyi düşüncelerim yok. tercihlerinden değil, hareketlerinden...
BU BEN ÖYLE BİR BEN Kİ, BAŞTAN AŞAĞI SEN!