Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kadın üstsüz girerse

emineelma

Önerilen İletiler

Bayan arkadaşım anlattı, ben de sizlere sorayım istedim: Arkadaşım ve eşimin sevişirken kullandıkları fantezi bayan arkadaşımın üstsüz olarak denize girmesiymiş. Bunlar bir ay sonra denize gidecekler. Ama arkadaşımın eşi illa ki gittiğimizde denize üstsüz gir diyor (Otelin plajında). Bu bir bayan olarak bana tuhaf geldi. Bir bay olarak siz ne düşünüyorsunuz böyle bir konuda?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadının üstsüz denize girmesi kocasının istemesi veya istememesiyle alakalı birşey değil, kadının bunu isteyip istememesiyle alakalı birşeydir. İstiyorsa girer, istemiyorsa girmez. Tuhaf değil, belki toplum yargılarıyla değerlendirildiğinde az rastlanılan bir durumdur, ya da beklenmedik bir durumdur, ama tuhaf değil, çünkü Türkiye'nin sahillerinde üstsüz güneşlenen bir çok kadın var.Ayrıca tüm erkekler üstsüz güneşleniyor :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadının üstsüz denize girmesi kocasının istemesi veya istememesiyle alakalı birşey değil, kadının bunu isteyip istememesiyle alakalı birşeydir. İstiyorsa girer, istemiyorsa girmez. Tuhaf değil, belki toplum yargılarıyla değerlendirildiğinde az rastlanılan bir durumdur, ya da beklenmedik bir durumdur, ama tuhaf değil, çünkü Türkiye'nin sahillerinde üstsüz güneşlenen bir çok kadın var.Ayrıca tüm erkekler üstsüz güneşleniyor :devil:

Değil miiiii? Türkiye de mi? :)

Bayan arkadaşım anlattı, ben de sizlere sorayım istedim: Arkadaşım ve eşimin sevişirken kullandıkları fantezi bayan arkadaşımın üstsüz olarak denize girmesiymiş. Bunlar bir ay sonra denize gidecekler. Ama arkadaşımın eşi illa ki gittiğimizde denize üstsüz gir diyor (Otelin plajında). Bu bir bayan olarak bana tuhaf geldi. Bir bay olarak siz ne düşünüyorsunuz böyle bir konuda?

Arkadaşınızın eşi buna fantezi gözü ile baktığına göre, belli ki eşine bakılmasından haz alıyor... Çok alışılmış bir durum değil ama bencede tuhaf değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

adı üstünde fanteziymiş...

bizlerden düşünce almak istiyorsun madem paylaşalım.

çok yadırganacak bir durum değil, üstsüzlük son yıllarda çığ gibi büyüyor zaten. bence tek sorun plajda aşırı sarkık bir manzarayla karşılaşmak. bu durum ********* oluyor bence..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adı üstünde fanteziymiş...

bizlerden düşünce almak istiyorsun madem paylaşalım.

çok yadırganacak bir durum değil, üstsüzlük son yıllarda çığ gibi büyüyor zaten. bence tek sorun plajda aşırı sarkık bir manzarayla karşılaşmak. bu durum ********* oluyor bence..

Puha hah haa :D

Süper...

Yani üstsüz olmasına değsin, yeter diyorsun! :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Denize çıplak girmeli, zaten sıcak, mayo iz yapıyor benekli bir ten berbat duruyor. Aklı başında belli bir seviyeye gelmiş insanların girdiği bir plajda kimse kimseyi görmez bile. Çıplaklık hayat kadar doğal. Ama yasaklanan her şeye olduğu gibi ilgi çekip fantezilere konu olması da mümkün bu durumun. Yasakları çiğnerken hissedilen adrenaline bağlı duygular, sanırım seksin heyecanını da arttırıyor. Çıplaklar kampında kısa bir süre sonra alışıp kimseye bakmayacağınıza eminim ben. Yeter ki ilk utanma ve şaşkınlık duygularını üzerinizden atabilin.

10457.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 5 yıl sonra...
  • 7 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.