Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hangi Üyelerle Röportaj Yapılsın İstersiniz?

Freyja

Önerilen İletiler

Sinirlerimizi ameliyatla aldılar..hiç sinir kalmadı.. :D en fazla ameliyat yerleri hafiften kaşınır.. :D

ÖMden değil,direk buradan sorun soruları..her soruya itina ile cevap verilecektir.. :)

dayı sade dayı KABAdayı değil.. :D yontulmuş, AĞIRLIKLARI, fazlalıkları alınmış bir dayı.. :D

Soruları bekliyorum.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 70
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Benim aklımda "Cyrano" ile ya da "Hangisi Kullanılmıyo" ile bir röportaj var ama ne bilem...

"Cyrano" sanırım çok sıcak bakmıyor ama "Hangisi Kullanılmıyo" kaza geçirdiği için uğrayamıyor...

Geçmiş olsun diyorum tekrar...

Aslına bakarsanız Dominik ile şöyle sağlam bir röportaj isterim ben.

Hahha ha, çok kızıyor bana,

Eminim daha da sinir edebilirdim...

:) Teşekkürler tengerin kardeş :)

Ancak gelmeme sebebim kaza değil, kazadan önce bıraktım gibi oldu olmadık bir tartışma yüzünden :) Aslında şu an tam konuşacak haldeyim, sürekli oyn, hom, huu, uhh diyen biriyle ropörtaj süper olurdu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:) Teşekkürler tengerin kardeş :)

Ancak gelmeme sebebim kaza değil, kazadan önce bıraktım gibi oldu olmadık bir tartışma yüzünden :) Aslında şu an tam konuşacak haldeyim, sürekli oyn, hom, huu, uhh diyen biriyle ropörtaj süper olurdu :)

Ya hu yok, sen arada gel yine yaaa...

Sen de bir değersin bu forumda, benim için...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üye ile Üye röportajından bahsediyorlar

Ne yani örneğin Ece Temelkuran - demirefe gibi bir röportaj falan da olabilir mi? :D

Ece Temelkuran bir ara Hamas lideri ile röportaj yapmayı kafaya takmış. Gitmiş Lübnan'da epey bir dolanmış. Bir sürü zorluk, naz niyaz, iyice canından bezdirmişler.

Birden kafasına dank etmş. "Yahu" demiş "manyak mıyım ben? Ne işim var benim burada, bu adamlarla? Başlarım röportajından da hamasından da" :D Tası tarağı toplayıp dönmüş. Bir daha da adımını oraya atmamış.

Dinleyince çok gülmüştüm.

Bu arada gerçekten aslında farkına varmamıştım ama, 3D ve 3G nin yeni teknolojiler olması denk düşmüş. Biz 2D ve 2G ile uğraşırken!

Yav yoksa bizim röportajlar baştan mı sakat? :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne yani örneğin Ece Temelkuran - demirefe gibi bir röportaj falan da olabilir mi? :D

Ece Temelkuran bir ara Hamas lideri ile röportaj yapmayı kafaya takmış. Gitmiş Lübnan'da epey bir dolanmış. Bir sürü zorluk, naz niyaz, iyice canından bezdirmişler.

Birden kafasına dank etmş. "Yahu" demiş "manyak mıyım ben? Ne işim var benim burada, bu adamlarla? Başlarım röportajından da hamasından da" :D Tası tarağı toplayıp dönmüş. Bir daha da adımını oraya atmamış.

Dinleyince çok gülmüştüm.

Bu arada gerçekten aslında farkına varmamıştım ama, 3D ve 3G nin yeni teknolojiler olması denk düşmüş. Biz 2D ve 2G ile uğraşırken!

Yav yoksa bizim röportajlar baştan mı sakat? :lol:

Öyle deme;

Bence çok zevkli olurdu.

Düşünsene;

Msn benzeri bir biçimde, yönetimin ya da röportajdan sorumlu forum bakanının zoraki dayattığı kalıplaşmış soruların dışında,

Sohbetin gidişatına göre,

Örneğin seninle ben sohbet ediyoruz...

Öyle çok özel konulara girmeden, hoş bir konuşma oluyor...

Bence eğlenceli olurdu...

Hem, tartışmanın dışındaki sohbetlerde nasılız, onu keşfetmiş olurduk...

Ben buna benzer bir teklifi zamanında yapmıştım sanırım,

Şimdi gerçek olacak gibi...

Bakalım, ilk röportaj gelsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Öyle deme;

Bence çok zevkli olurdu.

Düşünsene;

Msn benzeri bir biçimde, yönetimin ya da röportajdan sorumlu forum bakanının zoraki dayattığı kalıplaşmış soruların dışında,

Sohbetin gidişatına göre,

Örneğin seninle ben sohbet ediyoruz...

Öyle çok özel konulara girmeden, hoş bir konuşma oluyor...

Bence eğlenceli olurdu...

Hem, tartışmanın dışındaki sohbetlerde nasılız, onu keşfetmiş olurduk...

Ben buna benzer bir teklifi zamanında yapmıştım sanırım,

Şimdi gerçek olacak gibi...

Bakalım, ilk röportaj gelsin...

İşte tam olarak bundan bahsediyorum :):alkis:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Durun şimdi, işin rengini değiştirdiniz. Yav yapmayın, ben bilgisayar başında çakılıp kalmayı sevmiyorum. Msn yi de o yüzden çoktandır kullanmıyorum, belki de kapanmıştır. Hem araya dalanlar oluyor, çevrimdışı göstermeyi de kendime yediremiyorum, sahtecilik gibi oluyor. Ne bileyim, bir şekilde kendisni dışladığımı bir yolunu bulur görür gibi bir hisse kapılıyorum.

Kim bilir, vardır da. Siber alemde her şeyin bir yolu vardır. Kim çevrimiçi iken sana kendini çevrımdışı gösteriyor, onu gösteren program da yapmışlardır. Ben bu siber alem insanların doğasını (eski dilde ahlak aslında bu demek) bile değiştirecek diye düşünüyorum.

"Röportajdan sorumlu bakan" denmesinden Freyja alınır sanmıştım, hiç oralı olmamış. Bu da demek oluyor ki hiç bir şeyi forumla sınırlı tutmamak gibi bir anlayış var.

Yahu yapmayın, bak bilgisayar bağımlılığına gider bu işin sonu, söylemedi demeyin... Yok o ne dediydi, yok bu ne dediydi, katılımcı da fazla olunca iş dallanır budaklanır.

Yok ben forumla yetineceğim, öbür türlüsü çok vakit öldürtür be yav!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria'nın röportajı msn kanalıyla yapıcam ben...Ama bir sorun var...:D

Gloria'yı susturup, soru sormayı nasıl başarıcam onu düşünüyorum...:cokkomik: Tam soruyu sorarken "dur güzelim lafını unutma" deyip başka şeyler anlatmaya başlayacağından hiç kuşkum yok.:yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok MonDieu...Gloria'ya ya bant mant işlemez...:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet şimdi sevgili Radya'nın ayıktırmasıyla uyandım ve ele güne rezil olmaktan kurtuldum.

Ne yalan söyleyim ben sandıydım ki msn de topluca konferans düzenleyeceğiz! :unsure:

Neyse böyle bir şey yokmuş! :blush:

:lol::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaaa olmaz olurmu ilk okul cocuklari gibi Radya seni tahtaya kaldiracak ve sorulari tek tek soracak sen cevaplayacaksin bizde TMF ailesi olarak sizi msnde izleyecegiz.. Radya soracak soyle demirefe romayi kim yakti sen diyeceksin valla radya ben yakmadim :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaaa olmaz olurmu ilk okul cocuklari gibi Radya seni tahtaya kaldiracak ve sorulari tek tek soracak sen cevaplayacaksin bizde TMF ailesi olarak sizi msnde izleyecegiz.. Radya soracak soyle demirefe romayi kim yakti sen diyeceksin valla radya ben yakmadim :yuvarlan:

Bennn...Demirefe'yi tahtaya kaldırmak!:unsure: Bu Dünya'yı tersine çevirmek gibi bişey olurdu...:D:sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

E hadi yapalım artık şu röportajı hadi radya, hadi demirefe :) sizi bekliyoruzzzz :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman anlaşalım... Soruları toplu alırım, hepsini en kısa zamanda yanıtlamaya söz verir kurtarırım. Sonra kara kara düşünerek sorular bana bakar, ben sorulara, fakat herhalde çok zor sorular yoktur, ne yapar eder işin içinden çıkarım...

Fakat bu konularda herkesin bildiği gibi hazırcevaplık özelliği önem taşır. Yani:

-"Red bull???"

-"Kanatlandırır!!! Haydi sor sor!"

-"Çayda kahvaltıda yenir!"

-"Acaba nedir nedir?"

-"Bisküvi denince akla!"

-"Tamam şimdi buldum!"

-"Her an! Onun adı gelir!"

gibi... Hızlı bir tempo gerekir...

TV de bir röportajda soru şuydu:

-"Manken?" Cevap:

-"Elbise askısı!" Hadi canım, ne ikiyüzlü bir cevap demiştim.

-"Fashion tv!" daha uygun olurdu bence!

Daha doğrusu: "fişın tivi!" :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D evettt şimdi bu fişın tiviye güldükten sonra demirefenin röportajını merakla beklerim artık . ;)

EE gecekuşu benim çok sevdiğim, yazılarını beğendiğim üyedir. Onun röportajı da harika olacaktır.

Yine dayı ve gloria da çok sevdiğim üyeler evett bizi fazla bekletmeyin okumamız için. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

:D evettt şimdi bu fişın tiviye güldükten sonra demirefenin röportajını merakla beklerim artık . ;)

EE gecekuşu benim çok sevdiğim, yazılarını beğendiğim üyedir. Onun röportajı da harika olacaktır.

Yine dayı ve gloria da çok sevdiğim üyeler evett bizi fazla bekletmeyin okumamız için. B)

Sevgili deniz_kizi gecekuşu da kabul ederse eğer sana GeceKuşu'nun röportajını yapmayı teklif ediyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Zevk olur benim için ;)

Peki deniz_kızı sen sorularını hazırlamaya başla,GeceKuşu da en kısa sürede sana haber verecektir :) Röportaj şekline kendiniz karar verirsiniz :) Bir an önce yeni röportajımızı bekliyoruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.