Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çocuklar için t-shirt tasarım yarışması

Radya

Önerilen İletiler

t-shirt-tasarim-pop-up.jpg

Doğanın siz çocuklara ihtiyacı var!

Eğer siz çocuklar daha küçük yaştan doğayla bağ kurmaz, doğayı tanımaz, sevmezse gelecekte doğayla ilgili sorunlarla kim ilgilenecek? Kim nesli tükenmekte olan hayvan ve bitkiler için endişelenecek? Kim küresel ısınmayla, çevre ve doğa kirliliğiyle ilgilenecek? Kim çalıştığı yerde, mahallesinde geri dönüşümü başlatacak? Kim bilecek sazlık alanların pek çok canlıya ev sahipliği yaptığını ve bu nedenle korunması gerektiğini, böylece doğadaki yaşam döngüsünün de korunduğunu ve bunun çevre için çok önemli olduğunu.

İşte şimdi tam zamanı. Doğaya alıcı gözle tekrar bakın, görmeye, dokunmaya, keşfetmeye çalışın. Neler görüyorsunuz, hangilerini koklayabiliyorsunuz, peki bu güzellikler içinden seçtiğiniz bir tanesinin resmini çizmeye ne dersiniz? Hatta sadece resmini çizmekle kalmayıp bu çizdiğiniz resmi t-shirt üzerinde kullanılacak bir tasarıma dönüştürmeye ne dersiniz?

Detaylar için:

www.marksandspencer.com.tr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

t-shirt-tasarim-pop-up.jpg

Doğanın siz çocuklara ihtiyacı var!

Eğer siz çocuklar daha küçük yaştan doğayla bağ kurmaz, doğayı tanımaz, sevmezse gelecekte doğayla ilgili sorunlarla kim ilgilenecek? Kim nesli tükenmekte olan hayvan ve bitkiler için endişelenecek? Kim küresel ısınmayla, çevre ve doğa kirliliğiyle ilgilenecek? Kim çalıştığı yerde, mahallesinde geri dönüşümü başlatacak? Kim bilecek sazlık alanların pek çok canlıya ev sahipliği yaptığını ve bu nedenle korunması gerektiğini, böylece doğadaki yaşam döngüsünün de korunduğunu ve bunun çevre için çok önemli olduğunu.

İşte şimdi tam zamanı. Doğaya alıcı gözle tekrar bakın, görmeye, dokunmaya, keşfetmeye çalışın. Neler görüyorsunuz, hangilerini koklayabiliyorsunuz, peki bu güzellikler içinden seçtiğiniz bir tanesinin resmini çizmeye ne dersiniz? Hatta sadece resmini çizmekle kalmayıp bu çizdiğiniz resmi t-shirt üzerinde kullanılacak bir tasarıma dönüştürmeye ne dersiniz?

Detaylar için:

www.marksandspencer.com.tr

Kim ne derse desin, bu adamlar pazarlama ve beyinleri şekillendirme ustası, kendilerine hayranlığım gün geçtikçe artıyor ve hiçbir şey bulamazsam bir ara kapitalist olacağım. Küçücük reklamda bunca şey bu kadar ustalıkla bir arada kullanılabilir mi, bu ne tür bir beceridir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kim ne derse desin, bu adamlar pazarlama ve beyinleri şekillendirme ustası, kendilerine hayranlığım gün geçtikçe artıyor ve hiçbir şey bulamazsam bir ara kapitalist olacağım. Küçücük reklamda bunca şey bu kadar ustalıkla bir arada kullanılabilir mi, bu ne tür bir beceridir :)

Onu bunu bilmem bu reklam benim bugün çok işime yaradı.Oğlum grip oldu okula gidemedi..."hadi yarışmaya bi resim daha, hadi bi tane daha" diye diye günü geçirdik...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Onu bunu bilmem bu reklam benim bugün çok işime yaradı.Oğlum grip oldu okula gidemedi..."hadi yarışmaya bi resim daha, hadi bi tane daha" diye diye günü geçirdik...:)

du bi, site kurallarını bir kez daha okuyup gelem, galiba cinsiyetçi söylem de yasaktı, yasak değilse cevap yazcam ona göre :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bekledim bekledim gelmedin, yasakmıymış cinsiyetçi söylem....:) Kişiselleştirme yasakta dişiselleştirme yasak değildir herhalde...:D Aslına bakarsan bu duyuruyu eklerken bile Adminimizin sözü geldi aklıma:

"Kurallar kurallar kurallar" :stuart:

Reklam da yasak diye biliyorum çünkü...:unsure: ama çocuklar söz konusu olduğunda akan sular duruyor bende :wub:

Neyse aşağıdakiler Alpin dünkü çizimleri...:)

dsc04832z.jpg

dsc04830.jpg

dsc04828x.jpg

dsc04831hi.jpg

dsc04829v.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alp in yaşına göre bu resimler biraz fazla iyi değil mi? Eğer sizden birisinden herhangi bir yardım almamışsa Alp çok iyi resim çiziyor.

Yaşıtlarından resim konusunda daha üstün olduğunu düşündürttü bu çizdiği resimler bana... unsure.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Alp in yaşına göre bu resimler biraz fazla iyi değil mi? Eğer sizden birisinden herhangi bir yardım almamışsa Alp çok iyi resim çiziyor.

Yaşıtlarından resim konusunda daha üstün olduğunu düşündürttü bu çizdiği resimler bana... unsure.gif

Sadece yaşıtlarından olsa yine iyi, kesin olarak benden de iyi. Gerçi resim konusunda benden daha yeteneksiz bir insan evladı bu cihana gelmiş midir, ondan da pek emin değilim :) Mesela ortaokuldaki resim hocam üç kere resimlerimi gördü, üçünde de intihara teşebbüs etti. Gerçi olayın benimle alakası olmadığı söylendi, ama nedense bir daha bana hiç resim çizdirmedi ve hiç resim yapmadığım halde her sene bana sürekli beş verdi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bekledim bekledim gelmedin, yasakmıymış cinsiyetçi söylem....:) Kişiselleştirme yasakta dişiselleştirme yasak değildir herhalde...:D Aslına bakarsan bu duyuruyu eklerken bile Adminimizin sözü geldi aklıma:

"Kurallar kurallar kurallar" :stuart:

Reklam da yasak diye biliyorum çünkü...:unsure: ama çocuklar söz konusu olduğunda akan sular duruyor bende :wub:

Kural 1, Kutsal simgeler, ırk, din ve cinsiyet konularında, tartışma ve düşünce paylaşımı yapmak istiyorsanız lütfen çok dikkatli olunuz; bu konularda yapacağınız tartışma ve düşünce paylaşımları hakaret, kötü söz, aşağılama ve küfür içermemelidir

Ya benim cinsiyet konusunda bu kurala uygun açıklama yapabilme ihtimalim hiç yok ki :)

Yani eğilim olarak kural karşıtlığım yoktur kesinlikle, kurallar kesin olarak olmalıdır diyenlendenim, ama kurallar kurallar kurallar denilmesinden -diyenlerden değil, çünkü bunu söyleyenleri genellikle anlarım, iktidar sahipleri ve yandaşları ya da iktidar içinde yer tutabilmiş olanların söylemidir ve kendi açılarından haklıdırlar- kesin olarak nefret ederim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar yüzde yüz hiç katıksız Alp'in eserleri canım...Hatırlamıyomusun iki sene önce bütün duvarları karalıyor diye birlikte çözüm arıyorduk seninle...:D çocuk sanat aşkıyla boyuyormuş duvarları meğerse...:D

Sadece yaşıtlarından olsa yine iyi, kesin olarak benden de iyi. Gerçi resim konusunda benden daha yeteneksiz bir insan evladı bu cihana gelmiş midir, ondan da pek emin değilim :) Mesela ortaokuldaki resim hocam üç kere resimlerimi gördü, üçünde de intihara teşebbüs etti. Gerçi olayın benimle alakası olmadığı söylendi, ama nedense bir daha bana hiç resim çizdirmedi ve hiç resim yapmadığım halde her sene bana sürekli beş verdi :)

:D

Ya bana,bana ne demeli...Anne tarafımın yarısı değme ressamlara taş çıkartır ama ben, "bi çöp adam" çiz de çizemem...:(

Ya benim cinsiyet konusunda bu kurala uygun açıklama yapabilme ihtimalim hiç yok ki :)

:stuart::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.