Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Din

Misafir Palaman

Önerilen İletiler

Forumun aktif başlıklarından biri Dini konular buna netlik getirmek için yaş, şehir gibi din alanı da eklenebilirmi profiline herkes dinini yazsın veya isteyen ???

Hangi partiye üye olduklarını, ideolojilerini, aktif olup olmadıklarını, aktiflerse katıldıkları aktiviteleri filan da yazsınlar bence, hatta ben bittim, kimde okey varsa o da yazsın, boşu boşuna okey aramayayım :)

Bu gece süperim, ne zaman kovulurum diye düşünmüyor değilim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Forumun aktif başlıklarından biri Dini konular buna netlik getirmek için yaş, şehir gibi din alanı da eklenebilirmi profiline herkes dinini yazsın veya isteyen ???

Nasıl bir netlik getirecek onu anlamadım ben. İmanlı imansız mı ortaya çıkacak, ak koyun kara koyun mu belli olacak? :)

İsteyen herkes zaten hangi dine mensup olduğunu profiline yazabilir bir engel yok. Profilinde "hakkımda" diye bir bölüm var, orada kendini tanıtabilirsin. Hangi dine mensup olduğunu da belirtebilirsin, istiyorsan.

Artı, Hangisi Kullanılmıyo arkadaşımızın önerilerini geliştirmek istiyorum; Cinsellik bölümünde de netlik olması için profillere "cinsel tercih" hanesinin eklenmesini öneriyorum. Arkadaşımızın değindiği "aktiflik" seçeneğinin de, "Cinsel tercih" seçeneğinin seçilen şıklarına bağlı olarak alternatifiyle beraber ek seçenek olarak konulmasını öneriyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yoook artıkkkkk!!!!

"Yok artık" diyince aklıma geliverdi birden; Biz abarttık ama çikolatasını abarttık. Sonra kekini kabarttık... Reklamlar bitti...

Bir reklam arası da verdik, mevzuya dönelim...

üstteki arkadaşlarıma aynen katılıyorum ve hatta ben de profil bölümüne bir kaç eklemede daha bulunulmasını rica ediyorum;

1) Eğer bir adaya düşseydiniz yanınıza almak isteyeceğiniz 3 şey nedir?

2) Sevmek mi, sevilmek mi hangisini tercih edersiniz?

3) Unutamadığınız bir anınız?

4) Sevgiliniz var mı? Varsa adının baş harfi ne

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet, görüldüğü gibi neymiş efendim, uzun kulaklarıyla meşhur güzel gözlü hayvanımızın kulağına birisi bir su kaçırdığı zaman diğerlerinin o suda sandal sefası yapmak gibi bir ihtiyaç içine girmeleri kaçınılmaz oluyormuş.

Bu yüzden çok zordur kanun ve anayasa metni yapmak, herbir kanun ve anayasa eninde sonunda o güzel gözlü hayvanımızın kulağına nice kereler su kaçırmak gibi bir sorunla karşı karşıyadır, tabii halk da nice kereler sandal sefası yapmak gibi bir istek duyacaktır kaçınılmaz olarak.

Demek ki çözüm neymiş insanlığın kurtuluşu için? Bütün o anılan hayvan cinsini öldürürsek hiçbir sorun kalmayacak :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence sizin o hayvanlarla ilgili bir sıkıntınız olabilir, bu konuyu bir araştırın derim ben :) bloglardan birinde de okumuştum bu güzel gözlü hayvanlarla ilgili birşeyler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence senin o hayvanlarla ilgili bir sıkıntın var, bloglardan birinde de okumuştum bu güzel gözlü hayvanlarla ilgili birşeyler...

:) Onlar zebraydı, bunlar eşek denilen türden oluyorlar ve hiçbir sıkıntım da yok, beni tüm derdim suyu kaçıran ve sandal sefası yapanlarla. Aslında temel eğilimim bunları toptan yok etmek şeklindeydi, ama nasıl olsa kabul etmezsiniz diye öneriyi değiştirdim :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

smile.gif Onlar zebraydı, bunlar eşek denilen türden oluyorlar ve hiçbir sıkıntım da yok, beni tüm derdim suyu kaçıran ve sandal sefası yapanlarla. Aslında temel eğilimim bunları toptan yok etmek şeklindeydi, ama nasıl olsa kabul etmezsiniz diye öneriyi değiştirdim tongue.gif

Bu toptan yok etmek işine sorunu kökünden çözmek değil de soy kırmak gibi bişi de diyorlar ama biggrin.gif ben karıştırmış da olabilirim bi ihtimal biggrin.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

:angry: Öfffff iyi be ne yaparsanız yapın. :blushing:

Bu benim forumda açtığım ilk konulardan biri.* O zaman beni kimse tanımıyordu ve farklı İslam yaklaşımım nedeniyle muhattaplarım anti ateist moduna geçiyordu. :unsure: Bende forumda bazı tartışmalardan kimin ne olduğunu anlayamadım, bana yapılanı yapmak istemedim ve netlik gelsin dedim.

Nick vermek yasak ama çok farklı dini yaklaşımları olan kişiler var. Ne ateist diyebiliyorsunuz ne Müslüman ve çok kafa karıştırıyorlar :sweatingbullets:

Ayrıca çok uluslu ingilizce forumlarda din seçeneği var. Ak koyun, kara koyun meselesini anlayamadım. Ateistler tercihlerinden utanıyor mu?

Neyse çok da önemli değil dediğim gibi bu benim ilk konularımdan biri. Amma da yüklenmişsiniz ha :blink:

Oh evet savunmam bitti lütfen beni asmayın :crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:angry: Öfffff iyi be ne yaparsanız yapın. :blushing:

Bu benim forumda açtığım ilk konulardan biri.* O zaman beni kimse tanımıyordu ve farklı İslam yaklaşımım nedeniyle muhattaplarım anti ateist moduna geçiyordu. :unsure: Bende forumda bazı tartışmalardan kimin ne olduğunu anlayamadım, bana yapılanı yapmak istemedim ve netlik gelsin dedim.

Nick vermek yasak ama çok farklı dini yaklaşımları olan kişiler var. Ne ateist diyebiliyorsunuz ne Müslüman ve çok kafa karıştırıyorlar :sweatingbullets:

Ayrıca çok uluslu ingilizce forumlarda din seçeneği var. Ak koyun, kara koyun meselesini anlayamadım. Ateistler tercihlerinden utanıyor mu?

Neyse çok da önemli değil dediğim gibi bu benim ilk konularımdan biri. Amma da yüklenmişsiniz ha :blink:

Oh evet savunmam bitti lütfen beni asmayın :crying:

Üzme tatlı canını sen :) Tanıyoruz seni artık :) O zaman tanımıyorduk :) Ama sen de harbiden eğleneceğimiz birşey yazmıştın, eğlendik biz de azıcık ne var bunda :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üzme tatlı canını sen :) Tanıyoruz seni artık O zaman tanımıyorduk :) Ama sen de harbiden eğleneceğimiz birşey yazmıştın, eğlendik biz de azıcık ne var bunda :D

Yeni açtığım "İyi İnsan - Nasıl olur ?-" isimli konuda bunu değerlendiricem. İyi insanın bir sıfatını daha öğrendim sayenizde :devil:

Şunlara bak birde eşşek zebra muhabbetine girmişler yaaaaaaaa :kalpkirik::sick::crying::kalpkirik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni açtığım "İyi İnsan - Nasıl olur ?-" isimli konuda bunu değerlendiricem. İyi insanın bir sıfatını daha öğrendim sayenizde :devil:

Şunlara bak birde eşşek zebra muhabbetine girmişler yaaaaaaaa :kalpkirik::sick::crying:

Doğru söylüyorsun olay bir süre sonra senin açtığın konunun sınırları dışına taştı, başka alemlere daldı :) Başlık konusuyla ilgisiz hale geldi, o yüzden biz de uzatmayalım artık, böylece başlık ile içerik iyice alakasız hale gelmesin :)

Sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Doğru söylüyorsun olay bir süre sonra senin açtığın konunun sınırları dışına taştı, başka alemlere daldı :) Başlık konusuyla ilgisiz hale geldi, o yüzden biz de uzatmayalım artık, böylece başlık ile içerik iyice alakasız hale gelmesin :)

Anlaştık :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.