Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

AFFETME MEDİTASYONU

GeceKuşu

Önerilen İletiler

AFFETME MEDİTASYONU

Affetmemekle kendinize ne kadar büyük zararlar verdiğinizin farkında mısınız?Affetmediğiniz zaman negatif enerji üretmeye başlarsınız, bu enerji tümbedeninizi sarar ve sizin sağlığınızı tehdit etmeye başlar ve asla özgürolamazsınız. Dünyanın neresine giderseniz gidin o affedemediğiniz kişileri veolayları sırtınızdaki küfede taşırsınız.

Bırakın onları, affedin gitsin. Atın sırtınızdan onları ve hafifletinyaşamınızı ve özgürlüğünüzün tadına varın.

KENDİNİ AFFETME

Gözlerinizi kapayınız, burnunuzdan derin bir nefes alın ve sonra ağzınızdanverin. Kendi görüntünüzü imgeleyerek gözünüzün önüne getirin. Ona bakarak yüksek sesle aşağıdaki cümleleri tekrarlayınız.

* Ben seni affettim

* Sen zaten affedildin.

* Yaşadığın ve yaptığın her şey için ben seni onaylıyorum.

* Seni bir başkasının onaylaması gerekmiyor.

* Ben seni onaylıyorum

* Seni affediyorum.

Şimdi kalbinizden çıkaracağınız pembe sevgi ışığını yine kendi kalbinizeyollayın. Işıkların en güzel pembelerden oluşması için gayret gösterin. Işıklarkalbinize doğru gittikçe yüzünüzdeki değişimleri takip edebileceksiniz.

BAŞKASINI AFFETME Affetmeye karar verdiğiniz ve affetmeye niyet ettiğiniz kişinin görüntüsünügözleriniz kapalı olarak imgeleyin. Derin bir nefes alıp vererek aşağıdaki cümleleriyüksek sesle söyleyin.

* Ben seni affettim

* Ben kendimi affettim

* Sen özgürsün, ben özgürüm

* Sana en güzel düşüncelerimi yolluyorum

* Seni serbest bırakıyorum

* Seni affediyorum.

Benliğinizden çıkardığınız içtenliğinizi, samimiyetinizi sevgi ışığını ona yollayınve o kişinin yüzünde oluşacak değişimleri gözlemleyin. Bu meditasyondeğişim-dönüşüm meditasyonudur. İçinizde duyduğunuz nefreti, sevgiyedönüştürerek sizin özgür kalmanızı, sırtınızda taşıdığınız yüklerdenkurtulmanızı en önemlisi nefret ve affetmeme duygularının sizde oluşturduğuhastalıkları gidermenizi sağlar. Her gün tamamen affedene kadar tekrar edilmelidir.

OLUMSUZ HUYLARI TEMİZLEME MEDİTASYONU

Hepimizin kusurları vardır. Kusursuz insan olmaz. Önemli olan bu kusurlarımızıbulup bunlardan kurtulmaya çalışmaktır.

Bunu yapmanın en güzel yolu aşağıdaki meditasyonu uygulamaktır ve mümkünse bunuyüksek sesle yapmaktır.

* Ben ………………

* Ben ………………olduğumu kabul ediyorum

* Ben ………………sevgiye dönüştürmeyi niyet ettim.

* Ben ………………seviyorum

Benliğinizden dışarıya imgeleyeceğiniz en içten düşünce ve duygularınızı çıkarın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.