Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Admin

mystic river

Önerilen İletiler

• Cevaplar 270
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Hiç bir forumda burada bulduğunuz özgür tartışma ortamını bulamazsınız..

Hiç bir forumda bu denli derinlemesine tartışmalara rastlayamazsınız..

Ve hiç bir forumun Admini ni bu kadar adil göremezsiniz..

Teşekkürler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence o bir asalet timsali..cinsiyetini bilmiyorum ama yürekli emekçi babacan biri ...hiç bir konuda yanıtsız koymadı beni her daim yolumu açtı.

burayı diğer yerlerden farklı kılan seviyeli bir forum haline getiren kişilerin başı ADMİN.....teşekkürlerim size gelsin.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Admin ABİ..

bİlmeden bi hata yaptım da, Wurtus abi özür dilememe fırsat bile vermeden

beni hem azarladı hem baardı.

Aracı ol abi de onunla barışim.

Afedersün Wurtus abem. :clover:

Hamiş: Kırılan notumu da geri verin abi..Üzülüyom.. :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten yönetim konusunda örnek alınacak birisi adminimiz.Bana Forum nasıl yönetileceğini kendisi öğretmiştir desem yalan olmaz.Yönetimden kastım kullanmak değil.Üyelerle olan ilişkiler,konulara yaklaşım tarzı,sakinliği gerçekten örnek alınası bir insan :)

Bizde elimizden geldiğince kendisine yardımcı olmaya çalısıyoruz işte :)

kolay gelsin arkadaşlar hepinize iyi eğlenceler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • Admin

İnsanlar tek başına bir şey yapamazlar ama başı çekmek tekten başlayan bir eylemdir...

Neyse bir kaç kişinin hiç durmadan size nasıl yardım ettiğini ve hepinizi nasıl yakında izlediğinide belirtmeden geçemeyeceğim...

Cloud

hArDaL

Frejya

Chatmaster

Editor

Bu beş arkadaş her an sizinle ve sizden biri olarak durmadan çalışıyorlar... ve onların katkısı için ben harikulade diyorum...

ayrıca unutmayın: üyelerimiz siz belkide Türkiyenin en gelişmiş ve tartışmayı bilen bir bölümünün parçasısınız ve tartışıyorsunuz...

Türkiye kazanıyor... (Biraz slogan gibi oldu ama)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Admin..

Aktif olarak ilk katıldığım forum ve dolayısıyla admin kavramını öğrendiğim yer.Bizim tanışmamız bana yönelik uyarılarla geldi ve gerçeği söylemek gerekirse (ki ben bundan yanayım) acayip sinirime gitti uyarıları..

Zaman içinde gördümki bu uyarılar sadece forumdaki seviye ve düzen korunabiliyor.Bizim sinirle ellerimizden çıkan iletiler onun sayesinde düzeltiliyor..

Bey veya hanım çok ta önemli değil benim için,saygıyı ve takdiri hakeden bir arkadaş olarak görüyorum artık Admin'i,iyiki varsın..

Bu arada başta Cloud olmak üzere diğer denetleyici ve düzenleyici arkadaşlardan da memnunum.Hepinize teşekkürler..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
ya ben verthus ve cloud ,hepsını admın sanıyordum.admın bı tanemi.açıkçası kafam karıştı. :wassat: ben bı kere şikayet bıldırdım bırıne ama admın dıye sanırım :blushing:

Arkadaşlar,

Forum yönetimi açısından birbirimizden farkımız yok,

Yani

Cloud

Chatmaster

Admin

hArDaL

Hepimiz aynıyız ama kararsız kalırsak genelde birbirimize danışmak amacı ile bir topluluk olduğumuz kesin ve o zaman admin grubu oluyoruz...

Yani sayın Sedelina yanlış yapmamışsınız...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.