Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sizi hangi filmler ağlattı?(anket)

3xorC!st-TuNa-

Hangi flimler ağlattı?  

37 üye oy verdi

1. 1. Sizce hangi flimler ağlattı?

• yavrularım (1984)
      0
    • babam ve oğlum
      22
    • the elephant man (1980)
      0
    • lorenzo's oil (1992)
      1
    • forrest gump (1994)
      0
    • legends of the fall (1994)
      0
    • titanic (1997)
      5
    • the green mile (1999)
      1
    • . monster (2003)
      1
    • yeşil yol
      7

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Cevaplar 65
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

dün akşam izlediğim "gizemli yabancı" filmi beni ağlattı. Anthony Hopkins'in başrolünü 11 yaşında bir çocukla paylaştığı çok güzel bir filmdi. Ve zaten Hopkins'in gözlerinden yayılan zeka pırıltısı dolu o yüksek enerjisine bayılıyorum. Tavsiye ederim güzel filmdi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Green mil ile sanırım yeşil yol aynı film...Ben bu konuda bir ekleme yapayım dedim. Ve DEVDAS diyorum.

Bir aşk filmiydi, hint filmi. Allah kahretsin dedim defalarca defalarca defalarca...Bir kadın bu kadar güzel olamazdı, bir aşk bu kadar olamazdı...

Niye seyrettim. Seyrettim pişmanım...Ama seyretmesem daha fazla pişman olurdum. Yaz sıcağında, (geçen yazdan bahsediyorum) öğleden sonra 3 saat izledim. Bir taraftan terliyorum (evde klima yok), bir taraftan kadının gözlerinde, ellerindeki kınada kayboluyorum, bir taraftan bir erkeğe aşık iki kadının birbirlerine besledikleri samimiyete şaşıyorum (neşe kutlutaş'ın kayıp topraklar kitabında geçen bir hikayede de şaşmıştım aynı şeye)...Ve ölüm anında dahi iki sevginin yüzlerine kapanan kapıları muktedir olsam kırmaya yeminler ediyorum...

Biz erkekler veya yalnız ben yada Kadir İnanır, Cüneyt Arkın ve ben, ağlarız ama gözyaşlarımızı kimseye göstermemeye çalışarak...O gün olmadı, gizlemek mümkün değildi gizlemek isteyen de yoktu zaten.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

babam ve oğlumda ağlamaktan heder olmuştum... :crying: ağladığım bir diğer Türk filmi Eşkıya... :(

yeşil yol da da çok ağladım...

birde eskiden bir film vardı Şampiyon isimli oyuncuyu hatırlamıyorum ama bir boksörün hayatını anlatıyordu o filmde de ağlamıştım... oldukça eski bir film ama benzerinde bir kaç yıl önce Russell Crowe'de oynamıştı... oda fena sayılmaz...

6. his te ağlamamam imkansız...

ve favorilerimden biri ve artık bir efsane olan Ghost (hayalet) filmi... :wub::crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
ne gariptir ki herkesi ağlatan babam ve oğlum beni ağlatmadı :huh:

Aynen..

Bazı reklam filmlerinde bile ağlayan beni bırak ağlamayı duygulandırmadı bile.Adını şimdi hatırlayamadığım bir Amerikan filminin başarısız bir kopyası gibi gelmişti,birde cıyak,cıyak bağırarak konuşmalar yokmuydu başım davula dönmüştü..

Bak şimdi neydi o filmin adı takıldı aklıma?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...

bir keresinde titaniki izlerken roeun jackı okyanusa bırakmasında hüngür hüngür ağlamıştım hiçde utanmadım büyün sinema bana baktı burnumdan sümükler fışkırıyodu yanımdakı cocukta kendını zor tutuodu :(:(:(:(:(:(:( biri bana peçete uzattı sümükleri öle temizldeim:D :)

Hele Titanicin o eşsiz müziği yokmu LİMEWİREDA DİNLİOM HÜNGÜR HÜNÜGR ALIOM YÜZÜKERİN EFENDİSİNDEDE (3 TE) EN SONDA DOSTLARIN BİRBİRLERİYLE BULUSMASINDA ÇOK AĞLAMISTIM GÖZ LERİM KPKIRMIZI OLDU SAMIN FRODOYA MASUM BAKISI YOKMU BENİ ÖLDÜRÜYOR:( :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
Babam ve oğlumu bir deneyin, ağlamayana para yok :lol:

Ben parami pesin alayim ozaman.. :) Aglamak icin illaki bu filmleri izlememiz gerekmiyorki... kafamizi nereye cevirirsek orada aglanacak bir neden cikar ... Guleriz aglanacak halimize misali.. :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben parami pesin alayim ozaman.. :) Aglamak icin illaki bu filmleri izlememiz gerekmiyorki... kafamizi nereye cevirirsek orada aglanacak bir neden cikar ... Guleriz aglanacak halimize misali.. :lol:

Babam ve Oğlum'u taş gibi sert 52 yaşında Rıfat abimizle seyretmiştim. Adamın hayatta o ana kadar üzüldüğünü bile hatırlamam. Film boyunca hıçkıra hıçkıra ağladı. Üstüne bir de kimseye söyleme diye tehdit etti beni. Ama daha fazla dayanamayacağım söylüyor ve rahatlıyorum. Rıfat abi S U L U G Ö Z :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Babam ve Oğlum'u taş gibi sert 52 yaşında Rıfat abimizle seyretmiştim. Adamın hayatta o ana kadar üzüldüğünü bile hatırlamam. Film boyunca hıçkıra hıçkıra ağladı. Üstüne bir de kimseye söyleme diye tehdit etti beni. Ama daha fazla dayanamayacağım söylüyor ve rahatlıyorum. Rıfat abi S U L U G Ö Z :P

Bende onu soyluyorum Domuzbagi ben oyle tas gibi sert birisi degilim aksine istedigim zaman aglayan birisiyim en komik filmde dahi aglamayi beceririm aglamak icin illa film izlemem gerekmiyor :) ama filmlerde bana sikici gelen 2 saat hic hareket etmeden konsantre olmak gerek yoksa bir anlami kalmiyor bosuna 2 saatimi olduruyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Mars sinemaları var. Bunlarda tamamen yatak şeklinde koltuklarda uzanıp, yiyip içip sinema seyredebiliyorsunuz. Ayrıca tuvaletiniz mi geldi, tuvalet kapısının arkasındaki lcd den izlemeye devam :D

Bu iyiymis hemen mars sinemalarinda yer ayarlayim kendime ..:) Filmleri nicin chip olarak yapmiyorlar daha sonra insanlarin beynine yerlestirip hem yapman gereken isleri yaparsin bir yandanda chipten izlersin filmini zaman kaybi denen seyde ortadan kalkmis olur :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu iyiymis hemen mars sinemalarinda yer ayarlayim kendime ..:) Filmleri nicin chip olarak yapmiyorlar daha sonra insanlarin beynine yerlestirip hem yapman gereken isleri yaparsin bir yandanda chipten izlersin filmini zaman kaybi denen seyde ortadan kalkmis olur :)

Evet ya uykudan önce beyni USB ye tak rüya gibi seyret :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.