Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

HAYATTA NELER ÖĞRENDİK

seviyeli

Önerilen İletiler

Gerçek hayatta yapılan bir anketten çıkan sonuçları yaşlara göre gruplandırdık vakti zamanında özetle aşağıdaki durum çıkmıştı sizlerle paylaşmak istedim

• Evde bir değişiklik yapmaya kalktığımda, her şeyin düşünülenden iki misli daha pahalıya geldiğini ve iki misli daha uzun zaman aldığını öğrendim. Yaş: 48

• Tasalandıklarımın çoğunun gerçekleşmediğini öğrendim. Yaş: 64

• Evde yapılmış kurabiyelerin sıcakken yenmesi gerektiğini öğrendim. Yaş: 29

• Çocuksuz çiftlerin çocuğunu nasıl yetiştirmen gerektiğini daima senden çok daha iyi bildiklerini öğrendim. Yaş: 29

• Hiç bir kalite malın ucuz bir fiyata satılmadığını öğrendim. Yaş: 52

• İnsanlara iyi davranmanın hiçbir maliyeti olmadığını öğrendim. Yaş: 66

• Haklı olan insanlarla tartışmanın ne kadar zor olduğunu öğrendim. Yaş: 38

• İyi kalpli olmanın mükemmel olmaktan daha önemli olduğunu öğrendim. Yaş: 70

• Bir tartışmayı tatlıya bağlanmadan yatağa gidilmemesi gerektiğini öğrendim. Yaş: 73

• Bugün yediğim baklayı yarın üzerimde fazla kilo olarak göreceğimi öğrendim. Yaş: 39

• Biri “sorun para değil ilkelerdir” dediğinde, sorunun genellikle para olduğunu öğrendim. Yaş: 65

• Tepki göstermenin düşünmekten çok daha kolayımıza geldiğini öğrendim. Yaş: 55

• Yaşamın kimi zaman insana ikinci bir şans tanıdığını öğrendim. Yaş: 62

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orijinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 640x480 Boyutlarında ve 75 KB dir.

• Ailemin beni sevmesi için daima mükemmel olmam gerekmediğini öğrendim. Yaş: 18

• Küçük kararları aklımla, büyük kararları ise kalbimle almam gerektiğini öğrendim. Yaş: 52

• Sevmek ve sevilmenin dünyadaki en büyük neşe kaynağı olduğunu öğrendim. Yaş: 78

• Uygun giyimim başarı için yardımcı olduğunu öğrendim. Yaş: 28

• Bir eşle tartışmada, ilk “Özür dilerim, kalbini kırdım, lütfen beni affet” diyenin kazanan taraf olacağını öğrendim. Yaş: 51

• Evlilik yıldönümünü unutmamın bir facia olabileceğini öğrendim. Yaş: 44

• Kimsenin sır saklayamadığını öğrendim. Yaş: 17

• İnsanların uçaktaki “Lütfen motorlar duruncaya kadar kalkmayınız” uyarısı hariç, her makul uyarıya uyacaklarını öğrendim. Yaş: 51

• Bir insanın en büyük ihtiyacının takdir edilmek olduğunu öğrendim. Yaş: 45

• Ne zaman acelem olsa, önümdekilerin acelesi olmadığını öğrendim. Yaş: 29

• Bütün kadınların çiçek yollanmaktan hoşlandıklarını öğrendim. Yaş: 33

• Seven, sadık bir eşin, bir erkeğin en değerli hazinesi olduğunu öğrendim. Yaş: 68

• Hiç bir erkeğin, bir kadının gözyaşları ile baş edemeyeceğini öğrendim. Yaş: 49

• Sevgi evde öğretilmemişse, başka yerde öğrenmenin zor olduğunu öğrendim. Yaş: 51

• Fikirlerin sorulmasından herkesin hoşlandığını öğrendim. Yaş: 38

• Para her şey değildir diyenlerin genellikle çok parası olan kimseler olduğunu öğrendim. Yaş: 66

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.