Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bu sorunun cevabını bulmak benim için çok önemli..

sametius

Önerilen İletiler

Sametius yazdığını okuyunca aklımda şunlar canlandı: sisler içinde bir ağaç iki tane kız çocuğu ki bunlar doğuştan birbirine yapışıklar ailesi onları benimsememiş ve terkedip gitmişler. O yapışık ikizler sisler içinde kalan eski evlerinin önündeki çınar ağacında anne ve babasının mezarına bakarak sallanıyorlar. İpleri kurumuş nerdeyse kopmak üzere ama o çocuklar orada yıllardır hiç durmadan sallanıyorlar ve hiç büyümüyorlar çünkü onlar ölü, annesi öldürmüşşşş. Çocukların üzerinde kirlenmiş elbiseleri, kırmızı rugan ayakkabıları var tıpkı bir çocuk gibi ama onlar hiç çocuk olamamışlar çünkü çocukken ölmüşlerrrr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"aynı salıncakta sallanan iki yalnız çocuk"

bunu nasıl açıklarsınız..

ya da soruyu şöle soralım

"aynı salıncakta iki yalnız çocuk nasıl sallanır?"

Yanlış okumadıysam,aynı anda sallandıklarını yazmamışsın.Dolayısıyla aynı salıncakta ayrı zamanlarda sallanmaları mümkün.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"bu sorunun cevabını bulmak benim için çok önemli.." demiş sametius.

Burada bir duygusallık, bir gizem, bir arayış sezinledim. Soru, sanki bir zeka sorusu veya bilmece değil de bir düşünce barındırıyor içerisinde. Yani bu bir soru değil bence, bir felsefe.

Tıpkı aynı yolda yürüyen, yaşamları belirli konularda veya tümüyle benzerlik gösteren ve karşılaştıkları veya yorumlandıkları zamana bireysel yalnızlık içerisinde girmiş iki kişiyi betimlemesi gibi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"bu sorunun cevabını bulmak benim için çok önemli.." demiş sametius.

Burada bir duygusallık, bir gizem, bir arayış sezinledim. Soru, sanki bir zeka sorusu veya bilmece değil de bir düşünce barındırıyor içerisinde. Yani bu bir soru değil bence, bir felsefe.

Tıpkı aynı yolda yürüyen, yaşamları belirli konularda veya tümüyle benzerlik gösteren ve karşılaştıkları veya yorumlandıkları zamana bireysel yalnızlık içerisinde girmiş iki kişiyi betimlemesi gibi.

birilerinin de bunları hissetmesi beni çok mutlu etti..

aslında bu bi zeka sorusu değildi bunun için özür dilemeli miyim bilmiyorum..

yine de yani bilmeyerek de olsa özür diliyorum..

sadece merak etmiştim,

burda çok fazla yaratıcı beyin var

ve birisi benim rüyamda duyduğum bu gizemli sözü yorumlayabilir dedim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birilerinin de bunları hissetmesi beni çok mutlu etti..

aslında bu bi zeka sorusu değildi bunun için özür dilemeli miyim bilmiyorum..

yine de yani bilmeyerek de olsa özür diliyorum..

sadece merak etmiştim,

burda çok fazla yaratıcı beyin var

ve birisi benim rüyamda duyduğum bu gizemli sözü yorumlayabilir dedim

O halde cevabı değiştireyimş sanırım üstün!! açık uyumuşsun.(şaka yapıyorum alınmazsın inşallah):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.