Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Oyuncu Aranıyor...

erdincxxx

Önerilen İletiler

kameranın önüne geçip, görüntülerle konuşacak üretilen taklit türk sinemasının karşısında duracak, her türlü sıkıntıya katlanarak, sabrederek, hayallerine ve fikirlerine inanarak yola devam edecek oyuncu arıyorum. psikolojik gerilim üzerine yazılan senaryonun derin bir film olacağını belirtmekte yarar var.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım benim için oyuncu demek en ünlü şirketlerde başrol oynamak değil bugün başrol oynayanlar oyuncu değil hepsi manken insanlar bunları izlemek zorunda olduğu için izliyor benim için oyuncu her yerde olabilir kendinin farkında olmayan yüzbinlerce oyuncu var. ben çekeceğim filmde oyunculuğunu farkettirmeyen oyuncu arıyorum. ilgilenenlerin mesajını bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tabiki ciddi anlamda filmde oynamak istiyen herkese kapımız açık bu arada çekeceğimiz film kısa film olacak yani uzun metrajlıdan önce kısasını çekecez yalnız filmin bütçesi 4000 doları bulduğu için oyunculara herhangibir ücret ödeyemicez bunu bilmenizde yarar var film ankarada çekilecek ankaradaki arkadaşların mailini veya ankaraya gelebilecek arkadaşların mailini bekliyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ihsan ben şu anda kıbrıstayım senaryoyla ilgili çalışmalarım var burda. 16 martta gelemem ama geldiğim zaman haberleşelim. zaten bu aralar bir ayagım ankarada bir ayagım kıbrısta.ankarada olmana sevindim. nisanın sonu gibi ankaraya gelcem bütün oyuncu arkadaşları biraraya toplayıp herhangibi yerde projeyi açıklamayı düşünüyorum. kendine iyi bak... hoşçakal...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

kameranın önüne geçip, görüntülerle konuşacak üretilen taklit türk sinemasının karşısında duracak, her türlü sıkıntıya katlanarak, sabrederek, hayallerine ve fikirlerine inanarak yola devam edecek oyuncu arıyorum. psikolojik gerilim üzerine yazılan senaryonun derin bir film olacağını belirtmekte yarar var. :smile:

merhabalar ben murat manisadan daha önce izmirde mankenlik eğitimi aldım ve sertifikam var şimdi oyunculuk yapmak istiyorum bunu hem hobi hemde meslek yapmak istiyorum zaten benm için büyük bir hobi ama bunu meslek edinmek istiyorum kendime oldukça güveniyorum erdinc bey sizden haber bekliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 5 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.