Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tengeriin boşig ile röportaj yayında !

Legendary

Önerilen İletiler

Valla gerçekte karşılaşsak, öyle olurdu sanırım...

Cyrano'nun, gerçekte hayatta, kasvetli birisi olduğunu hiç sanmıyorum;

Kafa dengi biri...

Kasvet, keder ne gezer bende. Yalnız gündüz uykusu yüzünden, içim "neşe pınarı" gibi olsa da, yüz ifadem kasvetli olabiliyor bazen. Gündüze hasret kalmak nedir bilir misin dostum sen :) Bir balık ve sebze halinde, bir de serbest bölgede çalışanlar anlar bunu. Yazın hadi neyse de, kışın güneş tepeye yükselmeden uyuyup karanlıkta uyanmak adamı gam kasvet sahibi yapıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fekat "avatarındaki gibi bir tip" derken, ben şahsen kendimi Tengeriin'in karşısında, bir koltukta öyle otururken tahayyül edemiyorum :)

ne o havada uçan tekme filan mı atmayı düşünüyorsun :) bilmiyorum da iki ağır adamın karşılıklı sohbeti dinlenmeye değer olurdu diye düşünüyorum ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
ne o havada uçan tekme filan mı atmayı düşünüyorsun :) bilmiyorum da iki ağır adamın karşılıklı sohbeti dinlenmeye değer olurdu diye düşünüyorum ...

Valla şu forumda karşılıklı oturduğumda, beni, savunduğum şeyler üzerine iki kere daha ciddi ciddi sorgulamaya itecek birkaç kişiden birisidir Cyrano.

Bazen yazarken mesela, o birkaç kişi aklıma geliyor ister istemez.

OtoKontrol gerçekleşiyor ve bu çok iyi birşey.

Çünkü ne kadar emin bir biçimde yazsanız da mesela;

O kişilerin bakış açıları sizi etkiliyor...

İyiyi arayış başlıyor böylelikle.

İnsanın kendi düşüncelerinden şüphe etmesi çok güzel bir şey aslında.

Çünkü böylelikle değişime de açık oluyorsunuz,

Doğru bilgiye de...

23 Nisan haftasında Cyrano'nun bulunduğu ildeydim, tezim için.

Fakat tezimi araştırırken, aniden İzmir'e dönmem gerekti.

Ne yazık ki çok kalamadım.

Ve üzüldüm açıkçası görüşemediğimize.

Umarım bir dahaki sefere...

Mouchette, Cyrano ile karşılıklı sohbet ederken, çok şey öğrenebileceğimden adım gibi eminim.

Ama ben tartışma esnasında böyle bir alevlenirim yani;

Tipik Karadenizli damarı devreye girer o anda...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sağol dostum. Senin gibi donanımlı ve birikimli bir arkadaşın, yazılarımı ve düşüncelerimi dikkate değer bulması benim için mutluluktur.

Mouchette, Cyrano ile karşılıklı sohbet ederken, çok şey öğrenebileceğimden adım gibi eminim.

Ama ben tartışma esnasında böyle bir alevlenirim yani;

Tipik Karadenizli damarı devreye girer o anda...[/b]

Fakat Cyrano ile sohbet denince, direk "tartışma" denmesi ? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Ağır Adam" dediğin Ramiz Dayı gibi olur. Sen beni Tengeriin'in karşısında "yeiiğeen" derken mi tahayyül ediyorsun ? :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Ağır Adam" dediğin Ramiz Dayı gibi olur. Sen beni Tengeriin'in karşısında "yeiiğeen" derken mi tahayyül ediyorsun ? :)

Yalnız ben 2 ağır adamdan bahsediyorum. Tengerin ve sen :) ama daha önce de dediğim gibi ben ikinizin karşılıklı konuşmalarında hep bir abi-kardeş diyaloğu yaşanıyormuş gibi hissediyorum. Yazışmalarınızı okurken nedense yüzümde hep bi gülümseme beliriyor. Ama Cyrano şunuda belirtmeden geçemicem, "yeğen" deme potansiyeli var sende. Bazen öyle bir laflar ediyorsun ki bir kaç kere okuma ihtiyacı hissediyorum. Anlamamaktan değil bu bir kaç kere okumak, vayyyy be dememden... Ramzi dayının lafları gibi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Fakat Cyrano ile sohbet denince, direk "tartışma" denmesi ? :)

Hahha ha;

Gerçekten de, niye hemen "Tartışma" deyivermişim ki?

Yalnız ben 2 ağır adamdan bahsediyorum. Tengerin ve sen :) ama daha önce de dediğim gibi ben ikinizin karşılıklı konuşmalarında hep bir abi-kardeş diyaloğu yaşanıyormuş gibi hissediyorum. Yazışmalarınızı okurken nedense yüzümde hep bi gülümseme beliriyor. Ama Cyrano şunuda belirtmeden geçemicem, "yeğen" deme potansiyeli var sende. Bazen öyle bir laflar ediyorsun ki bir kaç kere okuma ihtiyacı hissediyorum. Anlamamaktan değil bu bir kaç kere okumak, vayyyy be dememden... Ramzi dayının lafları gibi :)

Cyrano çok sağduyulu ve gerilim anında kendine de sahip çıkabiliyor.

Ben o kadar sakin değilim açıkçası.

O yüzden bazen daha da keskinleşebiliyorum.

Ki keskin sirke de küpüne zarar...

Ama Ramiz Dayı moduna gireceğini de sanmam;

Deli Yürek'teki "Kuşçu" olabilir belki! :) .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oyuncak ayı meselesinden mi bahsediyorsun :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.