Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

şu anda ne düşünüyorsunuz ?

angel_25

Önerilen İletiler

bana iansan çok iyi edersin :w00t::lol::D

öyle diyosun abla hımm peki hep bizmi hatalı oluyoruz evliliklerde sizin hiç hatanız kusurunuz olmuyomu siz sütten çıkmış ak kaşıkmısınız hıımmm söyle bakem abla :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 738
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Evli değilim :unsure: Ama her an olabiler :D İlk adımı attık sayılır :stuart:

Ne!!!İlk adımı attınız mı :unsure: ..neyse henüz geç diil -_- ..şimdi havada asılı duran ikinci adımını geri at,sonra parmak uçlarında usul usul geri yap ve sıvış :w00t: sonra bana dua ediceksin :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öyle diyosun abla hımm peki hep bizmi hatalı oluyoruz evliliklerde sizin hiç hatanız kusurunuz olmuyomu siz sütten çıkmış ak kaşıkmısınız hıımmm söyle bakem abla :D:P

dooru ben ak kaşığım da sütten çıkma konusunda yanlışsın :D

bizim bir tek hatamız oluyo;EVLENMEK!!! :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dooru ben ak kaşığım da sütten çıkma konusunda yanlışsın :D

bizim bir tek hatamız oluyo;EVLENMEK!!! :w00t:

evlenmek için binbir çeşit oyunlar çeviriyosunuz sonrada evlenmek en büyük hatamız diyosunuz evlenmeyin ozaman zorlamı evlendirdiler seni ablacım zorlaysa haklısın sana sonuna kadar katılırım :unsure::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evlenmek için binbir çeşit oyunlar çeviriyosunuz sonrada evlenmek en büyük hatamız diyosunuz evlenmeyin ozaman zorlamı evlendirdiler seni ablacım zorlaysa haklısın sana sonuna kadar katılırım

hahahahahahahahah hiç güleceğim yoktu Koloni kardeş :P:lol:

oyun ha...o oyuna ben geldim,ben! -_-:D

sırtımda bi silah yoktu Allah için..amma velakin toplum baskısı görünmez bir el olup boğazımı sıkıyordu -_-:unsure:

ya çocuklar şakayla karışık konuşuyoruz da evliliğin en güzel tarafı ne biliyormusunuz?

şimdi evde dört gözle beni bekliyor örneğin :)

minnacık yavrum,bebeğim :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hahahahahahahahah hiç güleceğim yoktu Koloni kardeş

oyun ha...o oyuna ben geldim,ben!

sırtımda bi silah yoktu Allah için..amma velakin toplum baskısı görünmez bir el olup boğazımı sıkıyordu -_-:unsure:

ya çocuklar şakayla karışık konuşuyoruz da evliliğin en güzel tarafı ne biliyormusunuz?

şimdi evde dört gözle beni bekliyor örneğin :)

minnacık yavrum,bebeğim

oy oy oy Allah bağışlasın ablacım kızmı erkekmi bebiş :):laughing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.