Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Cips Tarifi

champelysees

Önerilen İletiler

Doritos'un Hisseli Tatlar Kampanyasını duymuşsunuzdur. Hani reklamında HAyrettin oynuyo. Çok tuttum ben o çocuğu, çok yaratıcı... İşte yeni ürünün tadını bulan kişi ürünün %1'lik hissesini kapıyo. :) Bende bunu duyduğumdan beri cips yapıyorum. :) Tabiki evde diil sitesinde... :D hindistancevizlisinden tutun baklavalısına, meyvelisine kadar bişiler denedim. çok da eğlenceli.. ismine ve kapağına da kendin karar veriyorsun. tamamen sana bırakıyor olayı... çok komik isimler ve karışımlar da var. siz de deneyin bence sonra burada paylaşın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

yaptıktan sonra paylaş lütfen bekliyorum smile.gif

Yukarıda tarifi nerede postalamanız gerektiği yazıyor oraya gideceksiniz ve tarifinizi postaladıktan sonra burada o linki göndereceksiniz program silmez o linki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.