Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kova / Burcunuzun Özelliklerini Doğru Kullanın

Misafir birce

Önerilen İletiler

burc5.jpg

Kova / Burcunuzun Özelliklerini Doğru Kullanın

Değişimden korkmayınız. Standart kalıplara bağlı kalmayınız. Orijinal düşüncelerinizi hayata geçirmekten vazgeçmeyiniz.

Gelecek planlarınızı, amaçlarınızı size uygun ortamlarda, sizinle aynı yolda ilerleyebilecek kişilerle paylaşmaya çalışınız.

Özgürlüğünüzü kimsenin tekeline bırakmayınız. Sürüye boyun eğmeyiniz.

Modern düşününüz. Kişisel hedeflerinize saygı gösteren insanlarla bir arada olmaya çalışınız.

Duygularınızı asla ihmal etmeyiniz. Mesafeli ve soğuk olmayınız.

Hedefe varmak veya herhangi bir eylemde bulunmak için, başkalarının onay vermesini beklemeyiniz.

Çevrenizde olan biteni görmezlikten gelmeyiniz. Sabit fikirli olmayınız. Daha geniş gözlüklerle hayata bakmaya çalışınız.

Sizler buluşçu, hayatı kolaylaştırabilen sıradışı, yaratıcı kişilersiniz. Bu özellikler size armağandır. Bu özelliklerinizi ifade etmekten kaçınmayınız.

Sizler üstün bir sezgi gücüne sahipsiniz. Baktığınız her insanın nasıl biri olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Sizler dünyayı yaşanabilir hale getiren, mantık, tarafsızlık, zeka ve barışçıl özellikleriyle donatılmış özel kişilersiniz. Kesinlikle gücünüzü hafife almayınız ve umutsuzluğa kapılmayınız.

Bulunduğunuz alanı yenileştiriniz. Hayatınızda rutinliğe yer vermeyiniz. Siz gelişimci bir burcun insanısınız. Sınırların ötesinde düşünmeye çalışınız.

Gerçek anlamda özgür olmak için, öncelikle bireyliğinizin farkında olmanız gerektiğini biliniz.

Diğerlerinden sizi ayıran farklılıklarınızın, gelişiminizin önünü aydınlatan ışık olduğunu unutmayınız. Sıradan şeylerle yetinmeyiniz.

Yenilikleri özellikle teknolojik gelişmeleri iyi takip ediniz.

Zor durumda olduğunuzda yardım istemekten çekinmeyiniz. Bunun gereksiz ve küçültücü bir şey olduğunu düşünmeyiniz.

Kova burcu, umutlar ve rüyaların, arzuların ve dostlukların burcudur. Yaşamınız boyunca ideallerinizin peşinde koşmaktan ve bunları gerçekleştirmekten vazgeçmeyiniz.

Bulunduğunuz alanda en yüksek konuma gelebilmek için, yenilikleri takip ediniz. Siz bu yenilikleri herkesten daha çabuk öğrenebilir, uygulayabilir, diğerlerinin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Bütün mucize, inanmakta gizlidir. Sezgilerinize kulak veriniz. İç sesiniz nerde ne yapmanız gerektiğini size söyleyen bir rehberdir. Bu ses, zirveye daha kolay çıkabilmenizi sağlayıcıdır.

Daha önce hiç düşünülmemiş olanları keşfetmeye çalışabilir veya eski bir oluşuma yeni yöntemlerle hız kazandırabilirsiniz. Sonrasında ise bunları uygulayabilirsiniz. İşte siz bütün bunları yapabilecek kadar sıradışı bir kişisiniz.

Eş seçerken, farklılıklarınıza saygı duyacak, özgürlüğünüzü denetim altında tutmayacak, sizinle arkadaşça paylaşımlarda bulunacak, üzerinizde denetim uygulamayacak kişileri tercih ediniz. Böylece mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

İrem Su

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Değişimden korkmayınız. Standart kalıplara bağlı kalmayınız. Orijinal düşüncelerinizi hayata geçirmekten vazgeçmeyiniz.

Değişimden korkmam da, pek istemem yenilik olsun… gerçi olduktan sonra alışıyor insan

Gelecek planlarınızı, amaçlarınızı size uygun ortamlarda, sizinle aynı yolda ilerleyebilecek kişilerle paylaşmaya çalışınız.

Olur..

Özgürlüğünüzü kimsenin tekeline bırakmayınız. Sürüye boyun eğmeyiniz.

Bırakmam zaten..

Modern düşününüz. Kişisel hedeflerinize saygı gösteren insanlarla bir arada olmaya çalışınız.

Ah bu modern düşünceler, düşünmesine düşüneyim de…ben hep eskilerde takılıp kalırım.. kimi zaman keşke çok önceleri yaşasaydım dediğim bile olur.

Duygularınızı asla ihmal etmeyiniz. Mesafeli ve soğuk olmayınız.

Peki duygularımı ihmal etmem. Mesafe olayı her zaman az bucuk vardır bende maalesef mi desem artık bilemiyorum… karşı taraf varsın bunu soğuk olarak tanımlasın, öyle olmasa dahi.. elden gelen bir şey yok

Hedefe varmak veya herhangi bir eylemde bulunmak için, başkalarının onay vermesini beklemeyiniz.

Kova burcu zaten tez canlıdır, ne beklemeyi sever, nede bekletmeyi. Ne olacak yada ne yapılması gerekiyor ise hemen yapılsın ister.. yada en kısa zaman içersin de

Çevrenizde olan biteni görmezlikten gelmeyiniz. Sabit fikirli olmayınız. Daha geniş gözlüklerle hayata bakmaya çalışınız.

Çevremde olup bitenleri fazlası ile görüyorum.. görüyorum da sabit fikirim keşke diyorum bir yanıgı sonrasından …” bak bu fikirdeydin “ simdi nasıl oldu.. diye bilsem.

Ara sıra oluyor da tabi ki olmuyor değil.

Gözlük olayı sanırım birkaç sene sonra gerekecek, bir ihtimal bu durum da belki düzelir

Sizler buluşçu, hayatı kolaylaştırabilen sıra dışı, yaratıcı kişilersiniz. Bu özellikler size armağandır. Bu özelliklerinizi ifade etmekten kaçınmayınız.

Kaçınmam kaçınmasına da, her ne kadar kovalar tez canlıdır denilse de, çoğu zaman kendi düşüncelerimi .. söylesem mi söylemesem mi diye kendi kendimi oyalıyorum… bakıyorum bir zaman sonra, bir başkası söylemiş yada yapmış oluyor… yani kendim de hep geç kalırım

Sizler üstün bir sezgi gücüne sahipsiniz. Baktığınız her insanın nasıl biri olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Çoğunluk la bu doğru, tabi ki yanıldığımız da oluyor kimi zaman

Sizler dünyayı yaşanabilir hale getiren, mantık, tarafsızlık, zeka ve barışçıl özellikleriyle donatılmış özel kişilersiniz. Kesinlikle gücünüzü hafife almayınız ve umutsuzluğa kapılmayınız.

Ne diyeyim.. doğru lakin umutsuzluğa kapıldığımız da kimi zaman oluyor, bazı şeyleri gördüğüm de..

o zaman işte isyanlar içersin de oluyorum maalesef, hele ki elden gelen bir şey olmayınca, düzeltemeyince.. sadece bir seyirci olarak kanıldığın da

Bulunduğunuz alanı yenileştiriniz. Hayatınızda rutinliğe yer vermeyiniz. Siz gelişimci bir burcun insanısınız. Sınırların ötesinde düşünmeye çalışınız.

Peki..

Gerçek anlamda özgür olmak için, öncelikle bireyliğinizin farkında olmanız gerektiğini biliniz.

Bilmiyormuyum .. :unsure:

Diğerlerinden sizi ayıran farklılıklarınızın, gelişiminizin önünü aydınlatan ışık olduğunu unutmayınız. Sıradan şeylerle yetinmeyiniz.

Valla ne bulursam yerim, zaten fazla bir şey yediğim de yok ki

( Biliyorum şimdi burasını okuyanlar, öyle demek istemiyor bu cümle diyecek içinden )

Bakın nasıl da bildim :)

Yenilikleri özellikle teknolojik gelişmeleri iyi takip ediniz.

Ediyorum ediyorum da… neyse…

Zor durumda olduğunuzda yardım istemekten çekinmeyiniz. Bunun gereksiz ve küçültücü bir şey olduğunu düşünmeyiniz.

Hmmm peki tamam oldu…

Kova burcu, umutlar ve rüyaların, arzuların ve dostlukların burcudur. Yaşamınız boyunca ideallerinizin peşinde koşmaktan ve bunları gerçekleştirmekten vazgeçmeyiniz.

Geçmiyorum…

Bulunduğunuz alanda en yüksek konuma gelebilmek için, yenilikleri takip ediniz. Siz bu yenilikleri herkesten daha çabuk öğrenebilir, uygulayabilir, diğerlerinin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Tam burası iste yanlış, istemiyorum yenilikleri takip etmek, fakat etmeden de duramıyorum gerçi…sonuç ta her bir yenilikte başlar da zorlansam dahi.

Bütün mucize, inanmakta gizlidir. Sezgilerinize kulak veriniz. İç sesiniz nerde ne yapmanız gerektiğini size söyleyen bir rehberdir. Bu ses, zirveye daha kolay çıkabilmenizi sağlayıcıdır.

Sezginlik.. hmmm evet az çok doğru burası da, ki burada da kimi zaman keşke yanılsaydım dediğim çok olur.

Daha önce hiç düşünülmemiş olanları keşfetmeye çalışabilir veya eski bir oluşuma yeni yöntemlerle hız kazandırabilirsiniz. Sonrasında ise bunları uygulayabilirsiniz. İşte siz bütün bunları yapabilecek kadar sıradışı bir kişisiniz.

Fakat artık yoruldum bu soruları cevaplamaktan, ve tek tek TR karekterlerine düzeltmeken

Eş seçerken, farklılıklarınıza saygı duyacak, özgürlüğünüzü denetim altında tutmayacak, sizinle arkadaşça paylaşımlarda bulunacak, üzerinizde denetim uygulamayacak kişileri tercih ediniz. Böylece mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Olur, olur…

~~~

Sonuna gelmişim 1 saat sonra :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Değişimden korkmam da, pek istemem yenilik olsun… gerçi olduktan sonra alışıyor insan

.

.

dogru dogru derken bende bircemmtongue.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.