Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Hayalinizdeki Mutfak Hangisi ?

Misafir birce

Önerilen İletiler

Hayalinizdeki Mutfak Hangisi ?

Bir tuşla istediğim siparişi veriyorum”

Yemek pişirmek kadının geleneksel bir faaliyeti olduğu için mutfağı hayatından çıkaranların büyük çoğunluğu erkekler.

28 yaşındaki broker Yavuz da mutfaksız yaşayanlardan. Açık mutfaklı stüdyo dairesini dekore ederken mutfak ekipmanlarına yer ayırmamış.

Bir köşeye yerleştirdiği minik buzdolabı ve onun üzerindeki su ısıtıcısı ile tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

“Yemek çok keyifli ama neden hazırlama ya da pişirme sürecine dahil olayım ki !

Bir telefonla veya birkaç tuşa basarak istediğim siparişi veriyorum” diyor.

Her kadının hayalini süsleyen bir mutfak vardır. Peki sizin hayalinizdeki mutfak hangisi ?

files.jpg

Home Art dergisinin Kasım sayısı için hazırlanan “Stüdyo Daireler” dosyasında fotoğraflanan bu evin mutfağı Kitchenette tarzına iyi bir örnek.

Ev sahibesi oturma odasının köşesindeki küçücük bir alanı dekoratif kapılar ardına saklayarak hem mutfak ihtiyacını

çözmüş hem de gözlerden uzaklaştırmış.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir kadın için evin mutfağını sevmesi çok mühim diye düşünüyorum...Yemek yaparken çalışabileceği geniş bir alan,bütün araç gereçlerin rahatlıkla sığabileceği dolaplar,ailenin yemek yiyebileceği bir köşe veee aydınlık bir ortam...İşte benim için bunlar önemli gerisi zevke kalmış...

Benim eski evimde bu saydıklarımın hiçbiri yoktu, özellikle karanlık oluşu beni çok mutsuz ediyordu...Ama şimdi bütün gün aydınlık ve söylediğim özelliklere sahip güzel bir mutfağım var...:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.