Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Media forum dialogları..

arman

Önerilen İletiler

Mart Kapıdan Baktırır Kazma Kürek Yaktırır..

Arman - Golgiiiiiiii!

Golgi - Ne var abi ?

Arman - Olm in ordan nen ! Düşeceksin Allah göstermesin ..

Golgi - Yok abi inmem. -_-

Arman - Ne demek inmem.. Hasta etme adamı sen kedimisin ki damlarda geziniyon.. İn şurdan Allahını seversen..

Golgi - Abi ısrar etme inmem dedim ya. -_-

Azizil - Hayırdır Arman abi ne yapıyo Golgi orda ?

Arman - Ne biliim anlamadım ki bende.. Mart ayı benim ayımdır diyip çatılara çkıverdi birden..

Azizil - Hıı anladım abi... Ya hazır da bizim çatıya çıkmış madem anteni onarttırayım bari şuna :)

Golgi - Duydum olm Azizil seni hiç ısrar etme anten manten onarmam ben .. Mart ayı benim ayımdır dağılın hüleannn :devil:

Arman - Aziz Bakırköyün numarası kaçtı ?

Azizil - Akıl hastanesini mi soruyon abi ?

Golgi - Nan ! :angry::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Media Forum Bahar Temizliği...

Admin - Duyduk duymadık demeyin baharın yaklaşmakta olduğu şu dönemde önümüzdeki hafta forumumuzda bahar temizliği yapılacaktır.. Tüm bayan üyelerimizin bu konuda bize yardımcı olmasını beklemekteyiz.. Erkek üyelerimiz kafalarına göre takılabilirler varsa yumoş üyelerimizde camları silmede yardım edebilirler..

Angelflower - Bi dakka yaa .. Niye Erkek üyeler yardım etmiyecekmiş ? :angry:

Azizil - HÖYTTT biz erkeğiz .. Erkek kısmısının nerde görülmüştür bahar temizliği yaptığı .. -_-

Gece Yağmuru - Hadi ordan be senden yardım isteyende kabahat zaten sen gitde o sevgili ortağın Armanla pis cafenizi temizleyin yeter. :angry:

Azizil - Ba ba ba sen Arman abimin barına pis dersin haa.. Sölicem seni Armana

Gece Yağmuru - söle tabi .. Sölemezsen adam değilsin. -_-

Natalia - Helal ablama bee ... Kahrolsun erkekler .. Heryerde aynısınız burda bile iş temizliğe gelince nasılda su koyveriyorsunuz..

Admin - Anlaşıldı.. Şöle yapalım o zaman . Herkes şimdiye dek açtığı topic odalarını temizlesin.. Tozunu alsın silsin süpürsün.. Tertemiz yapsın ..

Angelflower - HAHAHAHAH Arman ayvayı yedi desenize.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yağmurlar Yağar Media Forumu Sular Basar...

Natalia - Abuuu.. Ne olmuş buraya böyle topicler vıcık vıcık su olmuş hep.. :unsure:

Gülsün - Vıcık vıcık denmez ona kızım ıpıslak diyiceksin.. -_-

Gezgin - Sende yanlış söyledin ablası '' derya gibi olmuş buralar '' demeli...

Angelfower - Ya siz hastamısınız ? Deyimler dersi verceğinize birbirinize bana yardım etsenizde şu suları dışarı boşaltsak diyorum.. :angry:

Natalia - Tamam apla kızma edelim tabii..

Gezgin - Bi dakka ya ... Bu forumun enayisi bizmiyiz ? Niye sadece biz boşaltıyomuşuz bakiim suları ? Geçen hafta temizliğide sade biz kızlar yaptık.. Nerde buranın erkekleri..? :angry:

Arman - Biri erkek mi dedi .. :D

Angelflower - Hah ! Geldi işte adamımız .. Arman nerde senin tayfa ? Çağırsanda yardım etseniz bize diyorum..

Arman - Eee valla Azizil Nairobiye gitti işi mi ne varmış.. Golgi pankreas güreşçisi oldu bu akşam maçı var .. Focalin sünneti var .. Saymanla Adrede filizlenmeye gideceklerdi en son.. Anlıyacağınız kimse yok valla erkeklerden ..

Gülsün - Neyse o zaman sen yardım edersin bize..

Arman - Yaa valla isterdim edeyim ama benimde işim var kaçıcam şimdi.. :shifty:

Gezgin - Ne demek kaçıcam yaa ? :angry: Bana baksana sen bu topiclerin yarısı senin bee zaten.. Oh ne ala sen zırt pırt topic aç temizliğini biz yapalım su bassın biz temizleyelim yok öle yağma kalıp yardım edeceksin bize..

Arman - Yine zıctık.. :(:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya amma hazıra alışmışsınız .. Heralde para vereceksiniz.. Alla Alla bu işin dekoru var görsel efekti var teçhizatı var .. Var oğlu var.. Prodüksiyonlar parasız olmuyor abiler ablalar.. Pamuk eller cebe lütfen.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar istion ki :unsure:

Şöhret olmak için evden kaçtım bak çok isteme ne yaparım buralarda parasız pulsuz :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Angelflower - Yaşasınnn sonunda kanatlarımda çıktı.. Uçabiliyorum.. Artık tam anlamıyla bir melek oldum..:)

Hemen birilerine yardım edeyim.. Aaa aşağıda iki insan var gidip onlara sotayım varmıymış bi ihtiyaçları diye ..

Azizil - Aaa abi baksana gözlerime inanamıyorum bu bir melek değil mi yav ?

Arman - Bakıyım.. Hımm.. Yok len o bildiğimiz Kaz olm..

Azizil - Abi nasıl kaz dersin ya ! Melek işte.. Bak bize doğru geliyor..

Arman - Kaz dediysem kazdır nen .. Uzatmada doldur fişekleri.. Vuralım kazı :D

Natalia - Bıdı bıdı bıdı bıdı ... bıdı bıdı bıdı ..

Gülsün - Bıdıdı bıdıdı bıdıdı .. bıdıdı..

Arman - Golgi olm ne iş bu kızlar ? Ne bıdı bıdı yapıp duruyolar ?

Golgi - Aman abi hiç bulaşma .. Onlar bütün gün böleler .. Görmemiş gibi yapalım.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.