Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

"ÖZEL"İNİZİN KIYMETİNİ BİLİN..

Misafir gun.dem

Önerilen İletiler

Sizi sizin kadar tanıyan biri; sizi düşünen, düşünmeyi öğrenmiş, sakin, uslu, efendi, oturmayı kalmayı bilen, sevmeden edemediğiniz biri..

size sizi anlatmayı seven, sizi başkalarına anlatmayı her şeyden çok seven, sizin için çok şey yapmaya hazır biri..

bazen biraz fazla konuştuğunda yakındığınız ama ne söylediğini bildiğinden hep emin olduğunuz, sizi tanıdığı jadar kendini ve yaşamı da tanıyan biri..

yalnızca eşinize anlatabileceğiniz gizlerinizi anlatmaktan çekinmediğiniz, kimi zaman düşüncesine şiddetle ihtiyaç duyduğunuz biri..

sabahın üçünde "acaba ayı olur mu?" diye kuşkulanmadan arayabildiğiniz ve saatin üçüne , beşine bakmadan size duymanız gerekenlerisöyleyen, gecenin o karanlığında ışığı yakani masanın başına geçen biri..

kaleminiz, kağıdınız, aynanız, saatiniz,kimi zaman da gölgeniz olan biri..

ve kimi zaman da vicdanınız, eh kimi zaman da uykusuz bıraktığınız için vicdan azabınız olan biri..

yaşamınızda böyle biri var mı?

varsa, kıymetini bilin. Kulağınıza küpe olsun..

böylesini bulmak herkese kısmet olmaz..

çünkü o kişi, bir kardeşten de, bir eşten de, bir aşıktan, bir sevgiliden de çok çok ötelerde bir kişidir..

o kişi, sizin, yalnızca sizin için "özel bir kişi"dir.

varsa eğer yaşamınızda yalnızca sizin için "özel" olan ve sizin de, yalnızca onun için "özel" olduğunuz "özel bir kişi", kıymetini ve "özelliğini" bilin ve koruyun o "özel bir kişi"nizin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne mutlu o zaman bana :)

çevremizdeki herşeyin ve herkesin değerini kaybedince anlıyoruz ne yazık ki.. onlar yaşamımızdayken bilelim kıymetlerini, en güzeli bu bence..

Katılıyorum size sayın gun.dem :clover: Bu güzel paylaşım için ayrıca Teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım gundem

yazın cok güzel olmuş tebrik ediyorum..konunun içeriğide yazan gibi süper..:clover:

"Evet öyle bir arkadaşım var..herşeyden herkezden daha yakın iyi ve kötü gün dostum..zaman mekan düşünmeden birbirimizi rahatlıkla arayabileceğimiz bir dostum..

kıymetimizi bir o kadar çok biliyoruz.. 2 gün önce gecenin bir vakti sanırım saat 03.00 gibiydi;beni aradı..o an sıkıntısını paylaştı,dertleştik..

O benim can dostum...O kadar farklı, o kadar güzel ki gerçek dostluklar..canım yurdişim benim..sen bir tanesin..can yoldaşım.." :clover: :clover: :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...

Var mı öyle biri? Varsa öne çıksın. Mutlaka asgari çıkarlar temellidir. 

Devlet ve parelel devlet bireyleri de öyle idi..

Can dosttular. Hatta "özledik birbirimizi, bitsin arık bu gurbet hasreti" diye yanıp tutuşuyorlardı bir zamanlar.

Kalemleri, kağıtları, aynaları, saatleri, kimi zaman da gölgeleri idi birbirlerinin...

Ve hatta kimi zaman da vicdanları(!), eh kimi zaman da uykusuz bıraktıyorlardı birbirlerini.. Gece saat üçlerde..

Ve hatta ayakkabılarını bile paylaşıyorları ayakkabı kutularından.

Ama ne oldu? Asgari çıkarlar gitti, CAN DOSTLUK bitti.

Herkeste böyledir maalesef. 

O yüzden, ortak paydaların kıymetini bilelim. smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.