Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bayanlar çantanızda neler var?

Radya

Önerilen İletiler

herkes benim gibi sanıyordum,en çöpçü benim galiba :blushing:

mendil çeşitleri,çikolata(ya şekerim düşerse),sakız,telefon,cüzdan,birkaç makyaj malzemesi,kalem,kağıt,yarabantı,ağrı kesici,ayna,bazen ufak bir makas,hançer anahtarlık şeklinde bir çakı,biber gazı spreyi(havaalanlarında problem oluyor),yedek çorap,yüzük,alşverişten kalma fiş,son gittiğim tatilden kalma oda kartı,bir kaç kartvizit vs..daha sayabilirim :online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

küçük çantaya nasıl sığdırıyosun ki :unsure:

ben öyle alıştım ki büyük çantaya diğerlerini kullanamıyorum artık..

gece ya da aşkam dışarı çıktığımda küçük çanta kullanırım.. ona da kimlik ve biraz para sığıyor :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Erkeklerin çantası olsaydı içinde olurdu acaba :D

Bayanların çantalarında bu kadar eşyanın olmasını ben biraz korkuya bağlıyorum.ya parmağım kesilirse ya makyajım akarsa vs vs. gibi vesveselerden kaynaklanıyor.o yüzden yanlarına ALABİLDİKLERİ kadar hırdavat ne varsa koyuyorlar. :D

Bir nevide bayanlarda haklı.öyle anlar oluyorki eşinizin,çocuğunuzun veya arkadaşınızın acil bir mendile ihtiyacı olsa hemen cantanızdan çıkarıp verirsiniz.işte burda o an ihtiyacı olan eşiniz bunu düşünmez.Dikkat edin hiç bir erkek yahu ben niye çanta taşımıyorum ne kadar gerekliymiş demez :D Yani halkınız için bu çantayı taşıyorsunuz.Böylece halkınızın kahramanı oluyorsunuz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

onu bunu bir tarafa bırkıyorum içinde ne var ne yok çok da önemli değil benim için. ama yanımdaki bir bayanın çantasında olması gerekenleri yazacak olursam.

1. çakmak görünümlü a4 patlayıcı

2. kolsaati görünümlü çok fonksiyonlu uydudan yer belirleme aracı

3. tükenmez kalem görünümlü kısa menzilli ateşli silah

4.peçete (koklatılınca bayıltılan kimyasal içerikli)

5. parfüm şişesi içerisinde sıvı zehir

6.güneş gözlüğü ancak çok fonksiyonlu (anladın sen onu :))

7...

neyse yeterli başlangıç için hım eğer küşün bir şemsiye de olursa fena olmaz (şemsiye kurşun geçirmez kalkan fonksiyonlu..)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

çöplük gibidir çantaları

Çok incelemişliğiniz var herhalde..Korkarım siz bir kapkaççısınız..Size tavsiyem erkek çantaları üzerinde çalışmanız..original.gif Hımmm..şimdi hatırladımmm..Onlar çanta bile taşımazlar..Sadece arka cepte pis cüzdanları olurrr..Kapkaçlamak daha kolay hem...whistling.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

anahtar,kalem,notdefteri,biber gazı+ silah+ makyaj çantası+ cüzdan+ saf alkol el dezanfektanı için(j.babycologne şisesinde ), ıslak mendil büyük boy, küçük bir zeytinyağ şişesinde sıvı sabun bende bunlar var... usutuk.gif

blink.png Çanta değil mühimmat deposu...Bu çanta bir sende bir de Resident Evil'deki Alice'de vardır herhalde..Ürktüm unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.