Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bulgaristan Türkleri Seslerini Duyuruyor

sardunyam

Önerilen İletiler

Ermeninin sesini duyan AB nedense Bulgaristan Türklerinin çığlığını duymuyor.

Bulgaristan Türkleri ana dilde eğitim ve öğretim hakkı istiyor. Ancak bize kürtlere anadilde konuşma, eğitim ve hatta yayın hakkı tanıyanlar. AB nin yanıbaşında ki Türkün sesine kulak tıkıyor.

Çifte standarttır bu...

Ve üstelik bize bunları dayatanlar, şimdi kendi ülkelerinde sokaklarda dahi resmi dillerinin konuşulması için çalışmalar yapıyorlar.(hollanda,danimarka,belçika)

Türkün sesini duymayanlar yarın Türkün ayak sesine kulak tıkayamayacaktır.

Gün gelecek bütün bunlardan kurtulacaktır bu millet.

AB ye girmeye hayır.

Kendi içinde bile ayrılık eğilimleri gösteren ve hatta bizim içlerine girmemizle bize birşey vermeyecek olan birliğe girmeyi reddediyorum.

www.turkiyeforum.uni.cc

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

büyük türk milleti avrupada giyotinler kurulurken , ortadoğuda kız çocukları canlı canlı gömülürken,

töresi ananesiyle insanca yaşayan mazlumu koruyan zalime karşı koyan bir milletti bu anlayışı dünyaya hakim kılmış bir millet hiçbir dönem sapkınlıkların içinde olmamış bir milet tabiki zalim lerin düşmanı olacak onların çifte sıtandartlarına muhatab kalacak

nezaman özüne dönük politikalar üretirse budurumdan kurtulacak

saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Ermeninin sesini duyan AB nedense Bulgaristan Türklerinin çığlığını duymuyor.

Bulgaristan Türkleri ana dilde eğitim ve öğretim hakkı istiyor. Ancak bize kürtlere anadilde konuşma, eğitim ve hatta yayın hakkı tanıyanlar. AB nin yanıbaşında ki Türkün sesine kulak tıkıyor.

Çifte standarttır bu...

Ve üstelik bize bunları dayatanlar, şimdi kendi ülkelerinde sokaklarda dahi resmi dillerinin konuşulması için çalışmalar yapıyorlar.(hollanda,danimarka,belçika)

Türkün sesini duymayanlar yarın Türkün ayak sesine kulak tıkayamayacaktır.

Gün gelecek bütün bunlardan kurtulacaktır bu millet.

AB ye girmeye hayır.

Kendi içinde bile ayrılık eğilimleri gösteren ve hatta bizim içlerine girmemizle bize birşey vermeyecek olan birliğe girmeyi reddediyorum.

www.turkiyeforum.uni.cc

Bu AB'nin ne ilk ne de son çifte standart'ı olacak söz konusu türkiye ve türkler olunca her zaman böyle davranacaklardır.Hiç şüpheniz olmasın.

Çünki bunlar tarih boyunca Türkleri hiçbir zaman hazmedememişlerdir.Dikkat ederseniz her konuda çifte standart vardır.Örneğin İnsan hakları derler ama Hiç çekinmeden Londra da bir Metro istasyonunda bir kişiyi yalnızca şüphe üzerine vurabiliyorlar.Savunmaları da çok hazin.Terörrist sandıkları için vurmuşlar.Bizde olsa neler derlerdi acaba?düşünebiliyor musunuz.

Bir başka olay da Fehriye Erdal hani şu Sabancı suikastını yapan terörist kız.Belçikada yargılanıyor ya.Neymiş silah yarı otomatik olduğundan şuç teşkil etmiyor muş.Kargalar bile güler bunlara adamlar bizimle resmen dalga geçiyorlar.

Bir de şu Sözde ermeni soykırımı var bilirsiniz.Ermeni soykırımı yok diyeni cezalandırıyorlar,hani ifade özgürlüğü vardı bunlarda?

Yapmayın ne olursunuz çok komik durumlara düşüyorsunuz.Ama bizde Devlet yöneticileri yokki,bunlara ağızlarının payını versin.

Ha bu arada herkese çok selam ben yeni üyelerdenim.inşalllah sıkça görüşürüz.herkese sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.