Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gece Yağmuru

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 477
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Güzin ablacık :P:clover:

Nerde sorun orda güzin abla :D

Cok iyi , herkese kendini sevdirmesini bilen, tatlı birisi :)

Allah gönlünden geçenleri versin ve hep mutlu olasın :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ilk gece kuşuyla karıştırmıştım..kendisi bana hoşgeldin diyenlerden.. bana hoşgeldin diyenlere torpil geçiyorum..o kadar iyi bir insan ki..muhabbeti güsel..bide şiirleri varmış sanırım.. hala göremedim ama.. :D

şair ruhlu seni..ha bide güzin ablalık varmış..

iyiki gelmişsin bu foruma ..hehehe

not:daha dün üye oldum..foruma alışmaya çalışıyorum..

:P:P:P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

o annesinin en akıllı kızıdır şekil a:

Ünv. 2 sınıftayım arkadaşlarla birlikte markette alışveriş yapıyoruz ( her öğrencinin markette bir hesabı vardır ) Tabi ben bu defa artislik yapayım dedim Ölçme Bilgisi dersinden de 100 çekmişim arkadaşlara bir kıyak yapayım Evden gelen ek kredi kartından ödeme yapacam ,kartı çıkardım uzattım market sahibi Kamil Amcam elektrik yok hesaba yazsak olmaz mı dedi..Ben gayet sakin bir şekilde çantamda birşeyler araken ve birden ses tonum yüksek bir şekilde HİÇ Mİ ELEKTRİK YOK dedim

Market kalabalık öğrenci ve halktan kişilerde var .. Herkes dumur bana bakıyor ben daha çok dumur ve bir o kadarda kırmızı ne diyeceğimi bile şaşırdım Kamil amcam duruma hemen el koydu tabi çekmeceyi açtı sanki şuralarada biraz olacaktı dedi

:)

onu ilk gördüğümde bu kız nekadar çok konuşuyor demiştim :) ama çok ve hoş konuşuyor forumun neşesi ;)en çok mesajlaştığım kişilerden birisi seni tanıdığım için mutluyum Gec Yağmuru :clover::clover: tez zamanda iyi bir koca bulup evlenmeni dilerim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

sohbetiyle ve dürüst kişiliyle forumdaki samimiyetiyle sevgimi kendi kazanmış arkadaşım her şeyin en güzeline layıksık..

bide seni hayırlısıyla kacoya verelim tamamdır ...

Tşk ederim İlbey abicim :):clover:

Hayırlısıyla inşallah :sweatingbullets::blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.