Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

enteresan ve çok ilginç bilen varsa yardııııımmm

T977

Önerilen İletiler

bence adam memleketine dönecek derken orası türkiyeden bahsetmiş.sen al sülaleni git demiş sanırım.bunu okuyanlarda gitmemek için ondan ayrılmışlar.yaklaştımmı :)

haklı olabilir bence ama..ayrıca körmuyuz bu kadar büyük yazmışsın :D

Sedelina sen akıllı bi kızsın,gerçekten anlamadın mı? ;)

akıllı olarak şöle diyeyım

peki her okuyan neden bı sorun yaşıyor,doktor neden intihar edıyor..eğer kağıtta bu hıkaye yazıyorsa

mantıklı olurssak sevgili taurus hikayeyı çözemedıklerı içinmi herkes adamı dışlıyor yada karısı boşuyor :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam farz edelim kağıttaki hikaye yazıyor doktor niye kendini asıyo ben orasını çözemedim

bende şuna üzülüyorum

bu başlığı atan arkadaşımız bılen varsa yardım demiş

yardımlar gelıyor ama kendı ortadan kayıp

:devil: o kağıdı kendı de okuyup kendını asmış olmasın keh keh hehe :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet millet kasmaya hiç gerek yok; zira Taurus un yanıtı doğrudur. O sorunun orjinalini biliyorum ve son cümle şöyle: "What is written on this paper?" on this paper diyor arkadaşlar; siz bu soruyu bir kağıttan okuduğunuz için sorunun yazıldığı kağıda bir gönderme, basit bir yanıltma (this=bu) o yüzden çetrefil bir durum aramayın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Evet millet kasmaya hiç gerek yok; zira Taurus un yanıtı doğrudur. O sorunun orjinalini biliyorum ve son cümle şöyle: "What is written on this paper?" on this paper diyor arkadaşlar; siz bu soruyu bir kağıttan okuduğunuz için sorunun yazıldığı kağıda bir gönderme, basit bir yanıltma (this=bu) o yüzden çetrefil bir durum aramayın.

çetrefil olması için 'O'kağıtta ne yazıyordu şeklinde sorması gerekiyordu.güzel soru :sweatingbullets::unsure::unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaşlar bu sorunu cevabını ben biliyorum

şimdi kağıtta öyle bişe yazmalıki yazı hikayedeki adamın arkadaşı karısı annesi babası doktor ve hırsızların başını ilgilendirmeli. şimdi soruyu soran arkadaş biraz yanlış sormuş adam kağıdı diğerlerine verirken bunu bana bir kadın yolladı filan demiyo burası yanlış.

şimdi gelelim cevaba: kağıtta; 'SENİN HAKKINDA HERŞEYİ BİLİYORUM, YANİ HAYATINI KARARTABİLİRİM' yazıyor şimdi diceksiniz kine alaka, onuda açıklicam sabırsızlanmayın...

şimdi adam kağıdı alıyo önce arkadaşına veriyo ve kağıtta senin hakkındda herşeyi biliyorum yazıyo arkadaşı bir homoseksüel olabilir bu durum onun açısından kötü sonuçlar yaratacağıunı düşünerek arkadaşlığını bitirmiş olabilir.

sonra anne babasına götürüyo, anne ve babasınında zamanında yaptığı bi takım kötü eylemler(toplu sex vb.) olabilir buda onlar açısından kötü bir durum doğuracağından ve bunu kendi evlatlarından geleceğini hazmedemediklerinden evletlıktan reddediyorlar.

buraya kadar tamam mı?

Daha sonra karısına gidiyo karısıda adamı aldatan bir fahişe olduğu düşünülebilir. kadında boşanmayı bir kurtuluş biçimi olarak benimsiyo.

doktora gelince kağıdı okuyan doktor daha önce bir insanın yanlış teşhisten ölümüne neden olmuştur. kağıdı okutan adamıda öldürdüğü hastasının bir yakını zannediyo ve intiharı bir çıkış yöntemi olarak görüyo.

şimdi gelelim hırsızlara: soygunu düzenleyen hırsız elebaşı yazıyı okuyunca bütün herşeyi bırakarak gidiyo demi nedeni şu olabilir elebaşı belkide bu bankanın çok önemli bir müşterisi ama aynı zamanda çok azılı bir soyguncu olabilir...

Yani soruyu soran arkadaş bu sorunun cevabı budur : 'SENİN HAKKINDA HERŞEYİ BİLİYORUM, YANİ HAYATINI KARARTABİLİRİM' ...

şimdi benden size bir soru; PEKİ KADIN NEDEN KAĞIDA 'SENİN HAKKINDA HERŞEYİ BİLİYORUM, YANİ HAYATINI KARARTABİLİRİM' diye yazıyo...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bence yukardaki arkadaşımız çok haklı bu kağıtta ne yazıyr diyor hikayenin kendisi yazıyo işte daha başka bu kadar şeyin yaşanabileceği bi kağıt parçasının üzerinde ne yazabilirki adamlar ıq sınavında sormuşlar haliyle aldatmacalıdır ve bence cevapta okuduğum hikaye yazıyo olacaktır -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaşlar bu sorunu cevabını ben biliyorum

şimdi kağıtta öyle bişe yazmalıki yazı hikayedeki adamın arkadaşı karısı annesi babası doktor ve hırsızların başını ilgilendirmeli. şimdi soruyu soran arkadaş biraz yanlış sormuş adam kağıdı diğerlerine verirken bunu bana bir kadın yolladı filan demiyo burası yanlış.

şimdi gelelim cevaba: kağıtta; 'SENİN HAKKINDA HERŞEYİ BİLİYORUM, YANİ HAYATINI KARARTABİLİRİM' yazıyor şimdi diceksiniz kine alaka, onuda açıklicam sabırsızlanmayın...

şimdi adam kağıdı alıyo önce arkadaşına veriyo ve kağıtta senin hakkındda herşeyi biliyorum yazıyo arkadaşı bir homoseksüel olabilir bu durum onun açısından kötü sonuçlar yaratacağıunı düşünerek arkadaşlığını bitirmiş olabilir.

sonra anne babasına götürüyo, anne ve babasınında zamanında yaptığı bi takım kötü eylemler(toplu sex vb.) olabilir buda onlar açısından kötü bir durum doğuracağından ve bunu kendi evlatlarından geleceğini hazmedemediklerinden evletlıktan reddediyorlar.

buraya kadar tamam mı?

Daha sonra karısına gidiyo karısıda adamı aldatan bir fahişe olduğu düşünülebilir. kadında boşanmayı bir kurtuluş biçimi olarak benimsiyo.

doktora gelince kağıdı okuyan doktor daha önce bir insanın yanlış teşhisten ölümüne neden olmuştur. kağıdı okutan adamıda öldürdüğü hastasının bir yakını zannediyo ve intiharı bir çıkış yöntemi olarak görüyo.

şimdi gelelim hırsızlara: soygunu düzenleyen hırsız elebaşı yazıyı okuyunca bütün herşeyi bırakarak gidiyo demi nedeni şu olabilir elebaşı belkide bu bankanın çok önemli bir müşterisi ama aynı zamanda çok azılı bir soyguncu olabilir...

Yani soruyu soran arkadaş bu sorunun cevabı budur : 'SENİN HAKKINDA HERŞEYİ BİLİYORUM, YANİ HAYATINI KARARTABİLİRİM' ...

şimdi benden size bir soru; PEKİ KADIN NEDEN KAĞIDA 'SENİN HAKKINDA HERŞEYİ BİLİYORUM, YANİ HAYATINI KARARTABİLİRİM' diye yazıyo...

Soruyu tekrar oku.Bak soruyu diyorum hikayeyi değil..:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 yıl sonra...

bir adam hastanede oturuyormuş yanına başka bir adam yaklaşmış bir kağıt vermiş adam kağıdı okuduktan sonra herkezi öldürmüş annesini babasını bile en sonunda da kendisini öldürmüş bu kağıt da ne yazıyor olabilir 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

bir adam hastanede oturuyormuş yanına başka bir adam yaklaşmış bir kağıt vermiş adam kağıdı okuduktan sonra herkezi öldürmüş annesini babasını bile en sonunda da kendisini öldürmüş bu kağıt da ne yazıyor olabilir 

herkesi öldür smile.png adam da mal ne dense yapıyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.