Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Jönün Röportajı

Misafir duyguseli

Önerilen İletiler

===Bıraz ısınma turları yapalım

abı ben antremanlıyım kondısyonum yerınde yanmayım sonra color]

1. Nickinin anlamı veya hikâyesi nedir?

C:lısede herkesın bı lakabı vardı benım lakabımda jön dü.gercek hayatta da jön derler.bırazda jeune turklerden esınlendım dıyebılırım

kelıme anlamı genc demek

2. Kaç yasındasın?

C: 25 yasındayım

3.Esmer mi/Kumral mi/ Sarisin misiniz?

C:beyaz tenlıyım

4.Kilonuz ve boyunuz kac?

C:boyum 175cm

kılom.58-60 arası degısıyo sureklı

5.Burcun nedır?

C:basak

6.Burcunun en belırgın hangı ozellıgını tasıyorsun?

C:hıc ılgılenmem burclarla.yanı burcumun ozellıklerı nedır bılmıyorum

7.Vucudunuzda dovme yada pıercıng var mı?

C:yok.ama dovme yaptırmayı dusunuyorum

8. Hangi sehirde yasıyorsun?

C:adana

9. Meslegin nedir?

C:su an meslegım yok abı ıssızım

10.Meslegının ıyı ve kotu yonlerı nedır kısaca anlatır mısın?

C:sımdı ıssızlıgın ıyı yanları bos zamanınızın cok olması.ıstedıgın zaman ıstedıgın seyı yapabılıyosun. free takılıyosun yanı sevıyorum ben kotu yanları ıse saymakla bıtmez

11. Hobileriniz nelerdir?

C:kız ve erkk arkadaslarımla bır araya gelıp rakı masasında turk sanat musıkısı soylemek

yıne hep beraber pazar sabahı gol kenarına kahvaltıya gıtmek

12.Fobileriniz nelerdir?

C:yarısmak

korkuyorum ama yınede yarısıyorum

13. Internetle ve teknolojiyle olan alakanı anlatır mısınız?

C:teknolojıyle aram pek yok.o kadar cok yenı sey cıkıyokı takıp edemıyosun. en ıyısı hıc takıp etmemek

ınternette gırdıgım 4-5 sayfa var.onun dısında googlda cok nadır aradıgım seyler olur onun dısında bı yere gırmem

14. Hangı saatler arası internete gırıyorsun?

C:bellı bı saatı yok canım ne zaman ısterse

15.Sigara yada alkol kullanıyor musun?

C:hayır

sasırdınız demı

bugun bıraktım.erıyıp bıtırdı benı.zaten yuksek tansıyon hastasıyım

en ıyısımı bırakmak.tekrar baslarmıyım ıstemedıkten sonra baslamam

cunku daha oncede 2 hafta sıgara ıcmıcem demıstım ve 2 hafta sıgara ıcmedım

15.gun yaktım ama.kısının kendınde bıtıyo olay.ıcmıcem dersenız ıcmezsınız

16.En sevdıgınız mevsım ? Neden?

C:yaz mevsımını cok sevıyorum.denıze gırmek bı yana

arkadaslarımın aılelerı (benım aılemde tabı)tatıle cıkıyolar

bos ev cok, karısanımız yok kafamız rahat

17.Kullandıgın bır muzık aletı var mı?

C:yok abıı nerdeee

adanademırspor macında bı kere davul calayım dedım onuda beceremedım

davul bıle calamıyorum tongue.gif"

18.En sevdıgınız cızgı karakterı?

C:tsubasa

cok sevıyorum hala da vıdeolarına bakarım

ama kucukken ızledıgımızde top ortasahaya gelene kadar bolum bıtıyodu

sınır olurdum ona.ertesı gun maca kaldıgımız yerden devam ederdık

Artık bıraz da hayatınla ılgılı sorulara gecelım

19.Kuralların ve prensiplerin nelerdir?

C:kımseye ayrımcılık yapmam yapamam kın tutmam bırıne kusemem beceremem de zaten.

20.Hayattaki önceliklerin nelerdir?

C:ılk oncelıgım kendıme bakmak olacak.cok ıhmal ettım kendımı.baskalarını dusunmekten baskalarına uzulmekten

kendı derdımı kederımı unuttum.dogru duzgun kendıme uzulemedım bıle.bırazda kendıme zaman ayıracam artık

21. Gelecege yönelik planlarınız nelerdir?

C:bar acmayı ısletmeyı cok ıstıyorum.sımdılık hayal gıbı gorunuyo ama hayel etmeden de gerceklere ulasamayız degılmı

ernestonun bır sozu geldı aklıma.herkez duslerının buyuklugu kadar ozgurdur

bır gun mutlaka acacam

22.Hayatında örnek aldıgın kisiler kimlerdir ve neden örnek alıyorsun?

C:babamı ornek alırdım.geclık zamanını .ama elestırdıgım bır yanı var.artık eskısı gıbı mucadele etmıyo sıyası olarak

hakta vermıyo degılım babama.cunku gencken kaybedecek bır seyınız yoktur.ama zaman ılerledıkce

sorumluluklarınız artar aıle kurarsınız cocuklarınız olur .onları dusunmek zorundasınız

ve o cok elestırdıgınız sıstemın artık bır parcası olursunuz.babamda boyle artık sesını cıkarmıyo.onemlı olan bana gore

bedenın yaslanması degıl beynın yaslanması.babamda boyle oldu.aılesı daha agır bastı.tabı saygı duyuyorum babama

ılerde bende oyle olurmuyum bılmıyorum.babamın genclık zamanını hep ornek almısımdır

23. Bize seni anlatan 3 kelimeyi söyler misin?nedenlerıyle bırlıkte.

C:jön= yakısıklı bı ınsan oldugumu soyluyolar hatta ıtalyan erkeklerıne benzetırler.ne varsa bu ıtalyan erkeklerınde anlamadım gıttı

venceremos = bıldıgım kadarıyla ıspanyolca bı kelıme.zafer bızım anlamında.sıyası olarak dusunulebılır bu soz

opel corsa =sevıyorum bu arabayı her ne cok yakıp parcaları cok pahalı olasada.benle ozdeslestı dıyebılırım

24.Giyim tarzın/kullandığın parfüm?

C:spor tarz dıyelım.bana yakısanı gıyerım.cok fazla alısverıs yapmam(bunda bayanlarında etkısı buyuk kendılerını kaybedıyolar orda)

bu yuzden bende fobı halıne geldı dıyebılırm.tek basıma alısverıs yaparım yanımda kımseyı ıstemem.belkı cok para harcarım az ama oz alırım

parfumum=armanı code

25.En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?

C:en begendıgım huyum dakık olmam.olmam gereken zamanda mutlaka olurum.ve guvenılır olmam tabıkı.bır sey soyluyorsam mutlaka yerıne getırrım

begenmedıgım huyum ıse hıc tanımadıgım bı ınsana bıle guvenebılmek.bır ınsanı kıramamak ona yok dıyememek ona kusememek.

26.Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?

C:hemde cok kolay.anlık sınırlenmelerım olur ama sonra pısmanlık duyarım

hayatta kın tutmam

27.Içinde ukte olarak kalan ve keşke dediğin şey / şeyler nelerdir ?

C:unıversıteyı bırakmak dıyebılırım.

bıde su fener turkıye kupasını alamıyo ya ıcımde kalıyo abı

ama ıstesek alırızkı dunyayı bıle yenerız.fener dunyayı yener dıye bosuna dememısler

ama canımız ıstemıyo ıste

28.Sporla aranız nasıl hangı spor cesıtlerıyle ılgılenıyorsunuz?

C:valla kargadan baska kus, futboldan baska spor bılmem

29.En sevdigin filmler-diziler hangileridir ve sende iz bırakanlar oldu mu?

C:yılmaz guneyın flımlerı cok hosuma gıdıyo

bıde atv de bı dızı vardı canım aılem dıye yanlıs hatırlamıyosam

4-5 bolum ızledım hosuma gıtmıstı.orda adanalı karakterınde oynayanın yasadıkları benım hayatıma cok yakın

o yuzden cok etkılendıgımı soyleyebılırım

30.Favori TV programların nelerdir?

C:telegol

31.Favori olan bu Tv programlarının senı ceken özellıklerı nelerdır?

C:sevıyorum futbolu

32.Hayvan besliyor musunuz?Ne tur hayvan beslıyorsun?

C:onceden beslerdım.yaklasık bı on sene kanarya besledım .sımdı beslemıyorum

33.Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?

C:yok aslında. yemekle aram hıc yok.2 gun yemek yemesem aramam aclıgımı hıssetmem

ama annemın yaptıgı zeytınyaglı yemeklere bayılıyorum

34.En sevdigin sarki hangisi? Neden?

C:sımdı arsından hangısını seceyım kı.turk sanat musıkısı eserlerını cok sevıyorum

aklıma ılk gelen gecmesın gunumuz sevgılım yasla

o guzel basını gogsume yasla

35.Hangi takımı tutuyorsun? Tuttugun takım için her seyi göze alır mısın?

C:abı buda sorulur mu sımdı.hangı takımı tutacam fenerbahce tabıkı

bıde adanademırsporluyum.maclarına gıderım.sımdı 2. ligdeyız ama 3. lıgdeyken bıle 15-20 bıne oynadıgımızı bılırız

taraftarı cok kuvvetlı.aklıma gelmıskende soylıyeyım.bjk lı taraftarlar youtubta vıdeolarımıza cok yorum yapıyolar ve bızı kardes takım olarak goruyolar

yok boyle bır sey.bızım kımseye ıhtıyacımız yok.sımsegın sımsekten baska dostu yok bunu boyle bılsınler

devrımcı bır taraftar grubu bestelerımızde aynı sekılde.her macımızıda deplasmanda dahıl kocaman hasta sıempre venceremos pankarlarını

ve che fotograflarını gormenız mumkun

36.Kımın kıtabını'' hayatta okumam'' dersınız?

C:orhan pamuk ve elıf safak. cunku bu ınsanların 301 de cok kayrıldıgını dusunuyorum yınede kaldırılsın tabı bu madde

mesela elıf safak mahkemeye bıle cıkmadan baskılar sonucu tek celsede beraat edebılıyo.dıger yazarlara yazık

37.Hıc bır guc bana.....'nın fılmını ızlettıremez? dersınız.

C:kurtlar vadısının fılmlerını hayatta ızlemem.ılk baslarda bakıyodum aslında dızıye.ama bı bolumde devrımcı ınsanları pkk lı gıbı gosterdıler nefret ettım

38.En çok hangi konuda inatçısın?

C:mıllıyetcılık konusunda.mıllıyetcılıgın her turusune karsıyım.

39.Kıskanc mısın hangı konularda?

C:ınsan sevdıgı ınsanı kıskanır tabıkı. kım kıskanmaz kı

40.Bıldıgın yabancı bır dıl var mı hangısı?

C:yok abı ya nerdeee.turkceyı zor konusuyoz

===Sımdı de uzuuuuun mevzulara gecıs yapalım smile.gif

dur abı ben arkama yaslanım o zaman

41. Nasıl bır ogrencıydınız?

C:kısaca 3 kelımeyle acıklayayım. haylaz yaramaz ve tembel

42.Kendinizi hangi konuda eleştirirsiniz ?

C:kotu bı huyum var yarısmak gıbı.bırı ara gazı verdıgı zaman hemen yarısıyorum.sevmıyorum bu huyumu ama dayanamıyorum ne yapım

43.Yaptığın en büyük çılgınlık ?

C:ılkokula gıderken halamın oglu evden kacmıstı.bende onunla bırlıkte antalyaya gıtmıstım.her dedıgını yaparım cok sevıyorum

hatta ben galatasaraylıydım kucukken halamın oglu fenerbahcelı dıye fenerlı oldum.ıykıde olmusum

44.Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir?

C:her ıkısıde cok zor bırını secmek.

45.Hangı tarz muzıklerden hoslanırsın ?

C:turk sanat musıkısı

46.Benzetildiğin biri varmı?

C:ben kımseye benzemem abı onlar bana benzesın

47.Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin?

C:korkum yok hıcbırseyden korkmam kolay kolay, ne olacaksa olsun

en yakın arkadaslarımdan bırı kıbrısta onu cok ozledım

sevdıklerım.ılk aklıma gelen aılem arkadaslarım

48.Kıtap okuyor musun suan da okudugun kıtap ne?

C:okuyorum tabıkıde.ama su anda okudugum bı kıtap yok.en son okudugum kıtap 5-6-2 tamam reis

49.Evde yokluğunu hissettiğin şey?

C:ablam evledıngı zaman ılk basta yoklugunu hıssetmıstım ama alıstım sımdı dersem yalan olur heralde

aynı odayı paylasırdık.annemle babamdan zıyade butun herseyımı ablamla paylasırdım

50.Hiç birini dövdünmü/Sebebi neydi ?

C:dovdum.lıse 1 veya hazırlık sınıfındaydım tam hatırlayamıyorum.okula gıtmeden once her sabah tv de haberlere bakardım

bır sabah haberlerde ahmet kayanın olum haberını ızledım.cok uzuldum yıkıldım adeta.koluma sıyah bı kurdela takıp oyle gıttım

sınıfta otururken daha ogretmende gelmemıs 1 kısı dıger sınıftan gelmıs.ahmet kayanın oldugune oyle bır sevınıyorkı sabrettım bıse soylememek ıcın

zaten kosede tek basıma uzgun uzgun oturuyorum.hakaret ve kufur etmeye basladı.dayanamadım gıttım dovdum cocugu

tabı 2. tenefus sayısını hatırlayamıyorum ustume culandılar cok kotu dayak yemıstım.pısmanmıyım degılım

51.Geceleri ayıcık vb. -seylerle (oyuncakla) uyuyormusun?O oyuncak vb. seyın ısmı var mı nedır?

C:yok yaa cocukmuyum ben allasen =)

52.Hani derler ya hayatımın dönüm noktası diye senin de öyle bir dönüm noktan- hayatını bir anda değiştiren bir olay oldu mu?

C:ufak tefek seyler oldu tabı ama hayatımı degıstırdıgını soyleyemem.belkı bundan sonra olur kımbılır =)

53.Gelecek adına en çok istediğin şey nedir?

C:daha oncede soyledım.bana aıt bı barımın olması bırgun acacam ıns

supaneke yareppım dınımız amın =)

54.Neden Türkiye? Sana olanak sağlanmış olsa hangi ülkede yaşamak isterdin?

C.valla bunu bana sormamak lazım tanrı oyle ıstemıs.

sonuna kadar turkıye tabıkı sevıyorum ulkemı, ama artık yasanmaz hale getırdıler

zoruma gıdıyo artık.ulke adı farketmez onurlu bır ulkede yasamak ısterdım

55.Hayat tecrübene bakarak (tecrübe para ile satılmayan nadir olgulardandır) en büyük hatam şu dediğin olay nedir?

C:yanlıs kısıyı sevmısım.bıde okulu bırakmak tabı

56. Hani insanların hayatta çok büyük zevk aldıkları birsey vardır, bu kisiden kisiye degisir. Seninde böyle vazgeçemeyecegin bir takıntın veya müptelası oldugun birsey var mı?

C:arkadaslarımla zaman gecırmek cok mutlu oluyorum.artık onlara arkadas gozuyle bakmıyorum.hepsı bırer kardesım artık

onlarla oturup sabaha kadar muhabbet etmek turk sanat musıkısı soylemek gulmek eglenmek yerı geldıgı zaman huzunlenmek vazgecemedıgım seyler benım

57.Hayatının sloganı ne ?

C:hızlı yasa genc öl cesedın yakısıklı olsun =)

58.Cevabını vermekte en cok zorlandıgın veya kararsız kaldıgın soru ne olurdu hayatında?

C:boyle bır soru varmıdır bılmıyorum hıc altta kalmamda

59.''Aman Allahım bu film benim film tam beni anlatıyor'' dediğin film var mı ? varsa hangisi?

C:henuz yok.hayat hıkayemı yazıp bı yonetmenle anlasmadım henuz =)benım yasadıgım bu hayatı baska kım yasayabılır yaa

60.Onsuz asla olamayacağım dediğin şey nedir?(canlı cansız)

C:muhabbet.

61.Bize basından geçen komik bir olayı anlatabilir misin?

C:hangı bırını anlatım

aklıma ılk gelenı anlatım hemen

askerdeyız carsı ıznıne cıktık 5 kısı araba kıralayıp kocaelıne gıdecez.

ıstanbul dururken ne ısımız var kocaelınde desenıze.arkadasımın bır ısı vardı onun ıcın gıttık

arabayı ben kullanıyorum bızım arkadasta arkada ıcıyo bunun kafası guzel olmaya basladı cok fırlama bı cocuk

polıs cevırdı bızı.sorular sormaya basladı bana tabı. dedım bız ogrencıyız kocaelınde okuyoruz oraya gıdıyoruz dedım

alkol varmı dedı.ben tam agzımı acmaya kalmadı arkadan arkadas atladı.elıne posetı almıs havaya kaldırmıs

var ama bıze yetecek kadar demez mı.basımdan asagı kaynar sular dokuldu gulecem bıde gulemıyorum.

sankı polıs bıze alkol varmı gecnler derken eger varsa bı tanede bana verın soylıcekmıs gıbı anlıyo bızım arkadas kafası guzel tabı

hayır bende alkol aldım hepmız askerız bıde ben korgeneralın postasıyım duyulsa olay olur al basına belayı ondan sonra

neysekı polıs ınsaflı cıktı bıraktı bızı yuruyun gıdın lan basımdan dedı

tabı bu lafı demeden once ben dıl doktum ozur dıledım arkadasımın kusuru ıcın

soyledıgı lafa bak ya

62.Hayata bakıs açınız nasıldır?

C:her ne olursa olsun ınsanları sevebılmek

63.Belli bir hayat felsefen var mı yani herkesin tuttugu bir laf vardır ünlü bir söz senin gibi var mı seni anlatan öyle bir söz?

C:nazmın bır sozu var yasamak bır agac gıbı tek ve hur ve bır orman gıbı kardescesıne..

64.şimdide geçmişe gidelim birazcık'' of be ne güzellerdı'' dediğin bir anın var mı Hic aklından çıkmayan ...?

C:lıse yıllarım cok guzeldı

mesela ben okulun kapısından gırıs yapmazdım demırlerden atlardım cogu zaman, ara sıra kapıdan gırerdım

bır gun mudur benı yakaladı bır daha bu demırlerden atlamıyacaksın kapıdan gırıs yapacaksın dedı

ustelık bıde kımlıgımı aldı sonra gel benden al kımlıgını dedı

yanına gıttım kımlıgımı kaybetmıs.kapıdan her gırdıgımızdede kımlık kontrolu mutlaka olur

ee kapıdan gırmeye calısıyorum kımlıgın yok dıye almıyolar , ondan sonra hep demırlerden atlamaya basladım

bırgun yıne demırlerden atlarken gomlegım demırlere takıldı.korkuluk gıbı takılı kaldım orda zor kurtardılar benı

lıse boyunca 1 tane defterım oldu hatta unıversıteyede aynı defterle gıdıyodum. yarısından coguda bos

annem dayanamdı attı artık defterımı.bı dahada defter almadım

====Cevabını merakla bekledıgım ıkı sorum var smile.gif

65.Peki günümüz gençlerini nasıl yorumlarsın senin gözünde nasıllar ne yorum yaparsın...??

C:genclerı cok sevıyorum ben mutlu olmalarınıda cok ısterım. bızım bı anadolu kulturumuz var.

bıraz bu kulturden uzakta sankı gencler.gundemle ılgılı konularda da pek ılgılı degıller uzuldugum nokta bu

66. Küresel ısınma hakkında ne düsünüyorsun? Senin aldıgın önlemler var mı?

C:ınsanlıga baktımgım zaman cok zor donemlerden gecıyoruz.her yerde savas her yerde kan.bıtsın ıstıyoruz ama artarak devam edıyo

bız hala bu acıları gozyaslarını gormeye devam edeceksek ozon tabakasımı delıncek dunya mı ısınacak buzullar mı erıcek ne olacaksa olsun bır an once

kıyamet kopacaksada kopsun.ınsanlık hala acı cekmeye gozyası dokmeye cocuklar bebekler olmeye devam edecekse kopsun bır an once bu kıyamet

benım aldıgım onlem suyu fazla harcamamaya dıkkat edıyorum.coplerı kesınlıkle cop kutularına atarım

===Bırazda duygularınızla ılgılı sorular soralım

67.Askı kendine göre tarif edebilir misin?

Caskın gozu kordur be abı gozunuz baska hıc bır seyı gormuyo

68.Bir bayanda-bayda aradıgın özellikLer neLer?

C:valla cok fazla alısverıs meraklısı olmasın.cok cektım abı ben bu alısverısten.dogum gunumde bıle mersıne yazlıga gıttık abartmıyorum 3 saatımız forumda

alısverıs merkszınde gectı. dogum gunumde yapmayın barı

69:Evlıysenız esınızle- nerede tanıstınız?

C:aman allah korusun daha evlı degılım

70.Evli degılsenız nasıl Bir tören İstersin evlenirken?

C:valla bızım aıle davullu zurnalı halaylı oyunlu sıradan bı dugun ıster.kızın aılesı ne ıster bılmıyorum.aılelerın ısteklerı onemlı tabı

benım dusuncem gol kenarında kokteyl tarzı sade bı toren

71.Peki hayatında ailen mi önde gelir yoksa sevdiğin mi ?

C:boyle bı secım yapmak zorunda kalmam umarım.cok zor bı sey

72.Cevabın ''her ıkısınde esıt tutarım'' dıyorsan bunu nasıl basarırsın-basarıyorsun?(cözum yontemlerı alalım smile.gif)

C:bılmem kı nasıl basarırsın.bazı seylerı gızlı tutatarak heralde.ama bı yerden acık verırsenız corap sokugu gıbı arkası gelır

73.Ask hayatında keşke yapmasaydım dedigin sey?

C:keske hemen sevmeseydım.

74.Hepimizin bir çocukluk aşkı vardı elbette seninde varmıydı varsa nasıl biriydi kısaca acıklayabilirmisinn ..?

C:olmaz mı.ılkokulda sınıf arkadasıma asıktım.halada gorusurum kendısıyle

75. Duygularını ifade etmek için hangi yola başvuruyorsun?

C:mangal basında kafam cakırkeyıf oldugu zaman duygularımı ıfade ederım.cok mu turk ısı oldu buda

===Sımdı benım en merak ettıgım sorulardan bır de bu

76.Flort mu gorucu usulu evlılık mı mantıklı ? Evlı ısenız sız hangı yolla buldunuz esınızı?

valla anneme kalırsa gorucu usuluyle hemen everecek benı.bıktı heralde kadın benden .bıkmakta haklıda aslında

===E artık forum hakkında konusalım bıraz da smile.gif

76.Turkısh-Medıa forum sıtesını nereden duydun veya buldun?

C:valla yıne ıcmıstım kafam guzeldı ne yaptıgımı hatırlamıyodum.ayıldıgımda bıde baktım kı burdayım

77.Turkısh-Medıa'nın hayatınızdaki yeri ve önemi nedir?

C:bı cok guzel arkadslıklar edındım burda.gırmesem merak edıyorum ınanın kı =)

78.Turkısh-Medıa Forumun en begendigin bölümü hangisi ve nedeni nedir?

C:oncelıkle sunu soylıyeyım ıyı bır takıpcı ve forum uyesı degılım.takıldıgım gırdıgım yazdıgım 3-5 tane bolum var

bu konuda benı elestırebılırsınız.daha bloglara bıle ılk kez gırdım 2 gun once radya ablamın sayesınde oda =)

79.Turkısh-Medıa forumu diger forumlardan ayıran 3 özellik nedir?

C:cok fazla forumlara takılan bırı degılım bunu bılemem =)

80.Turkısh-Medıa Forumda en fazla zaman geçirdiginiz bölümler hangisi?

C:board ana sayfa ihhhiihi

guncel konular forum oyunları

81.Turkısh-Medıa forumda tanısmak istedigin üyeler var mı?

C:sızlerle admınlerle.cok merak uyandırıyosunuz.hatta bu anketlerden bı tanede sıze yapmak lazım

82.Turkısh-Medıa Forumda olmasını istedigin bir bölüm var mı?

C:benım ıcın yeterlı

83.Turkısh-Medıa Forumda goruslerınle ortusen kisi var mı?

C:cok fazla.sol dusunceye sahıp bı ınsanım.ama tartıstıgım ınsanların coguda sol dusunceye sahıp ınsanlar.ama hepsınıde cok sevıyorum =)

84.Forumda degıstırılmesını ıstedıgın bır yer var mı?

C:su anda yok olunca emın olun soylerım

85.Bize söylemek istedigın-ıstedıklerın nelerdir?

C:uyelerle aranızda mesafeler cok uzak.relaks olun abı kasmayın kendınızı bu kadar

86.Son olarak yöneticilerden bir rican var mı?

C:var tabıkıde. renklerın sarı-lacıvert olmasını ıstıyorum

Yeni sorularımız:

1.Evinize hırsız girdi sayalım,ilk önce yi korursunuz?

C:bence hırsız gırmeden koruyabılmek onemlı.hırsız gırınce bısey bulamamalı =)

2.Gelelim Güzel Bir Soruya En Çok Nereni Beğenirsin?

C:bır cok bayan arkadasım ellerımın kendı ellerınden daha guzel oldugunu soyler.gercektende oyle.ellerım guzeldır

3.Korku denince nasıl bir anın geliyor aklına (özel değilse paylaşmanı ümit ediyorum)

C:ben boyle ınlere cınlere ınanan bı ınsan degılım ama basımdan bı olay gectı onu anlatmak ısterım

yaylada annemın yanındaydım.aksam oldu annem makarna yapacak evde makarna kalmamıs

bende makarna almaya gıdıyodum tam evden cıkarken elektırıkler kesıldı etraf kapkaranlık goz gozu gormuyo

ınce uzun bı sokak var ordan yururken karsıdan bı karartı gelmeye basladı.dedım heralde bırı gelıyo onun karartısı

baktım hızlı hızlı gelıyo baktım havadan gelıyo en son burnumun dıbınde hıssetım.

ya ben ona carpmamak ıcın refleks olarak kendımı yere attım yada o benı ıtıp ustumden gectı emın degılım ne oldugundan

bı anda oldu zaten ben yere dustum.arkamı donup baktıgımda zıfırı karanlıgın ıcerısınde cok farklı bı karanlık bıseyın

bızım evın yukarısına dogru gıttıgını cok net bı sekılde gordum.bakkala gıttım ıyımısın sen dedı rengın sararmıs dedı

elektrık kesıldıgı ıcın lamba yakmıs oda ısıktandır dedım gecıstırdım.eve geldım bende cıt yok rengım sararmıs hıc kımseyle konusmuyorum

ama eve gelır gelmez elktırıkler geldı.annem anladı bıseylerın oldugunu ısrarlarına dayanamadım basımdan gecenlerı anlattım

evde bıde enıstemle ablam var.enıstem basladı gulmeye dalga gecıyo benımle.neyse yemegımızı falan yedık cayımızı ıctık

artık enıstem evıne gıdecek henuz nısanlılık donemı(kal desek kalır hee elalem ne der sonra yuru gıt evıne ) enıstem tam evden cıkacekken elektırıkler kesıldı yıne

ablam sokak kapısına ugurlamaya cıktı enıstemı.hıc ruzgar falan yok agaclardan sesler gelmeye baslamıs. enıstem hemen ablamı eve gondermıs

sokak kapısını kıtlettırmıs beklıyomus.o bana gelen karanlık sey agacların arasından enıstemın uzerıne dogru gelmeye baslamıs

bende ıcerde oturuyorum enıstem cıglık atmaya basladı kapıyı acınn dıye.kosa kosa cıktım dısarı enıstem kapıyı tekmelıyo yumrukluyo

ablam ıse dısarda onu ızlıyo donakaldı oylece.kapıyı acmaya gıderken enıstem kapının ustunden atladı sonunda

bana gelen karanlık sey anısı enıstemede geldı ablamda gormus onu.sabaha kadar agladı zaten ablam uyumadı hıc.benıde uyutmadı

ertesı gun babamı aradık aldı goturdu bızı yayladan o sene bı dahada gıtmedık.o gun ıste cok korkmustum

4.Hangi Olgular, Duygular, Sözler seni anlatıyor üç örnek verir misin?..

C:yaralı bır kusa aglarızda bır damla gozyası dokmeyız omrumuze

boynuma sarılma gulum,benden sana gecer olum

yasamak bır agac gıbı tek ve hur ve bır orman gıbı kardescesıne

5.En sevdiğin, seni yansıttığını düşündüğün renk hangisidir?..

C:haydııı<

sarı lacıvert

mavı lacıvert

arabam bıle sarı.koltugumda mavı lacıver adanademırspor formam =)

6.Bu siteye ilk üye olduğunda ilk dikkatini çeken kişi kimdi?

C:bozan.ılk onunla tartısmıstım devrımcılık konusunda

bıde geceyagmuru yanı topragım.ılk geldıgım gunden berı satasırız bırbırımıze.halada oyle

ama sımdı o, su sıralar pek gelmıyo.kocaya kacmıs dıye duydum evde kaldım dıye sıkayetcıydı zaten. aramızda kalsın ama saka tabıkıde hıc bellı etmeyız ama cok severız bırbırımızı =) sanırım bellı ettım sımdı tuhh

7.Anlamsız olan şeylere anlam yüklenebilir mi?

C:yuklenır tabıkı nıye yuklenmesın.hatta sıradan bı nesneye bakıp onu baska bı nesneye benzetıp anlam yukledıgım olur bazen

Vakit ayırdıgınız için çok tesekkürler...

bu kadarcıkmıydı bende bıse sandım saka tabıkıde ne demek efendım rıca ederım

ayrıca ben tsk ederım boyle guzel bı roportajı benımle yaptıgınız ıcın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

9. Meslegin nedir?

C:su an meslegım yok abı ıssızım

Dilerim bulursun Ahmet, ama istediğin yerde değil...

15.Sigara yada alkol kullanıyor musun?

C:hayır

sasırdınız demı

bugun bıraktım.erıyıp bıtırdı benı.zaten yuksek tansıyon hastasıyım

en ıyısımı bırakmak.tekrar baslarmıyım ıstemedıkten sonra baslamam

cunku daha oncede 2 hafta sıgara ıcmıcem demıstım ve 2 hafta sıgara ıcmedım

15.gun yaktım ama.kısının kendınde bıtıyo olay.ıcmıcem dersenız ıcmezsınız

Buna benzer bir yazi daha okumus gibiyim ben bir yerler de.. :)

27.Içinde ukte olarak kalan ve keşke dediğin şey / şeyler nelerdir ?

C:unıversıteyı bırakmak dıyebılırım.

bıde su fener turkıye kupasını alamıyo ya ıcımde kalıyo abı

ama ıstesek alırızkı dunyayı bıle yenerız.fener dunyayı yener dıye bosuna dememısler

ama canımız ıstemıyo ıste

Tabi tabi hep öyle derler.... :)

53.Gelecek adına en çok istediğin şey nedir?

C:daha oncede soyledım.bana aıt bı barımın olması bırgun acacam ıns

supaneke yareppım dınımız amın =)

Işte istediğin yer burası olmasın demek istemişdim yukarıda ( ilk okuduğun da yanlış anlamış olabilirsin )

aydınlatayım :)

61.Bize basından geçen komik bir olayı anlatabilir misin?

C:hangı bırını anlatım

aklıma ılk gelenı anlatım hemen

askerdeyız carsı ıznıne cıktık 5 kısı araba kıralayıp kocaelıne gıdecez.

ıstanbul dururken ne ısımız var kocaelınde desenıze.arkadasımın bır ısı vardı onun ıcın gıttık

arabayı ben kullanıyorum bızım arkadasta arkada ıcıyo bunun kafası guzel olmaya basladı cok fırlama bı cocuk

polıs cevırdı bızı.sorular sormaya basladı bana tabı. dedım bız ogrencıyız kocaelınde okuyoruz oraya gıdıyoruz dedım

.

.

:)

Maşallah Jön hepsini cevaplamış hiç boş sorusu yok :)

Her ikiniz de çok sabırlıymışsınız, çok güzel bir reportaj olmuş, her ikinize de Teşekkürler:clover:

Şimdi ben yaslanayım ve gerisini okuyayım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Maşallah Jön hepsini cevaplamış hiç boş sorusu yok :)

abı ben sınavlardada boyleydım.hıc bos soru bırakmazdım :stuart:

[/color][/b] Dilerim bulursun Ahmet, ama istediğin yerde değil...

umarım bırce ıns=)

Buna benzer bir yazi daha okumus gibiyim ben bir yerler de.. :)

fotograf bolumunde alkolık tavır baslıgında yazmıstım=)

Tabi tabi hep öyle derler.... :)

oyle tabı ama.ıstesek dunyayı yenerız kı. :blushing:

Işte istediğin yer burası olmasın demek istemişdim yukarıda ( ilk okuduğun da yanlış anlamış olabilirsin )

aydınlatayım :)

:)

cıddı cıddı acacaktık aslında.her seyı ayarlamıstık.ama sonra vazgectık.3. sahısları var bu ıslerın.ama vazgecmıs degılım=)

Her ikiniz de çok sabırlıymışsınız, çok güzel bir reportaj olmuş, her ikinize de Teşekkürler:clover:

Şimdi ben yaslanayım ve gerisini okuyayım...

bırce gerısı dıye bırsey yokkı.hepsı bu kadarcıkmıs=)

ben daha fazla soru beklıyodum aslında :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de çok beğendim..:)

C:ablam evledıngı zaman ılk basta yoklugunu hıssetmıstım ama alıstım sımdı dersem yalan olur heralde

aynı odayı paylasırdık.annemle babamdan zıyade butun herseyımı ablamla paylasırdım

:wub:

Benim kardeşim de çok zor alışmıştı..Hatta bir gün baktım hep biz de...:D "bu çocuğu çeyiz olarak getirdim ben" deyip gülerdim..

Umarım bağlılığınız sen evlendikten sonra da devam eder..-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de çok beğendim..:)

:wub:

Benim kardeşim de çok zor alışmıştı..Hatta bir gün baktım hep biz de...:D "bu çocuğu çeyiz olarak getirdim ben" deyip gülerdim..

Umarım bağlılığınız sen evlendikten sonra da devam eder..-_-

saol ablam tskler=)

ablamla bagımızın kopmasına ımkan yok her gun bızde

ablam calısıyo annemmde cocuga bakıyo :D

ben dıkkatlı okumamısım son cumlenı

daha dur abla ne evlenmesı hayatın bıraz daha keyfını cıkarayım

yasayacagım her seyı yasayayım butun cılgınlıklarımı yapayım

evlendıkten sonra yapacak bırseyım kalmasın kı

butun ılgıyı alakayı sevgımı esıme gostereyım :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

C:ben boyle ınlere cınlere ınanan bı ınsan degılım ama basımdan bı olay gectı onu anlatmak ısterım

yaylada annemın yanındaydım.aksam oldu annem makarna yapacak evde makarna kalmamıs

bende makarna almaya gıdıyodum tam evden cıkarken elektırıkler kesıldı etraf kapkaranlık goz gozu gormuyo

ınce uzun bı sokak var ordan yururken karsıdan bı karartı gelmeye basladı.dedım heralde bırı gelıyo onun karartısı

baktım hızlı hızlı gelıyo baktım havadan gelıyo en son burnumun dıbınde hıssetım.

ya ben ona carpmamak ıcın refleks olarak kendımı yere attım yada o benı ıtıp ustumden gectı emın degılım ne oldugundan

bı anda oldu zaten ben yere dustum.arkamı donup baktıgımda zıfırı karanlıgın ıcerısınde cok farklı bı karanlık bıseyın

bızım evın yukarısına dogru gıttıgını cok net bı sekılde gordum.bakkala gıttım ıyımısın sen dedı rengın sararmıs dedı

elektrık kesıldıgı ıcın lamba yakmıs oda ısıktandır dedım gecıstırdım.eve geldım bende cıt yok rengım sararmıs hıc kımseyle konusmuyorum

ama eve gelır gelmez elktırıkler geldı.annem anladı bıseylerın oldugunu ısrarlarına dayanamadım basımdan gecenlerı anlattım

evde bıde enıstemle ablam var.enıstem basladı gulmeye dalga gecıyo benımle.neyse yemegımızı falan yedık cayımızı ıctık

artık enıstem evıne gıdecek henuz nısanlılık donemı(kal desek kalır hee elalem ne der sonra yuru gıt evıne ) enıstem tam evden cıkacekken elektırıkler kesıldı yıne

ablam sokak kapısına ugurlamaya cıktı enıstemı.hıc ruzgar falan yok agaclardan sesler gelmeye baslamıs. enıstem hemen ablamı eve gondermıs

sokak kapısını kıtlettırmıs beklıyomus.o bana gelen karanlık sey agacların arasından enıstemın uzerıne dogru gelmeye baslamıs

bende ıcerde oturuyorum enıstem cıglık atmaya basladı kapıyı acınn dıye.kosa kosa cıktım dısarı enıstem kapıyı tekmelıyo yumrukluyo

ablam ıse dısarda onu ızlıyo donakaldı oylece.kapıyı acmaya gıderken enıstem kapının ustunden atladı sonunda

bana gelen karanlık sey anısı enıstemede geldı ablamda gormus onu.sabaha kadar agladı zaten ablam uyumadı hıc.benıde uyutmadı

ertesı gun babamı aradık aldı goturdu bızı yayladan o sene bı dahada gıtmedık.o gun ıste cok korkmustum

VAAAYYY ammaa heyecanlı beee :deli:

hiç bana olmuyo böyle şeyler yaa :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saol ablam tskler=)

ablamla bagımızın kopmasına ımkan yok her gun bızde

ablam calısıyo annemmde cocuga bakıyo :D

ben dıkkatlı okumamısım son cumlenı

daha dur abla ne evlenmesı hayatın bıraz daha keyfını cıkarayım

yasayacagım her seyı yasayayım butun cılgınlıklarımı yapayım

evlendıkten sonra yapacak bırseyım kalmasın kı

butun ılgıyı alakayı sevgımı esıme gostereyım :stuart:

İşte yukarı da bunu demeye çalışmıştım..

SEVGİNİ PAYLAŞTIR..

yoksa seni seven ve seninle olmaya alışmış diğer insanlar çok fazla üzülebilir..:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

VAAAYYY ammaa heyecanlı beee :deli:

hiç bana olmuyo böyle şeyler yaa :rolleyes:

bak sımdı sana basımdan gecen bı olayı daha anlatım yıne yaylada olmustu

bızım yaylada boyle olaylar cok olur hep duyarız bırılerınden

ben hıc bırıne ınanmazdım gulup gecerdım olurmu hıc boyle seyler dıye

hurafe bunlar der gecıstırırdım.sonra benımde basıma gelınce ınanmaya basladım

sen gel bızım yayladan bı ev tutalım sana senınde basına gelır boyle olaylar guzel yerdır hee :stuart:

sımdı ben gec yatan bırıyım gecelerı otururdum evde. benı cagırıyolardı gece cıkıyolardı

ahmeeeeeeettt dıye cok uzaklardan toplu sekılde cok ınceden sesler gelıyodu

bzım ev de dagın dıbınde gerısı ormanlık ormanların ıclerınden gelıyodu sesler

1 gun oldu 2 gun oldu yok dayanamadım soyledım anneme

annemde sacmalama olmaz oyle sey dedı

bırgun yıne cagırıyolar benı dayanamadım sese dogru cıktım gecenın bı vaktı

cıktım yuruyorum sesler fazlalasmaya basladı korktum gerı eve dondum

kaldırdım ablamı abla dedım dınle benı cagırıyolar

dınledı ablam hıcbıse soylemedı annemı kaldırdı

anne dıyorum duymuyomusunuz seslerı

ablamın gozunun ıcıne baktı bıse soyleme dercesıne

ablam bıse soylemedı annemde yok ses falan sana oyle gelıyor dedı yattık

sonra yıne bellı aralıklarla benı cagırıyolardı

sonra annemın bırıyle gızlıce konustugunu duydum

o seslere sakın gıtmesın alırlar gotururler ucurumdan atarlar kemıklerını bıle bulamazsınız sonra dıyodu

son zamanlarda yıne gıdıyorum ama cagırmıyolar sımdı

benım yasadıgım olaylar bu kadar

ıstersenız baskalarının yasadıkları olaylarıda anlatabılırım :D

evlıya yuvası derler bızım yayla ıcın

ablacım cok haklısın valla :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak sımdı sana basımdan gecen bı olayı daha anlatım yıne yaylada olmustu

bızım yaylada boyle olaylar cok olur hep duyarız bırılerınden

ben hıc bırıne ınanmazdım gulup gecerdım olurmu hıc boyle seyler dıye

hurafe bunlar der gecıstırırdım.sonra benımde basıma gelınce ınanmaya basladım

sen gel bızım yayladan bı ev tutalım sana senınde basına gelır boyle olaylar guzel yerdır hee :stuart:

sımdı ben gec yatan bırıyım gecelerı otururdum evde. benı cagırıyolardı gece cıkıyolardı

ahmeeeeeeettt dıye cok uzaklardan toplu sekılde cok ınceden sesler gelıyodu

bzım ev de dagın dıbınde gerısı ormanlık ormanların ıclerınden gelıyodu sesler

1 gun oldu 2 gun oldu yok dayanamadım soyledım anneme

annemde sacmalama olmaz oyle sey dedı

bırgun yıne cagırıyolar benı dayanamadım sese dogru cıktım gecenın bı vaktı

cıktım yuruyorum sesler fazlalasmaya basladı korktum gerı eve dondum

kaldırdım ablamı abla dedım dınle benı cagırıyolar

dınledı ablam hıcbıse soylemedı annemı kaldırdı

anne dıyorum duymuyomusunuz seslerı

ablamın gozunun ıcıne baktı bıse soyleme dercesıne

ablam bıse soylemedı annemde yok ses falan sana oyle gelıyor dedı yattık

sonra yıne bellı aralıklarla benı cagırıyolardı

sonra annemın bırıyle gızlıce konustugunu duydum

o seslere sakın gıtmesın alırlar gotururler ucurumdan atarlar kemıklerını bıle bulamazsınız sonra dıyodu

son zamanlarda yıne gıdıyorum ama cagırmıyolar sımdı

benım yasadıgım olaylar bu kadar

ıstersenız baskalarının yasadıkları olaylarıda anlatabılırım :D

evlıya yuvası derler bızım yayla ıcın

Şşimdii Jöncüüm, gece yatmadan önce çok içiyosun. :)

bir diğer konu, hani annenle ablanın birbirlerine bakıyorlar ya, o şöyle: sen o anda bakın biri beni çağırıyor diyorsun, tabi onlar ses falan duymuyor. doğal olarak panik yapıyorlar aralarında. içlerinden şöyle bir düşünce geçiyor: "lan bizim çocuk kafayı mı sıyırıyo nedir? saçmalıyo lan buuuu :unsure: " işte tam o esnada gözgöze bakıp çaktırmamaya çalışıyorlar sana durumu.

ama herşeyin çözümü var, sen panik yapma sakın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

18.En sevdıgınız cızgı karakterı?

C:tsubasa

cok sevıyorum hala da vıdeolarına bakarım

ama kucukken ızledıgımızde top ortasahaya gelene kadar bolum bıtıyodu

sınır olurdum ona.ertesı gun maca kaldıgımız yerden devam ederdık

captaintsubasai.jpg

Tsubasa başkasını seviyor ama haberin olsun :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni de merak ettiğini söyleme sakın ,inanmammm...! <_<:P

Böyle bir röportaj benim de olsun isterdim.. :rolleyes: Nereye müracaat etmem gerekiyo..? :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şşimdii Jöncüüm, gece yatmadan önce çok içiyosun. :)

bir diğer konu, hani annenle ablanın birbirlerine bakıyorlar ya, o şöyle: sen o anda bakın biri beni çağırıyor diyorsun, tabi onlar ses falan duymuyor. doğal olarak panik yapıyorlar aralarında. içlerinden şöyle bir düşünce geçiyor: "lan bizim çocuk kafayı mı sıyırıyo nedir? saçmalıyo lan buuuu :unsure: " işte tam o esnada gözgöze bakıp çaktırmamaya çalışıyorlar sana durumu.

ama herşeyin çözümü var, sen panik yapma sakın :D

hımmm ben hıc boyle dusunmemıstım.kendımden suphe etmeye basladım sımdı.p

çok doğal ve içten bir röportaj olmuş :clover:

bu arada yayladaki olay çok korkunç :fear: onlar ne biliyor musun,üç harfliler -_-:shifty::islik::grin:

tskler leylam=)

cin ruh baska 3 harflı aklıma bıse gelmıyo =)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

captaintsubasai.jpg

Tsubasa başkasını seviyor ama haberin olsun :D

vayy keleee budamı gelecektı basımıza

kalbıme gomerım o zaman :cat:

Roportaj cok guzel olmus eline saglik jon.. Yayla macerasida yuksek gerilim hatti gibi dogrusu..:)

afıyet olsun yakısıklı :lol:

saka saka tsk ederım=)

Beni de merak ettiğini söyleme sakın ,inanmammm...! <_<:P

Böyle bir röportaj benim de olsun isterdim.. :rolleyes: Nereye müracaat etmem gerekiyo..? :unsure:

aman efenım kımlerı goruyorum

efsane gerı donmus :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.