Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumda KIZ/ERKEK Tawlama sanatı...

DİPNOT

Önerilen İletiler

Forumu çöp çatan sitesi olarak kullanan arkadaşların yaptıkları olaylar bütünüdür. Sadece erkeklerin değil kızlarında bu olaylara alet oldukları görülmüştür.

Herkes yanlış yapıyor her şeyin bir yolu bir yordamı vardır. :laugh: :laugh:

Ders - 1
* Öncelikle avatar seçimi çok önemli.. Kendinize mümkün olduğunca romantik ya da seksi avatarlar seçmelisiniz.. bayan/Erkek kişi sizin avatarı görünce ya dibi düşmeli ya da tüm omantizm damarları kabarmalı.. Bu, Kerem Cem'in bir portresi, Brad Pitt'in karın kası - Cameron Diaz ın karnı veya Leanardo Di Capriyo - Jenifer Lopez resmi, olabilir veya romantizm adına kırık kalp, ağlayan birilerinin resmi veya daha içten vurmak istiyorsanız çok tatlı ve masum bir bebek resmi. Hiç olmadı dikkat çekebilmek için avatarınıza "ben farklıyım" tarzı yazılar yazın.. Artık gerisi sizin beğeninize kalmış tarzınızı kendiniz oluşturucaksınız..

Ders - 2
* Eski sevgililerden bahsedin.. Her postunuza benim eski kız/erkek arkadaşım şeklinde başlayın ki hem şu an bir ilişkiniz olmadığı izlenimi doğsun, hemde hiç boş kalmadığınız vurgulansın.. Buna ek olarakta eski kız/erkek arkadaşlarınızın sizi ne kadar üzdüklerini vurgulayarak kendinizi hassas biri gibi gösterebilirsiniz..

Ders - 3
* Hayvanlardan faydalanın.. Evcil hayvanınız yalnızca parkta, sokakta kız/erkek arkadaş bulmanıza yardımcı olmaz doğru şekilde kullanılırsa forumdan bile kız/erkek arkadaş edinebilirsiniz. Bu iş için "Sanal Veteriner" konusu açmak uygun mesela.. Kedinizin veya köpeğinizin resmini koyup onu ne kadar sevdiğinizden bahsettikten sonra bir sorununu dile getirin. Bu davranış sizi bayan/erkek kişiye olabildiğince sempatik gösterecektir..

Ders - 4
* ÖNCE İZLEYİN.. Kristof Kolomb edasıyla gözlemlediğiniz bayan/erkek kişiye doğru anı kollayıp bir açığını bulduğunuzda panter emel kıvamında saldırın. Forum içerisindeki mesajlarını izleyin orda birşey bulamazsanız eğer profilie bakın.. ilgi alanlarını inceleyin. Diyelim ki japonlara ilgisi var.. Hemen gidin" ben japonca biliyorum. Benim büyük dedem asyadan göç etmiş ayrıca gözlerim onların ki gibi kısık" falan diyin.. Eğer hanım kızımız veya genç delikanlımız gothikse "biz evde yarasa besliyoruz.. bizim evde zindan var babam kont drakula annem crow, ben de fileli çorap giyiyorum" diyin. Olurda hiç bi ortak yön bulamazsanız, bayan/erkek kişinin doğum tarihine bakın. Profil ayarlarına girip sizin doğum gününüzü bayan/erkek kişinin doğum günüyle aynı yapın ve onun bunu bir şekilde görmesini sağlayın

Ders - 5
* Cool olun .. Hiçbirşey umurunuzda değilmiş gibi davranın.

Ders - 6
* Bu tür konular ne zaman açılsa bayan ya da erkek tavlamak isteyen kişilerle dalga geçin ki gerçekte kimse sizin amacınızı anlamasın...
En önemLi Derslerden biri banlanmayın .
:wink:

Saygılar...
DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haksız rekabet derler bu seninkisine ama, başkalarına hiç şans tanımıyorsun :unsure:

kesinlikleeee

:D

-------

Ders - 4

* ÖNCE İZLEYİN.. Diyelim ki japonlara ilgisi var.. Hemen gidin" ben japonca biliyorum. Benim büyük dedem asyadan göç etmiş ayrıca gözlerim onların ki gibi kısık" falan diyin.. .

Godzilla olarak bunu rahatça söyleyebilirim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yardımcı olabilir belki Dipnot wink.gif

Kesinlikle sevgili deniz_kizi...

Birilerinin çok işine yarayacak gibi... laugh.gif

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burada da böyle işler oluyor mu dersiniz?

Biraz özel bir konu olmasının yanında belki de itiraf etmek isteyen de olabilir. Bu sitede tanışıp, birbirini tavlayan smile.gif sevgili olan, ayrılan vs var mıdır ki?

Bana zor geliyor ama hiç belli olmaz devil.gif

İhtimal dahilinde sevgili Taylan Abi...

Neden olmasın...smile.gif

Mesela hoş beş geyik falan derken işler flörte dönüşünce, kendini aldatmak kolaydır (ki çok tatlı şey olsa gerek) Nasıl olsa birbirimizi görmemiz bile mümkün değil,

Sonra netten aldatma mı olurmuş…

Yani...

Ama aradan biraz zaman geçinci bir de bakarsınız, ateş bacayı sarıvermiş ve uzun denilen yollar km. km. aşılmış!!

wink.gif

Ve devamı kırmızı noktalı da olabilir, pembe noktalı da...

Sonuç itibariyle eşinizi, sevgilinizi aldattınız!

Eee sonra...

Sonrası...

Geçmiş olsun!!laugh.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot,

Maalesef çok üzücü bir durum bu.Umuyorum ki bu paylaşım sitesi,çöpçatanlık istesine dönüşmez.

Bu forumda tanıdığım,görüştüğüm çok kişi var,çoğu benim için çok özel.Ama bunlar düşünceleri ile kişilikleri ile size çok şey katabiliyor.Ama söz konusu "internet üzerinden sevgili bulma çabası ise" burada olmak;inanın ki kaybedersiniz.

Çok teşekkür ederim dostum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

B)

benim avatar olmaz o zaman :) baksana abi ısıracakmış gibi yaa. :lol:

kendime çeki düzen vermeliyim.

bu marjinal tavırları bırakmalıyım.

avatarımı ve rumuzumu değiştirmeliyim. -ne bileyim sexiBoy falan gibi yani-

daha birçok şey var......

ya buluşma ayarlarsam: heryere benden önce giden göbeğimi eritmeliyimmm...!!!!

offf! kişisel iletiye bak. Tanrım ben bitmişim yaa :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot,

Maalesef çok üzücü bir durum bu.Umuyorum ki bu paylaşım sitesi,çöpçatanlık istesine dönüşmez.

Bu forumda tanıdığım,görüştüğüm çok kişi var,çoğu benim için çok özel.Ama bunlar düşünceleri ile kişilikleri ile size çok şey katabiliyor.Ama söz konusu "internet üzerinden sevgili bulma çabası ise" burada olmak;inanın ki kaybedersiniz.

Çok teşekkür ederim dostum.

Rica ederim sevgili mavi...

Düşüncelerine aynen katılıyorum...

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim avatar olmaz o zaman smile.gif baksana abi ısıracakmış gibi yaa. laugh.gif

kendime çeki düzen vermeliyim.

bu marjinal tavırları bırakmalıyım.

avatarımı ve rumuzumu değiştirmeliyim. -ne bileyim sexiBoy falan gibi yani-

daha birçok şey var......

ya buluşma ayarlarsam: heryere benden önce giden göbeğimi eritmeliyimmm...!!!!

offf! kişisel iletiye bak. Tanrım ben bitmişim yaa unsure.gif

laugh.gif

Olurmu sevgili rua...

Senin konu başlığı ile ilgili ne kaygın olabilirki...

Ama bak göbeğin konusunda birşey söyliyemem....biggrin.gif

Sevgi ve saygılarımla...

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dipnot

yardımcı olalım ruaya biggrin.gifcool.gif

Olalım tabiki deniz_kizi...

Memnuniyetle...laugh.gif

Sevgiler... clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bir meleğiz biz biggrin.gif

Sevgiler benden flowers.gif

smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.