Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Takma İsimleriniz

Ruination

Önerilen İletiler

Bazıları da didoş der..kahkaha.gif en çok da kızım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaa, hiç takma ismim olmadıııııı...

Radyaaa, hadi bana bi isim bul smile.png

Senin ismin o kadar güzel ki, asla sana başka isim takamam..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Halk edebiyatinda cok kullanilan takma isim (MAHLAS)aslinda bircok gazeteci tarafindan da kullanilir.Padisahlarin bile takma isimleri vardi.

Benim öyle fazla bir takma ismim olmadi,kücükken sisman oldugumdan bana hep sisko patates derlerdi,Okulda siir yazmayi denedigimde kendime mahlas yani takma bir ad vermistim ama onu yazmam burada.Sonralari her konuya girdigim icin bana Konfücyüz diyenler cikmisti.Hatta okudugum tibbi kitaplardaki verilere dayanarak arkadaslar arasinda saglik sikayetleri olanlara senin buyun var senin suyun var dedigim icin bir aralar bana doktor bey diye takilip gülüstügümüz olurdu.

Simdi Politika takma adiyla yaziyorum.

Politika cok yalan anlamina gelir,eski Yunanca iki sözcükten olusur.Poli Cok Tika Yalan demektir.Bu adi kullanmakla cok yalan mi söylüyorum Hayir bu adla politikanin nasil bir yalancilik meslegi oldugunu anlatmaya calisiyorum.Takma adimin tam aksine yazdiklarimin icersinde yalan yoktur belki yanlislar olabilir.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
  • 2 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.