Zıplanacak içerik
Ruination

Takma İsimleriniz

Önerilen İletiler

Bu olay 1. ci sınıfta basıma geldı nerden dedıysem :D :D

1.ci sınıfta okurken hocamız saolsun herkeze o meshur soruyu sordu buyuyunce ne olucaksın dıye

Kimi ogretmen Kimi pilot,doktor,avukat, hakim, vs soyledı . Sıra bana Geldı hocamız ne olucan aytac dedi bende Bombacı olucam dedım herkez gulmekten oldu ve lise hayatım bıtene kadar bana Bombacı dediler lakabım bu oldu. Oturdugumuz semtte ismimle benı soranlar cwp alamıyorlardı ama Bombacı dedıklerı zmn hemen tanınıyordum :D :D

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

Bana mahallede "Mucit" derlerdi eskiden; olur olmaz elektronik eşyalarda tuhaf tuhaf şeyler yapardım.

Daha küçükken ise aile çevresinde falan "Tüyübozuk" derlerdi; saçlarım kumraldı ve güneşte yer yer rengi açılan, meçli bir görünüm alan yapıdaydılar :)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Bana mahallede "Mucit" derlerdi eskiden; olur olmaz elektronik eşyalarda tuhaf tuhaf şeyler yapardım.

Daha küçükken ise aile çevresinde falan "Tüyübozuk" derlerdi; saçlarım kumraldı ve güneşte yer yer rengi açılan, meçli bir görünüm alan yapıdaydılar :)

Guzelmıs senınkıde =)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

blair cadısı :stuart::stuart:

artık kim taktıysa -_-:D:D:D

portobello cadısı ile bir tanışıklığınız varmıydı ? :rolleyes: :rolleyes:

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Dido...:)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Sinirli Abla ve Artist .. :)

Sinirli ablayi anladimda , artisti hala anlamis degilim B)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

KÜÇÜKKEN ÇOK ZAYIFTIM KURU DERLERDİ.HATTA İSKELETOR DİYENLERİDE HATIRLIYORUM :)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

nedendir bilmiyorum okul hayatım (ilk, orta, lise) boyunca bütün arkadaşlarım bana kedi derlerdi...

bazen iş arkadaşlarımın dahi kedi dediği olmuştur. bu kişilerin birbiriyle alakası yok

ilginç olan da bu...

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Kücükken tombuldum bana sisko patates derlerdi,büyüyüp delikanli olduktan sonra Konfücyüs diye cagriliyordum dostlar arasinda simdi de ben politika ismini kullaniyorum.

saygilarla

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

lise son sınıfta iki arkadaş okul birinciliği için yarışıyorduk. Bu yarışma neticesinde sınıf başkanı olan arkadaşımız bir filmden etkilenerek bana "profesör facia" diğer arkadaşa ise "profesör felaket" adını vermişti. Allah uzun ömürler versin hepsine...

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Bu olay 1. ci sınıfta basıma geldı nerden dedıysem :D :D

1.ci sınıfta okurken hocamız saolsun herkeze o meshur soruyu sordu buyuyunce ne olucaksın dıye

Kimi ogretmen Kimi pilot,doktor,avukat, hakim, vs soyledı . Sıra bana Geldı hocamız ne olucan aytac dedi bende Bombacı olucam dedım herkez gulmekten oldu ve lise hayatım bıtene kadar bana Bombacı dediler lakabım bu oldu. Oturdugumuz semtte ismimle benı soranlar cwp alamıyorlardı ama Bombacı dedıklerı zmn hemen tanınıyordum :D :D

banada kaplumba derlerdi....babannemle hep yavaş yürüdüğüm için :)

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Banada "şairçocuk" derlerdi. Ne bileyim bi hava falan basardım. Onuda niye yapardım bilmiyorum. Hala o şiirlerimi saklıyorum. Çok basit gese de benim için çok özeller...

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.