Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bir Erkeğin Aldatılma Hikayesi

kiskender

Önerilen İletiler

aldatma hem erkek için hem kadın için onur kırıcı bisey ama ne yazıkki hayatımızda bunlar yasaniyo ne yazıkki normal gibi karsilaniyo bende yaşadım bu olayı ama benim durumun farklıydı annesi tam birinci siniff orospuydu kizini iki günde piyasaya çıkarıp satan bi kadındı bi bayram gunu annesine zorla yoladim ailendir git gor diye yarin ben elim kotu olmim diye bi 2 gun yok dedim heralde anlasiyolar aralari cok iyi kalsin dedim hicte annesiyle anlasamazdi bile bi baktim telefon caldi onlarin orda oturan bi adam zamaninda nakliye isimi yapmis ordan numarami kaydetmis telefon acti burdaki durumdan haberin varmi neyden sordum senin hanimin elini kolunu baglamislar baskasina satacaklar diye adam bole diyin ce haliyle sen ne diyosun desim ya gelde gor o zaman diyin ce bastim gittim ve gercektende eli kolu bagli başını anasi kırmış yarı baygın elleri bağlı sırtıma aldim kucakladı aldim geldim ama merdivenlerden çıkarken yemin ettim icimden bunun hesabı çok ağar olacak eve getirdim 3 gün dersem gibiydi kendine geldi nerden haberin oldu demeye başladı ben haliyle sordum sen üç gündür neden konuşmuyorum bu halterin annem bana piskoljik ilaçlarını içildiği için kendimde değildim dedi gel zaman git başladı orospu kari ben evde yokken kapıya baskına geliyo cami pencereyi indiriyo ben alayım nasıl beni evine atmassin diye benim hanımı dovuyo çocukları rahin aliyo mahallelide polisi arıyo benim de haberin oluyo kapıya geliyom polisler icerden cikariyo bu kirdigi camlarin kiriklariyla karnimi kesti saldirdi ustu artik daha polis falan dinlemedim polisin yaninda evire cevire meydan dayagi cektim senmisin bize bunları yaratan kafanız bu süre rahatladı şikayetçi olduk uzaklaştırma aldı derken benim kaz beyinlinin aklına gidiyo şikayeti geri cekim yoksa içerde yaticam benim hanım başladı sıkıştırmaya şikayeti çekelim ben tek laf dedim beni aile sorunlarımıza karıştırmayın eyer karisirsam sizin gibi olmaz benim sonuna kadar gider vaz gecmiyorum senmisin vay senmisin bu lafi diyen sen evi terk et ben i steyken gitti anasina pisman oldu orda barinamadi geldi gel zaman git zan aklini celdiler aldatmalar cikti ortaya gormezden geldim cocuk icin ama baktim olmuyo baba evine yolladim anasi tuttu iki gunde satiliga cikardi soruyorum bu topragin ustu var ama bide alti var iste o ani dusunmek lazim ben guzel bi dovdum ole bi hale soktumki oldursem dahaa iyiydi taşıyan bu insana benzemiyordu çünkü pisman deilim ve asla çocukların olabilir ama ben bu hayatı olur boyu bu şekilde yaşayamam bunu anladığım andan itibaren hicbi pismanligim kalmadi bana erkeklerle fotoraf atmış zannediyosun can yakiyo ama şunu anlamiyoki herkez evlenir ama o evlenemwz ancak pecetelerdeki pislik gibi kullanılır ve atılır asla sahip cikmani ve sebebi olmaz olsaydı zaten bana kalmazdı benden öncekiler alırdı fotoraf atinca hiçbir üzüntü veya sevinç yaşamadım sadece aklıma gelen su oldu onaylamak demekki bu yuzden istemiyomussun deymezmis ama benim gibi hatalarıyla onu kabul edecek bir insandaha bulamiycaginida kendide biliyo ben yeni bu ilişkiye başladım ve çok mutluyum ve unuttum o daha da fotoraf atmanın peşinde olsun gemi limandan kalktı haberi yok affetmeyen kardeşim aldatmanın erkeyi kadını cinsi ırkı yok aldatma her haliyle onur kırıcı ve hayatı yaşanmaz ve sorgular hale getirir bi bu olur yaşamaktansa 3 5 ay sıkıntı çekmek en hayirlisi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Savaşçı41

İnsan gibi ayrılmazlar ... Gizli aldatmak işin heyecanıdır herşeyi bırakıp dönüp arkanı adam gibi gideceksin kardeşim çocuğuna baba olacaksın herkes hakettiğini yaşar...allah herşeyi görür ve bu dünyada herkesin cezasını verir ama bu senin elinden olmasın herkesin sen olmadığını anlayacak bir gün mutlaka sense hayatını yeniden yaratacaksın doğruların olacak hedefin olacak yine...yine seveceksin biliyorum zor olacak ama tecrübelisin artık üzmeyeceksin kendini üzdürmeyeceksin emin ol...hayat bir türlü ayırıyor insanları ama ölüm ile ama aldatma ile ama geçinememe ile sebep önemli değil bu dünyaya yalnız geliyorsun yalnız yaşıyorsun ve yalnız ölüyorsun duydunmu hiç AA benim kocam öldü benim karım öldü benide gömün diyen ben gördüm ama yapan görmedim önemli olan sen ne istiyorsun kendini hapisaneyemi koyacaksın beyninde yoksa nefes aldıkça yaradana şükredecekmisin sana bu hayatı bağşettiği için kendini hapis yapacaksan beyninde ölüm daha kolaydır ama hiç birşey için hiçbir şahıs için ölmeye kendine zarar vermeye deymez teşekkür et seni aldatana pisliğini gösterdiği için teşekkür et yaradana seni bir pislikten kurtardığı için ALLAH SANA YETSİN GÜZEL KARDEŞİM BANA YETTİĞİ GİBİ ....BU ARADA DOĞAN CÜCENOĞLU SAVAŞÇI KİTABINI OKU DERİM KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARI FARKINDA OLMADIĞIN AMA YAŞADIĞIN ŞEYLERİN SADECE BEYNİNDE BİTTİĞİNİ ÖĞRENMEYE DAHA İYİ GÖRMENE HERŞEYE HAZIRLIKLI OLMANA VE KALİTELİ HAYAT YAŞAMANA BAKIŞ AÇININ DEĞİŞMESİNE NEDEN OLACAKTIR EMİN OL ÜZÜLME DEMİYORUM ...DEĞERİNE DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKKİ DEĞERİNİ BİLSİNLER...KENDİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKARSAN SENDE DEĞERİNİ GERÇEKTEN ANLIYACAKSIN MIŞŞŞ GİBİ YAŞAMAYACAKSIN MIŞŞ GİBİ YAŞAMLARI GÖRÜCEKSİN VE GÜLECEKSİN YAŞANANLARA ...MIŞŞ GİBİ YAŞADIK...SIRA BİZDE HER BİTİŞ BİR BAŞLANGIÇTIR...BAŞLA ARTIK...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...

Çocuk çoluk işi zor bir durum, çocuğun kimden olması önemli değil, çocuk sizden olsa bu yaşananlar katlanılacak şeyler mi, lanet olsun deyin adını bile anmayın cehenneme kadar yolu var, yalancıların ve namussuzların, garip gelen birşey daha var; nisan ayında birlikte olmadık ne demek? 34 yaşında bir insan ve 38 yaşında bir aldatıcı için, burasını anlamak mümkün değil, bir ay boyunca hemde, neyse burası da önemli değil, Allah sabır versin, eğer kişinin mayası bozuk ise (kadın veya erkek farketmez) eninde sonunda pislik yapar, hayatınızda bir kere yalanını yakaladığınız insana asla güvenmeyin, o iş yürümez, Allah sabır versin, söylenecek söz yok, pislikten kaçmak en büyük kazanç, 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Misafir Rodi alvares

Kardesim oncelikle allah yardimcin olsun.yasadiklari okudum ve sana tafsiyem bir an once bu kadindan kurtul ve mumkunse aklindanda yasadigin tum olumsuzluklari yok et.unutma bir erkegin aldatmasi cinselliktir ve bir geceliktir.ama kadinin aldatmasi duygusallik uzerinedir.yani kadin eger aldatiyosa hem pismanlik duymaz ve o aldatmanin devamini  uzunca surdurur.fikrimce senin birlikte oldugun kisinin kisilik bozukluguda olabilir.borderline veya narsist kisilik bozuklugu olabiliro kadinda.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.