Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bir Erkeğin Aldatılma Hikayesi

kiskender

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar

Bu yazıya nasıl başlıycam bilmiyorum ama ailem ve arkadaş çevremden sonra burayı buldum çok geniş bir platform ve fikirleriniz benim için önemli olabileceğini düşündüm ve bu bağlamda da hikayeme başlıyorum.

2008 Nisan ayında halamların buldukları bir bayanla tanıştım ve 4 ay içinde de evlendim. O 36 yaşında ben ise 32 yaşındaydım. Onun benden önce uzun bir ilişkisi olmuş ve 1999 depreminde ölmüş bunu söyledi bana ilk tanışmamızda bende bundan başka birşey varmı diye sorduğumda yemin ederek kimse olmadığını söylemişti sonuçta benden büyüktü kız oğlan kız birisini bulmak arzusunda da değildim benimde ilişkilerim olmuştu ama bende dürüstçe bunu ona belirttim.30 Ağustosta evlendik balayından geldikten sonra çevremize ve ailesine balayında sürekli uyudu sürekli yattı diye serzenişlerde bulundu.Ben aslen biraz sert ama karşısındaki iyi davranan bir insanım kimseye bir kötülüğüm olmadı olsada kendime yapmışımdır.Alkol ve sigara kullanmadığım gibi kahve kültürü gibi bir kültürümde olmadı olamazda ve evlenirken dini nikah kıydığımız zaman da tövbe ettim ve yemin ettim eşimi asla ne olursa olsun aldatmayacağım diye. Evliliğimizde günler geçtikçe sorunlar başgöstermeye başladı. Sürekli ailemi istemeyen annemi kardeşimi yargılayan bir tavır sergilemeye başladı bu arada birde ev satın aldık oda muhasebeci olarak evimizi aldığımız firmada çalışıyordu. Evin taksitlerini onun maaşının üstünü tamamlayarak ödüyorduk.Çünkü maaşı taksiti ödemeye yetmiyordu. Benim işlerimde onun çevresinde iş yaptığı firmalara kaymaya başladı ben bilgisayar bakımlarını web sitelerini yapıyorum ve bundan sonra da artık inanılmaz şekilde benim sayemde para kazanıyorsun diye herkese laf söylemeye başladı ve benim annemle görüşmemi aklınca engellemeye çalıştı ben gitmiyorum desemde annemle gizlice görüşüyordum annem çok üzülüyordu bu duruma ben anneme bekle dayan düzeltmeye çalışıyorum dedikçe o benim üstüme çıkmaya başladı. 2009 Mart ayında bir gece yatarken bana şunu söyledi iskender sana bişey söyleyeceğim tabi dedim buyur ben seni şimdi sevmeye başladım ve içimden atamadığım bir durum var dedi hayret ettim o zaman benim yüzüme baka baka yalan söylemişti öncelikle neyse benim seninle tanışmadan 4 ay önce 2,5 senelik çok sevdiğim bir ilişkim vardı dedi BEN YIKILDIM ŞAŞIRDIM APTAL OLDUM SUSTUM KONUŞAMADIM bütün gece uyuyamadım ertesi 3 gün aptal aptal sokaklarda dolaştım ve işlerimin en yoğun zamanıydı ve para kazanamadım ve ben bunun üzerine biraz tepki koymaya başladım.Ve bu ilişkiyi anlatırken o adama karşı söylediği onu çek sevdim derkenki istek arzulu seni seviyorumda bile olmadı bunu hissettim ve çok kırıldım üzüldüm ne yapacağımı bilemedim resmen beynimden vuruldum sanırım basiretimmi bağlandı ne oldu bişey diyemedim neden yalan söyledin dediğimde benden ayrılırsın benimle evlenmezsin diye korktum dedi.iyi dedim.ben bu konuyu anneme anlattım bu arada ben anneci bir kişi değilim bunu bilin arkadaşlar annemden kardeşimden öte kimse yoktur benim için bırak dedi annem bende bir süre daha deniycem adam olmasını bekliycem sana karşı belki tavırları değişir dedim anneme ama o nun tavırları hiç değişmedi üstüne dahada arttı. Nisan ayında en şiddetli zamanları yaşadık ve biz bir hocaya bile gittik bir hafta boyunca hocanın bana tek dediği bununla yürümez dedi.Hocada yetmedi aile terapistinede gittik sizin için yapabileceğim birşey yok dedi siz birbirinizi isterseniz devam eder dedi çünkü terapistte bu konuda fazla bişey söyleyemedi.Haziran ayına geldiğimizde hamile olduğunu öğrendik o nun.Ama biz Nisan ayında onunla beraber olmadık bebek Nisan sonu gibi rahme düşmüş ama olmadıkkkkkkkkkkk.Ve bebekten sonra ben en üst seviyede hizmet etmeye başladım ona karşı ayaklarına kadar yıkadım işten geldiğinde yemeğini hazırladım sürekli özel süt yoğurt meyve ilaçlarını düzenli almasını sağlıyordum öğlenleri yemeğini yiyormu diye kontrole gidip kendim yemesini sağlıyordum öğün aksatmasın diye tabiki bu arada bana yukarda da belirttiğim hayalimde tip esmer zayıf uzun boylu birisiydi diye söylüyordu kendi ailesinin yanında bile söylüyordu artık sabır taşı çatlamak üzereydi ve son kez annemle ilgili ve kardeşimle ilgili yorumlar ve onlar benim evime gelemez deyince kaldıki benim kız kardeşim italyada yaşıyor 2 kez gördü topu topu ben pılımı pırtımı topladım evden ayrıldım.onun ailesi ise babası şehir dışındaydı köye gitmişti ben evden kendi şahsi eşyalarımı aldığım için için annemi arayıp erkek kardeşi olacak adamla beraber anası ve kendisi hem anneme hem bana ağza alınmayacak küfürler ettiler annemde oruçluydu oda hiçbirşey demedi bende siz öyle söylüyorsunuz diye biz öyle olacak değiliz dedi ve benim oğlum senin kaçıncı damadın diye sordu zınk diye kaldı kadın bende erkek kardeşine ben senin kaçıncı eniştenim pimapenci ......' ı sor dedim onunla kaç sene yaşamışlar diye mesaj attım.Erkeklik taslayan tehtit eden adamdan tık çıkmadı.Ve halen daha ses çıkmadı.Ve ben bu olayların tam üstüne omurilik ameliyatı oldum çok acılar çektim ve ben ameliyat olucam dedim kızkardeşim ilk uçakla geldi yanımda durdu başucumdaydı annemle beraber.

Ben ailesiyle görüştüğümde o bebek için DNA testi istiycem diyince yer gök inledi bende kesin susun dedim birşey diyemediler.Ve o bebek doğduğunda yaptıracağım bana bu kadar zulm eden bu kadar hakaret eden bir kadın için benim düşüncem o pimapenci ile birlikte olduğunu düşünmem kaldıki annemede ayrıca itiraf etti onu sevdim dedi.

ŞİMDİ SİZE SORUYORUM ARKADAŞLAR

2,5 SENELİK BİR İLİŞKİYİ evlenmeden 4 ay önce bitirseniz ne kadar sürede unutursunuz

Ben ne yapmalıyım

Yardım edin lütfen

Sorularınız varsa cevaplamaya hazırım

Benim hep kilolu olduğumu söyledi inanın bu durumda dengesiz beslenmekten kan değerlerimde demir eksikliği çıktı kaldıki erkeklerde kan daki sorunlar anemi gibi rahatsızlıkların başlangıcıdır.

Teşekkür ederim

İskender KILIÇ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gercekten yasadiklarin cok ilginc, Esiniz sizinle evlenmeden oncede iliskisi devam etmekteydi ve yazdiklarinizdan anladigim kadariyla evlendikten sonrada devam etmis zira 2,5 yil suren bir iliski kolay kolay bitmez .. Yazdiklarinizi fazla sorgulamiyacagim ama Sunu soyleyebilirim DNA testini yaparsiniz eger DNA testinde sonuc pozitif ise cocugunuza sahip cikarsiniz yok negatif cikar ise zaten cocukta sizin degildir demek daha fazla dusunmeye gerek yok birlikteliginiz ikinizede zarar vermektedir... Bence DNA testi olumlu yada olumsuz ciksada birbirinize sans versenizde birlikteliginiz size zarar vermekte ve bana gore ayrilmak en mantikli olanidir herkes kendi yoluna belki karsiniza daha uygun kisiler cikabilir...

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

kardeş kusura bakma cevabımı dolandırmadan vericem..

sen o kadından ayrıl ve  kendi yolunu çiz..bir an öncede hayatını yeniden kurmaya bak..bencede bebek senden değil..

bunu yasal yoldan tespit ettirirsen ileride başın ağrımaz..sanırım kadın önceki aşkını unutamamış..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Benimde başıma gelen de şu bir dukyanımın vardı işletiyorduk birgun Abimle kavga ettim çıktı gitti bir eleman aldım dünya güzeli 2 hafta benle sevgili oldu bazen onda kalırdım bazende eve giderdim bana bazen ters davranırdı bazende çok iyi birgun Abi'm döndü ve herşey ortaya çıktı benle birlikte olduğu gibi Abimle de birlikte olmuş Abi'm hakında konuşmalarımı kaydedip yollamış bunları duyunca gidip dövdüm biraz ama 3 gündür ne uyuyabiliyorum nede çalışabiliyorum çok fazla kötu bir durum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar ben 24 yaşındayım ismim ela 7 yıllık evliyim 6 yasında kızım var ben basimdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum 2 sene önce eşim bana bi hata yaptığını ve aldattığını söyledi açık sözlü olduğu için ve cahilliktir dedim afettim 9 ay önce yine aldatti ve o bayani evimde ağırladım çektim gittim evdenyine olmadı kızımız var dedim döndüm bir hafta önce evli arkadaşımız geldi beş gün bize kaldılar ve eşi benim eşime karşı biseyler hissediomus sürekli ikisininde vatsapi çevrim içi ben kiskaninca sürekli bana bagirio kizio dovunuo bırakıp gidecek hiç kimsem yok siz olsanız ne yapardınız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

valla ben açık sözlüyümdür delimisin lan sen? daha ne beklyon sevgiyi bırak insanlar hep sevmekten kaybediyor çok aşıkmış ona madem niye senle evlenmiş? boşa gitsin ya oğlanda sendense eğer inş kefaletinide sen alırsın oda kalır ortada boşa gitsin hayatını mı çürüteceksin? 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Misafir ihanetin bedeli

dünyaya bir kere geliceksin cocuk sendense cocuga sahip cık makkeme sana vermesede cocugunla görüş ilgilen ihtiyaçlarını karsıla ama kadınla biran önce ayrıl ileride basına hertürlü belayı acar katil bile olursun beterin beteri vardır gün gelir yatak odanda dostuyla basarsın bunu kaldıramazsın canına veya canlarına kıyarsın kimse için hapse girmeye degmez

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar ben 24 yaşındayım ismim ela 7 yıllık evliyim 6 yasında kızım var ben basimdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum 2 sene önce eşim bana bi hata yaptığını ve aldattığını söyledi açık sözlü olduğu için ve cahilliktir dedim afettim 9 ay önce yine aldatti ve o bayani evimde ağırladım çektim gittim evdenyine olmadı kızımız var dedim döndüm bir hafta önce evli arkadaşımız geldi beş gün bize kaldılar ve eşi benim eşime karşı biseyler hissediomus sürekli ikisininde vatsapi çevrim içi ben kiskaninca sürekli bana bagirio kizio dovunuo bırakıp gidecek hiç kimsem yok siz olsanız ne yapardınız

CEVAP :Öncelikle ALLAH yardımcın olsun O erkek seni gözden çıkarmış senin çaresiz olduğunu anlamış ilerde daha kötü şeylerle karşılaşabilirsiniz bir an önce ayrıl kadın sığınma evine git derim. Eğer Ankara veya yakınlardaysan yardım edebilirim yanlış anlamaz isen

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Öncelikle  merhabalar...yastığa   her kafanı koyduğumda  bir  daha  açılmasın uyanmayayım die  dua  ediyorum...bu  benim hayatımda nasıl olabilir  ben  bunu hak edecek ne yaptım die  hergün kendime eziyet etmekten   hastalığa   kaldım...yaşadıklarımı  kaldıramaz  ve  intihar eşiğinden annem kurtardı  iyimi eti  kötü mü etti  bilemiyorum...ömrümün geri kalanını  4 duvar  ve penceresiz ışıksız  güneşsiz bir odada yaşamak gibi..

mutluluk asla  ulaşılamayacak mış gibi  ne yaşadımı  nede nefes aldımın farkındayım...15   yıl önce  gördüm  etkilendim..1  hafta uğraştım  çıkmayı başardım..tanımadan evlilik yoluna soktu eşim beni..evet  o zamanlarda  bana karşı iğiydi  taki  evliliğimizin 2. Yılında değişimler başladı...en basiti  öpüşmek sevişmek yoktu...3 yılda  hamile  kaldı...kendisi  de çalışıyordu..

6  aydan itibaren işine döndü..kendi  işimden istirat  zamanım fazla  olduğu için  ben yüklendim çocuğumuzun bakımını...ev temizliği  yemekler vs..eşim işten gelir hazır yemeğini yer  sonra  da uyumaya giderdi...sosyal anlamda hiç bir aktivede bulunmazdı...bende  yapısı  bu kabulkendim...öyle sevdim onu...bunları  nereden biliyorum derseniz  iplerin koptuğu anda itiraf etirdim...benim arkamdan neler çevirdiğini..inanın bana  evini  eşini  bir an  bie  yanlız bırakmayan  ben...başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir...çocuğumuz doğduktan sonra  8 veya 9 aylıkken14  yıl önceki  internette  müzik  indirme  veya dinleme platformunda bir adamla tanışıp  ahbap olmuşlar...

8 ay kadar sohbet olmuş..dediğim hibi çokta tedbirli biriydim..onun facesi  ni dahi benim mail adresine bağladım..nitekim birileri  gecenin bir vakti  kameralı görüntü  isteği yolayıp duruyor..açtım   sakallı  35 yaşlarında  terörist görünümlü  kıro...yüzüme kapattı...bunu  hanıma söyledim  di  o zaman  ben  bilmem  anlama  dedi  geçiştirdi..ona güvendiğim için aklımın ucundan dahi  geçmedi...ama  malesef  o  kişiyle  yüz yüze  görüşmüş...daha  sonra..sadece  hoşlaşamadım için yanından ayrıldım itirafı....bu   1....  iş  değişikliği  yaptı..kariyer  yapabileceği   vasıfta  bir işi  oldu...keşke olmasaymış...

fabrikada çalışan ezik kendisine güveni olmayan  inanın bana  bir kadın sese  erkek ise   bedene  gider...ama  bu  salak eşim..hiç bir şeyden habersiz çocuğu faceden  arkadaşlık isteği yolluyor..dolasıyla  karşı taraf  evli bir kadının ne aradını tabiki  bilir..işin acı verici tarafı  ne  biliyormusunuz..gözümden sakındığım  dokunmaya kıyamadığım  ve  bana kadınlık görevini yerine getiremeyen kadın  o  kişiye ne özel muameler yapmış...bitmedi   o  kişi  bankadan  yüklü  miktarda kredi   kullandırmış..bitmedi..maaş  çekti banka  kartı bende idi  onu cüzdandan alıp  o  kişye vermiş..bitmedi..kullandığı 2.  Tlf  nu da ona  vermiş...peki  bunlar  ortaya nasıl çıktı biliyormusunuz...asla  öğrenemezdim    ama işin içine  3  sevgili  20  yaşlarında teçrübesiz  sayesinde  bir gece tlf  gelen mesajla  çorap söküğü gibi  her şeyi saniyesiyle  yaşananları  öğrendim...malesef  o  kişiyle defalarca birlikte olmuş..bu   itirifları duyunca şok oldum..

6  ay  şokta kaldım..tam kendime gelirken    yine benim adi  kaltak o kişyle konuşmaya başlamış...onuda gsm  operatörünün konuşma detaylarından takip edince öğrendim...işte  bu bana  daha da koydu  yıkım oldu..tansiyon kalp...ve bir gözümü  kaybettim...bana  yalvardı  bırakma beni sensiz yapam die...ama  sözünde  de  duramadı...1  evladım var..annesiz  bıraksam  mı  borakmasam  mı...ben limi çektiğimde  onun  çok kötü  halere düşeceni görebiliyorum..eşimden bahsim...o  kişiye  gidecenden kesin eminim..açıkçası  deli  gibi sevdini itiraf  ta eti..ki  zaten o kişi de  onu çok güzel kulanmış...

1  yıldır  hastane hastane  dolaşıyorum...içimden  ayrılak isteği  var  ama vijdanım onu   o  piçin eline de bırakmam isteği...düşüncesiz  akılsız  salak bir eşe sahip olduğumu  biliyordum..ama  en azından bana sadakatli die  sevdim di..şimdi sevebilecek  hiç bir şeyi de  yok....ha bu  arada  onları  benzin dökecek  ve yakmayı  planladım..o  arada evladım arayınca yapamadım...bana  ihtiyacı  oldunu fark ettim..şimdi  sorarım  sizlere kendinizi ben yerine ben gibi düşünüp  fkir  verin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...

Zor ki ne zor Allah Sabır versin kardeşim. İnsan böyle bir acıyı tecrübe etmeden, kendi hanesine düşmeden anlayamaz. Bende yaşarken ölmenin ne olduğunu, küçük yaşta bakıma muhtaç evlatların için bir babanın nelere katlanabileceğini tecrübe ettim. Bende bu rezilliğin başka bir benzerini yaşadım, hayatın bütün yükünü ne kadar daha taşıyabilirim bilmiyorum ama yüreğime sığdırdım. Hani derler ya dolu koysan almaz, boşa koysan doldurmaz o hesap canlarını alsam, ki bu en kolayı her an düşündüğüm yapmak için hiç terettüd etmeden yapabileceğim...

Kaç aileyi bu acıya kurban edebileceğimi düşünürken, evlatlarımın geleceği, annesiz kalmaları, ayrılsam herşey daha beter, velayet sorunu ve sorunlu bir annede büyüyecek çocuklar, içimin acısıyla ayrılsamda bir ömür evlat yüzünden mecburen bir arada kalmak, uzun lafın kısası bir sürü deli gibi yapmak istediğin ama yapamadığım şey... Sana akıl verecek durumda değilim ancak bu ruh halimle tercihimi paylaşabilirim...

Çok iyi giden ve hiçbir sorunu olmayan bir evlilikte 2 yıl boyunca aldatıldığımı anladım ve eşimin itirafları ile yıkıldım, yaşarken ölmenin ne olduğunu anladım. Beni aldattığı kişiyi bir yere çağırıp üç kişi bir araya geldik kendimi sakinleştirmek için 2 tane zanax alarak başladım derdimi anlatmaya... Beni aldattığı kişi iş arkadaşı hali ile bende tanıyorum ve hiç bir şekilde böyle birşey yaşayacakları aklımın ucundan bile geçmezdi..

Benim yuvamı nasıl dağıttığını, çocuklarımın geleceğini mahvettiğini, yuvama dair bütün hayallerimin başıma yıkıldığını ikisininde gözünün içine baka baka bağırdım ve burnunu, dişlerini kırdım...

Sonra madem böyle bir rezillikle herşeyi göze aldınız sende boşa eşini, bırakın çocukları yolunuz açık olsun dedim, haysiyetsiz -------- sadece ağladı çocuk gibi... yumruk attıkça eşim arkasına saklanmaya çalıştı,eşime o an çok üzüldüm o kadar kızmama rağmen bu kadar değersiz, aşağılıkça bir sevginin tarafı olduğu için... Uzun ettim biliyorum ancak bazı detayları paylaşmam gerekli ki benzer durumu yaşayanlar biraz olsun evlatlarını hayatlarının merkezine koyup yanlış bişey yapmasınlar...

Boşanmayı düşünüyorum ama bu rezil gerekçe ile yaparsam bir ömür yine bu durumdan çocuklar etkilenecek, biraz ele avuca gelene kadar aynı evin içine girip çıkayım diyorum onuda yaptıkça hergün biraz daha eksiliyor gücüm kuvvetim, velhasıl çıkamıyorum işin içinden... Şu anda ikimizde Psikolojik destek alıyoruz işin sonunda herşeyi yakar katil mi olurum yoksa evlatlarımın geleceği ve psikolojisi için ömrümü feda mı ederim bilemiyorum.

Ancak çok net sana tavsiyem bu rezilliğin bir tarafı olarak alacağın kararları enine boyuna düşün, sonra bir daha düşün, düşün, düşün karar vermek için sakın acele etme, olmuş ile ölmüşe çare yok olan olmuş bu saatten sonra hayatın onunla veya onsuz ama çocuklardan dolayı mecburen yine onunla bir karar vermen lazım.

Ama şuna inanıyorum aldatanın hissettiği sadece pişmanlık ve kaybetme duygusu onlar bu rezilliğe bizleri ve yuvalarımızı tercih ederken biz ise paramparça olan herşeyi yine düzeltmeye çalışıyoruz Allah bizler durumunda olan tüm erkeklere hele babalara öyle büyük sabır eylesin ki bu acıyla yine evlatlarımız üzerine kolumuzu kanadımızı gerebilelim.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.