Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Made İn Turkey

arman

Önerilen İletiler

Foruma bir geldi pir geldi.. Uzun bir zaman boyunca forumdaki herkesi şaşırttı bocalattırdı.. Hepimizin onun bayan mı yoksa erkek mi olduğu konusunda afalladık ? Sonra bir baktık ki çirkin ördek yavrusu meğer güzeller güzeli bir periymiş.. Güzelliği derken yanlızı dış görünüşü değil yüreğiyle, neşeli karekteri ve canlılığıyla forumun kan dolaşımı oldu adeta .. Ben ona deli kızım dedim o bana abim... Ben ona şimdi iyiki varsın diyorum o bana ne derse desin ona her şey serbest...

Sevgiyle kal deli kız... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

foruma ilk üye olduğumda bende arman abim gibi şaşırmıştım herkese vereceği bir cevabı vardı,iğneleyici laflarıda vardı açıkçası onun altına yazı yazmaya çekiniyordum ilk zamanlar :blushing: fakat gün geçtikçe baktım ki bu foruma girme sebeplerimden biri haline geldi bana verdiği gönül desteğini hiç esirgemedi onu hep ablam gibi gördüm :wub: bu zamana kadar öylede devam edecek zaten...yüreğinin derinliklerine indikçe duygular paylaşıldıkça birbirimizi daha çok sevdik...kimseyle paylaşamadığım dertlerimin de ortağı olmuştu :( bana her şiir hediye ettiğinde her teselli edişinde onun ne kadar değerli ve saf bir kalbinin olduğunu daha iyi anlıyordum...ablacım ben seni gerçekten sevdim...elbet bir gün bu güzel günlerimizde birer anı olarak kalacak ama ben seni asla unutmam çünkü unutmak benim için bu dünyadaki en anlamsız kelime... biz gönlümüze ektiğimiz anıları gözyaşlarımızla büyütürüz ömür boyu unutmamak için...Duacınım... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yeni olmamdan dolayı made in hakkın da fazla yorum yapamayacağım belki ama gördüğüm bir gerçeği göz ardı edemem açıkcası...

Evet herkese vereceği okkalı bir cevabı var :stuart: bu kadar lugatı da nerden buluyor çok merak ediyorum :D

Ama yüreğinin güzelliği bir Dolunay gibi ap açık orta da :clover:

Belki zaman ilerledikçe ekleyeceğim yorumlar da şuan yazdıklarım dan daha fazla olacaktır ama 11 günlük bir forumdaşlığın anısı ancak bu kadaar olur :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

foruma ilk üye olduğumda bende arman abim gibi şaşırmıştım herkese vereceği bir cevabı vardı,iğneleyici laflarıda vardı açıkçası onun altına yazı yazmaya çekiniyordum ilk zamanlar :blushing: fakat gün geçtikçe baktım ki bu foruma girme sebeplerimden biri haline geldi bana verdiği gönül desteğini hiç esirgemedi onu hep ablam gibi gördüm :wub: bu zamana kadar öylede devam edecek zaten...yüreğinin derinliklerine indikçe duygular paylaşıldıkça birbirimizi daha çok sevdik...kimseyle paylaşamadığım dertlerimin de ortağı olmuştu :( bana her şiir hediye ettiğinde her teselli edişinde onun ne kadar değerli ve saf bir kalbinin olduğunu daha iyi anlıyordum...ablacım ben seni gerçekten sevdim...elbet bir gün bu güzel günlerimizde birer anı olarak kalacak ama ben seni asla unutmam çünkü unutmak benim için bu dünyadaki en anlamsız kelime... biz gönlümüze ektiğimiz anıları gözyaşlarımızla büyütürüz ömür boyu unutmamak için...Duacınım...

söylediklerinize katılıyorum . gerçekten bir made in turkey di ablamız :clover:

Ben yeni olmamdan dolayı made in hakkın da fazla yorum yapamayacağım belki ama gördüğüm bir gerçeği göz ardı edemem açıkcası...

Evet herkese vereceği okkalı bir cevabı var :stuart: bu kadar lugatı da nerden buluyor çok merak ediyorum

Ama yüreğinin güzelliği bir Dolunay gibi ap açık orta da

Belki zaman ilerledikçe ekleyeceğim yorumlar da şuan yazdıklarım dan daha fazla olacaktır ama 11 günlük bir forumdaşlığın anısı ancak bu kadaar olur

çok teşekkür ederim...canlar iyiki tanımışım sizleri..........meyydüün asla yürüdüğü yoldan sapmayacak.........sizde sapmayın dün neyseniz yarında öyle olun.......doğrularınızdan asla ve asla vazgeçmeyin....

sizi sewiyorum........ :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

foruma ilk geldiğimde benim tanışma topicine yazdığı birşeyden ötürü;"kim ulan bu,heryerde başıma bi bela

gelir burdada bu geldi galiba :angry: dediğim kişidir kendisi..." :)

Ama sonradan tatlı bir bela oluğunu gördüğüm,hayata bakış açısı açısından kendini çok sevdiğim,kızdırmaya

bayıldığım,seçtiği türküler ve şiirler olsun çok seçici biri olduğuna inandığım biri oldu çıktı cadaloz sona tabiii.. :P

iyi türkü seçmesine karşılık türkü söylediğinde,onunla birlikte dinleyenlerin ömürlerinin sonuna kadar

türkü dinleyemediğini biliyorum bide.... :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında foruma kayıt olanların içinde eski olmama rağmen, benim kayıt yaptırdığımda meydün yoktu, aslında şu an yazanların çoğu yoktu... bi ara bi veda ettim ve tekrar geldim ki iyi ki gelmişim ;) burada güzel vakitler geçirmemi sağlayan, onun açtığı topiclere cevap yazarken eğlendiğim bi arkadaşım oldu... kendisine arkadaşım kelimesinden çok bacım demek daha hoşuma gidiyo... o buraların hanım ağası... belki bazen söyledikleri yazdıkları çok iğneleyici gelebilir ama içinde yumuşacık bi yürek var meydünün ;) ayrıca bişeyi daha söylemeden geçemiycem karçiçeğimle olan dostluklarınıda çok kıskanmıştım :rolleyes::blush:

burda olmaya devam et bacım... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

foruma ilk üye olduğumda bende arman abim gibi şaşırmıştım herkese vereceği bir cevabı vardı,iğneleyici laflarıda vardı açıkçası onun altına yazı yazmaya çekiniyordum ilk zamanlar :blushing: fakat gün geçtikçe baktım ki bu foruma girme sebeplerimden biri haline geldi bana verdiği gönül desteğini hiç esirgemedi onu hep ablam gibi gördüm :wub: bu zamana kadar öylede devam edecek zaten...yüreğinin derinliklerine indikçe duygular paylaşıldıkça birbirimizi daha çok sevdik...kimseyle paylaşamadığım dertlerimin de ortağı olmuştu :( bana her şiir hediye ettiğinde her teselli edişinde onun ne kadar değerli ve saf bir kalbinin olduğunu daha iyi anlıyordum...ablacım ben seni gerçekten sevdim...elbet bir gün bu güzel günlerimizde birer anı olarak kalacak ama ben seni asla unutmam çünkü unutmak benim için bu dünyadaki en anlamsız kelime... biz gönlümüze ektiğimiz anıları gözyaşlarımızla büyütürüz ömür boyu unutmamak için...Duacınım... :clover:

bu bahsettiğiniz kişi gerçekten madde mi ben onu forumun delisi sanmıştım :) banada ilk kelimeleri biraz ters gelmişti ama şaka olduğunu anladığımda iş işten geçmişti :( neyse madde şunu bilmeni isterimki benim için insanlar ikiye ayrılır iyiler ve kötüler iyi bir insanı kırmakta yapmak istediğim en son şeydir ki gene yapmışım tüm kalbimle özür diliyorum :clover: sende iyi bir insan olarak tüm güzelliklere layıkmışsın

tüm güzellikler seninle olsun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet beni benden daha güzel anlatşımsınız.......çok teşekkür ederim.........sewgili 53 özürlük bir durum yok.......salla getsin yane... :D

buraya gelip sizleri tanımamda etkili olan canlara çok teşekkür ediyorum......... :clover:

yaf bide sankim ölmüşüm gibi yazmışsınız valla bunalıma girdim azcık şen şakrak bişiyler yazın beeeeaaaa :(:P

neyse iyiki geldim iyiki tanıdım sizleri başka ne diyim..... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biraz deli uçuk kaçık lafını esirgemeyen belki patavatsız darılmayan aşırı sempatik duygu yüklü

zarif narin çok iyi bir dost olabilir sevgi dolu saygılı neşeli hepsinden öte sevilmeyi hakeden bir

melek ömrünce hep yüzün gülsün herşey gönlünce olsun kardeşim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle bana bu temiz sayfayı ayırdığın için teşekkürler :sick: ********* bir başlangıç oldu dimi?

onu ilk tanıdığımdada böyle olmuştu!

Birbirimizi yiyoduk, beni forumdan kaçırtmaya çalışıodu resmen, tabi anladı bigün gelip onu geçeceiğim tedbir alam dedi ama iş işten geçmişti :P

Gerçek ablam olmayıpta yürekten abla dediğim nadir insanlardan biri, (başka birine dediğim aklıma gelmio bu arada :P ) hayatı boyunca mutlu olmasını dilerim!

Rabbim hep mutlu etsin seni! :clover::wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle bana bu temiz sayfayı ayırdığın için teşekkürler :sick: ********* bir başlangıç oldu dimi?

onu ilk tanıdığımdada böyle olmuştu!

Birbirimizi yiyoduk, beni forumdan kaçırtmaya çalışıodu resmen, tabi anladı bigün gelip onu geçeceiğim tedbir alam dedi ama iş işten geçmişti :P

Gerçek ablam olmayıpta yürekten abla dediğim nadir insanlardan biri, (başka birine dediğim aklıma gelmio bu arada :P ) hayatı boyunca mutlu olmasını dilerim!

Rabbim hep mutlu etsin seni! :clover::wub::clover:

savol canım sende benim için gerçek kardeşim gibisin.........hatta olmayan erkek kardeşim sen oldun...iyi ki varsın sağol........... :wub::clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Onu ilk tanıdığımda mona rıza idi , kendisi hakkında hiçbir fikrim yoktu sonra bayan olduğunu öğrenince zevksiz dedim içimden....ama sonra o esprileri ve gerçek güzelliği ile renkli ve zevkli kişiliğini şöle bi osmanlı tokadı gibi vurdu yüreğime... çok zekisin, çok deişiksin, çok güzelsin... hakettiğin tüm güzellikler seninle olsun...

sende bizimle ol.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Onu ilk tanıdığımda mona rıza idi , kendisi hakkında hiçbir fikrim yoktu sonra bayan olduğunu öğrenince zevksiz dedim içimden....ama sonra o esprileri ve gerçek güzelliği ile renkli ve zevkli kişiliğini şöle bi osmanlı tokadı gibi vurdu yüreğime... çok zekisin, çok deişiksin, çok güzelsin... hakettiğin tüm güzellikler seninle olsun...

sende bizimle ol.. :)

çok sağol be saymanıım o senin güzelliğin........sende hep bizimle ol emi....... :wub:

:(

küstüm ben ona..... -_-

barıştık mı...... :D:wub: zaten sne bana küs kalamazsın ki demi...... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

deli kızın anı defteri............

ya sewgili defter inan hayat çok güzel her yeni günde bize yeni süprizler sunuyor....ben kendimi çok şanslı görüyorum çünkü bir sürü dostum arkadaşım canım cigerim oldu..................ve gün geldi herşey çok güzel oldu........ :wub:

hayat güzel ......yeterki yaşaamsını ve görmesini bilin.......................... :clover:

sewgilerimlee....... :wub::wub::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.