İçeriğe atla

Fotoğraf

İngilizce bilen para kazanabilir.

Bu başlığa 6 cevap verilmiş

#1 Skrew the boo

Skrew the boo

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 2 İleti

Gönderi Tarihi: 21 Şubat 2006 - 11:06

DVD film kapaklarının üstünde olan film özetini İngilizceden Türkçeye çevirecek eleman arıyorum. Özetler o kadar uzun değil. Metinler genelde üç cümleden oluşuyor. Bazen daha uzun bazen daha kısa oluyor. Ödeme film başı yapılıyor. İnternet bağlantısı gerekiyor, çünkü çeviriler online yapılıyor. Size metin gönderemem, siz indiremiyorsunuz. Hepsi online yapılıyor. Tabi bir kaç numune özet sunabilirim. En iyisi üniversiteli gençler arasın. Şu an 3000 cıvarında film var ve daha gelecek. Kim (çok iyi) bir ek kazanç istiyorsa beni arasın. Ücret euro bazında yapılıyor.
e-intermax@hotmail.com
skype agrokolik

#2 Ozer

Ozer

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 3 İleti

Gönderi Tarihi: 14 Nisan 2006 - 18:16

“ÖĞRENCİLER”
KONGRE FUAR VEYA ORGANİZASYONLARDA ÇALIŞMIŞ,ÇALIŞMAK İSTEYEN,İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN BAY-BAYAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
ÇALIŞMAK İSTEYENLER BİZE ACİL CV YOLLARSA SEVİNİRİZ.
0537 446 50 82
ozeristanbul@gmail.com
Özer Yıldız

Not:24 Nisan’dan sonra mülakatlar başlayacaktır.Acele ediniz.

#3 BaST1MC0

BaST1MC0

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 14 Eylül 2006 - 12:59

sizin Teklifiniz Uygun (screw the boo) Geldi Benim Adres hashturkyar@hotmail.com Gorussek Olabilir mi Hem Ben Fransızca da Biliyorum elimden Geldiğince Yardım Etmeye calısacagım

#4 Misafir_CYRANO_*

Misafir_CYRANO_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 15 Eylül 2006 - 06:42

“ÖĞRENCİLER”
KONGRE FUAR VEYA ORGANİZASYONLARDA ÇALIŞMIŞ,ÇALIŞMAK İSTEYEN,İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN BAY-BAYAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ.
ÇALIŞMAK İSTEYENLER BİZE ACİL CV YOLLARSA SEVİNİRİZ.
0537 446 50 82
ozeristanbul@gmail.com
Özer Yıldız

Not:24 Nisan’dan sonra mülakatlar başlayacaktır.Acele ediniz.

0537 li bir numara, güveni ne bitiriyor biliyor musun :)

#5 Skrew the boo2

Skrew the boo2

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 23 Mayıs 2007 - 17:18

BU ILANDAKI IS BUGÜNE KADAR GECERLI DI!
SIMDI GECICI SÜRE ICIN DURDURULDU.
SU ANA KADAR CABA GÖSTERMIS OLAN BÜTÜN
CEVIRMENLERE TESEKKÜR EDERIM VE
SAYGILARIMI SUNARIM :)

BU IS ILERIDE TEKRAR MEVCUT OLACAK VE
INANIN YETERINCE IS VAR, CEVIRILECEK COK
METIN VAR. IS TEKRAR MEVCUT OLDUGUNDA
BILGI VERECEGIM.

SELAMLAR
Skrew the boo :devil: , 23.05.23007

#6 memsinan

memsinan

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 09 Kasım 2009 - 16:31

DVD film kapaklarının üstünde olan film özetini İngilizceden Türkçeye çevirecek eleman arıyorum. Özetler o kadar uzun değil. Metinler genelde üç cümleden oluşuyor. Bazen daha uzun bazen daha kısa oluyor. Ödeme film başı yapılıyor. İnternet bağlantısı gerekiyor, çünkü çeviriler online yapılıyor. Size metin gönderemem, siz indiremiyorsunuz. Hepsi online yapılıyor. Tabi bir kaç numune özet sunabilirim. En iyisi üniversiteli gençler arasın. Şu an 3000 cıvarında film var ve daha gelecek. Kim (çok iyi) bir ek kazanç istiyorsa beni arasın. Ücret euro bazında yapılıyor.
e-intermax@hotmail.com
skype agrokolik

Bu ilanı uzun zaman önce postalamış olabilirsiniz, fakat Ben bu konu ile ilgileniyorum. Adım Mehmet Sinan, İngiltere'de doğdum ve annem İrlandalı. Yani ingilizce anadilim. Saygılarımla.

Mehmet Sinan

#7 esquiree

esquiree

Yeni Üye

• Φ Üyeler
  • Pip
  • 11 İleti

Gönderi Tarihi: 05 Şubat 2011 - 23:40

Hic kimse bulamadiysan bende varim. avustralyada amerikada yasadim. simdide ingilteredeyim. Ingilizce sorun olmaz yani:)

Cevap ekle