Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Blogcu Suheda_ Röportajı ile Sizlerle

Misafir Fibonacci

Önerilen İletiler

1. Nickinin anlamı veya hikâyesi nedir?

C:Valla herkes Şüheda sanıyor ama değil Suheda yani erenler ocağı,bir yerde okumuştum ve sevdim o kadar uzun zamandır ve o kadar çok yerde kullanıyorum ki göbek adım gibi oldu..

2. Kaç yasındasın?

C:Yüreğim 7 yaşında bir çocuk saflığında beynim 100 küsür yaşında bir bilge,bendenim genç kim hangi yaşta görmek istiyorsa uyarım yani

3.Esmer mi/Kumral mi/ Sarisin misiniz?

C:Sarışın

4.Kilonuz ve boyunuz kac?

C:160-64

5.Burcun nedır?

C:Balık

6.Burcunun en belırgın hangı ozellıgını tasıyorsun?

C:Hemen her özelliğini ama en çok hayalciliğim ve merhametim

7.Vucudunuzda dovme yada pıercıng var mı?

C:Yok,bolcana kulak deliğim var

8. Hangi sehirde yasıyorsun?

C:Bunu söylerken gurur duyuyorum Trabzon

9. Meslegin nedir?

C:Kamuda çalışıyorum

10.Meslegının ıyı ve kotu yonlerı nedır kısaca anlatır mısın?

C:İyi bir tek yönü kendi paramı kazanıyor olmam,kötü yanı bölgede ne kadar kamyon ve tır şoförü varsa ahbab oldum :)

11. Hobileriniz nelerdir?

C:Arkadaşlarımla vakit geçirmeyi ortak bir şeyler paylaşmayı seviyorum farklı şehirleri farklı kültürleri gezmeyi tanımayı,okumayı,çocukları ve yaşlı insanlarla sohbet etmeyi..

12.Fobileriniz nelerdir?

C:Gözümün gördüğü hiç bir şeyden korkmam,yalnız her türlü haşerat hayvanat birde karanlık hariç

13. Internetle ve teknolojiyle olan alakanı anlatır mısınız?

C:Oldukça çok vaktimi alıyor ama teknolojik yeniliklere yetişemiyorum desem yeridir.

14. Hangı saatler arası internete gırıyorsun?

C:Belli olmuyor özel bir saatim yok elimin altında ne zaman istersem yani...

15.Sigara yada alkol kullanıyor musun?

C:Maalesef sigara :blushing:

16.En sevdıgınız mevsım ? Neden?

C:Sonbahar,çünkü hüzün,hüzün ruhumun besin kaynağı..

17.Kullandıgın bır muzık aletı var mı?

C:Yok öyle becerilerim ama ney çalabilmeyi çok isterdim

18.En sevdıgınız cızgı karakterı?

C:Oooff şu egosu tavan yapmış hilebaz ördek Daffy Duck var ya bayılıyorum ona,son Cedric sonra Bugs Bunny hele onun şu "naberrr canım"deyişine

Artık bıraz da hayatınla ılgılı sorulara gecelım

19.Kuralların ve prensiplerin nelerdir?

C:Fikirlerinden çok fazla taviz veren biri değilim,hayatıma ve düşüncelerime müdahele edilmesinden hiç hoşlamam..

20.Hayattaki önceliklerin nelerdir?

C:Tüm değer verdiğim ve benim için kutsiyet arz ettiğine inandığım her şey..

21. Gelecege yönelik planlarınız nelerdir?

C:Uzun vadede plan yapmayı sevmem ne malum belkide o günü göremeyeceğim..

22.Hayatında örnek aldıgın kisiler kimlerdir ve neden örnek alıyorsun?

C:Var bazı insanlar özellikle sabırlarına ve sakinliklere hayran olduğum onlar gibi olabilmeyi isterdim ama...

23. Bize seni anlatan 3 kelimeyi söyler misin?nedenlerıyle bırlıkte.

C:şımarık-cömert-merhametli

24.Giyim tarzın/kullandığın parfüm?

C:Yerine göre giyinirim genelde rahat ama,parfüm değişiyor kokusunun tenime uyum sağlaması önemli birde orjinal olması..

Birde bir sır vereyimmi ben parfüme hiç para vermem bakarım beğenirim yurt dışından bir tanıdığıma söylerim ya getirir yada gönderir şu an açılmamış üç şişem var,bu yaz gene takviye edilecek çünkü izne gelecek olan çok ;)

25.En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?

C:Gözükaralığım,beğenmediğim o kadar çok var ki hangi birini yazsam,çabuk sinirleniyor ve çabuk af ediyor olmam bazen çok kırıcı olabiliyorum,bir de herkesi güvenilir sanmamdan..v.s v.s

26.Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?

C:Unutmam ama afederim.Kinciyse hiç değilim (ama olmayı isterdim)

27.Içinde ukte olarak kalan ve keşke dediğin şey / şeyler nelerdir ?

C:Öyle içimde ukte kalacak kadar büyük keşkelerim yok,

28.Sporla aranız nasıl hangı spor cesıtlerıyle ılgılenıyorsunuz?

C:Yok ya nerde bir ara düzenli spora gidiyorum sonra bıraktım zaten benim uzun süre bir şeye sebat ettiğim görülmemiştir.

29.En sevdigin filmler-diziler hangileridir ve sende iz bırakanlar oldu mu?

C:Film o kadar çok var ki hangi birini sayayım,dizi olarak istikrarlı bir şekilde Kurtlar Vadisi Pusuyu izliyorum başkada yok..

30.Favori TV programların nelerdir?

C:Özellikle izlediğim yok ama belgesel tadında anlatılan seyehat programları var mesela ne zaman rastlasam izlerim..Ve Beyaz'ı eğer uyukuya yenik düşmemişsem mutlaka izlerim çok keyf alıyorum çok eğleniyorum onu izlerken..

31.Favori olan bu Tv programlarının senı ceken özellıklerı nelerdır?

C:Dedim ya farklı kültürler her zaman ilgimi çekmiştir,ve eğlence..

32.Hayvan besliyor musunuz?Ne tur hayvan beslıyorsun?

C:Yok beslemiyorum..

33.Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?

C:Bir iki çeşit dışında yemek seçen biri değilimdir.Doymayacağım yemekte yok şerbetli tatlılara dayanamam..

34.En sevdigin sarki hangisi? Neden?

C:Tek bir şarkı yok,müzik dinlemeyi severim,bu aralar Volkan Konağın "mimoza çiçeği" favorim

35.Hangi takımı tutuyorsun? Tuttugun takım için her seyi göze alır mısın?

C:Hem Trabzonsporluyum hemde Galatasaraylı hiç bir şeyi göze almam futbol bu hayat memat meselesi değil

36.Kımın kıtabını'' hayatta okumam'' dersınız?

C:Orhan Pamuk

37.Hıc bır guc bana' ..................'nın fılmını ızlettıremez? dersınız.

C:Tek kelimeyle İbrahim Tatlıses

38.En çok hangi konuda inatçısın?

C:Fikirlerim

39.Kıskanc mısın hangı konularda?

C:Sevdiğim insanları çok fazla paylaşmayı sevmem ama abartmam ve genel anlamda kıskanç sayılmam

40.Bıldıgın yabancı bır dıl var mı hangısı?

C:Nerdeee

===Sımdı de uzuuuuun mevzulara gecıs yapalım

41Nasıl bır ogrencıydınız?

C:Fena değildim

42.Kendinizi hangi konuda eleştirirsiniz ?

C:Öyle çokki,haksızlık karşısında çok çabuk sinirlenebiliyorum mesela beni dolduruşa getir iki dakikada ortalığı yangın yerine çevirebilirim..

43.Yaptığın en büyük çılgınlık?

C:Bir anda hazırlıksız bir şekilde uçağa atlayıp başka bir şehre gidip gelmişiliğimdir.

44.Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir?

C:Her ikiside

45.Hangı tarz muzıklerden hoslanırsın?

C:Fark etmez kulağıma hoş gelsin yeter

46.Benzetildiğin biri varmı?

C:Çok

47.Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin?

C:Sevdiğim insanları kaybetmekten çok korkarım,amansız hastalıklardan,çocukluğumu özlüyorum,sevilmeye değer ne varsa severim.

48.Kıtap okuyor musun suan da okudugun kıtap ne?

C:Evet oldukça elimde şu an Katre-i Matem var İskender Pala'nın

49.Evde yokluğunu hissettiğin şey?

C:Misafir,alışkanlıktanmıdır nedir bilmem evdeysem illa ki birileri olmalı..

50.Hiç birini dövdünmü/Sebebi neydi?

C:Hayır kimseyi dövmedim yalnız bizim haydutlar çok kudurunca arkalarından terlik fırlatmışımdır (bknz:Sıdıkanın annesi)birde Adana Havaalanında yer hostesinin üzerine yürümüştüm neyse ki kızcağız özür diledide tokadı yemekten kurtuldu..Sebebimi tam adamına artislenmiştide

51.Geceleri ayıcık vb. -seylerle (oyuncakla) uyuyormusun?O oyuncak vb. seyın ısmı var mı nedır?

C:Yok öyle şeylerle uyumam,oyuncaklar var hediye alıyor arkadaşlar ama oturup bir isim vermedim.

52.Hani derler ya hayatımın dönüm noktası diye senin de öyle bir dönüm noktan- hayatını bir anda değiştiren bir olay oldu mu?

C:Hayatımı değilde hayata bakış açımı değiştiren bir olay oldu evet..

53.Gelecek adına en çok istediğin şey nedir?

C:Lütfen ölümcül hastalıklara çare bulunsun

54.Neden Türkiye? Sana olanak sağlanmış olsa hangi ülkede yaşamak isterdin?

C.Vatanım,vatanım,vatanım..

55.Hayat tecrübene bakarak (tecrübe para ile satılmayan nadir olgulardandır) en büyük hatam şu dediğin olay nedir?

C:Pişmanlıklarım var ama öyle büyük sayılacak hatam yok..

56. Hani insanların hayatta çok büyük zevk aldıkları birsey vardır, bu kisiden kisiye degisir. Seninde böyle vazgeçemeyecegin bir takıntın veya müptelası oldugun birsey var mı?

C:Doğduğum andan beridir görmeye alışkın olduğum şey..Deniz,denizi görmesem yönümü bile bulamam deniz olmayan bir yerde asla yaşayabileceğimi sanmıyorum.

57.Hayatının sloganı ne ?

C:Affet ama asla unutma...

58.Cevabını vermekte en cok zorlandıgın veya kararsız kaldıgın soru ne olurdu hayatında?

C:Sanıyorum bir tarafında ailemin olduğu bir tercih yapmak durumunda kalmam olurdu..

59.''Aman Allahım bu film benim film tam beni anlatıyor'' dediğin film var mı ? varsa hangisi?

C:Bütün romantik aşk filmleri beni anlatır..

60.Onsuz asla olamayacağım dediğin şey nedir?(canlı cansız)

C:O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki....

C.Yücel

61.Bize basından geçen komik bir olayı anlatabilir misin?

C:Hııımmm hangisini anlatsam..

Bir tanıdığımızın babası öldü yurt dışında,cenazesi Türkiyeye götürülüp gömüldü neyse bizde kalabalık bir grup başsağlığına gittik.

Kadıncağız anlatıyor babasının son saatlerini falan,herkesin gözleri dolu,dolu sonra annesinin gidip yurt dışındaki evi bozup geldiğini söyledi işte bir daha gitmeyeceğini falan tam o esnada o duygusal ortamda bizim arkadaşlardan biri şöyle dedi"vah vah doğru derler öküz ölür çift bozulur" :stuart: örneğe bakın Allah aşkına insanın aklına öküzden başka bir şey gelmezmi :lol: güleceğiz ortam müsait değil kasıldık kasıldık sonra asansörde patladık ve ben o akşam bir insanın gülmekten altını ıslatabilceğini bizzat tecrübeyle öğrendim.

Birde işin en komik yanı o tarihi gafı yapan arkadaşın bize "birine anlatırsanız hakkımı helal etmeyeceğim"tehdtileri yedi cihana yaydık tabi..

62.Hayata bakıs açınız nasıldır?

C:Genel anlamda pozitifimdir..

63.Belli bir hayat felsefen var mı yani herkesin tuttugu bir laf vardır ünlü bir söz senin gibi var mı seni anlatan öyle bir söz?

C:Ya sev ya terk et

64.şimdide geçmişe gidelim birazcık'' of be ne güzellerdı'' dediğin bir anın var mı Hic aklından çıkmayan ...?

C:Babamın hayatta olduğu her an..

====Cevabını merakla bekledıgım ıkı sorum var

65.Peki günümüz gençlerini nasıl yorumlarsın senin gözünde nasıllar ne yorum yaparsın...??

C:Ben iki gruba ayırıyorum bir,beş para etmezler iki,gerçekten ümit vadedenler..

66. Küresel ısınma hakkında ne düsünüyorsun? Senin aldıgın önlemler var mı?

C:Son zamanlarda bu haberin asparagas olduğunu düşünmeye başladım.Belli nedenlerim var canım..

===Bırazda duygularınızla ılgılı sorular soralım

67.Askı kendine göre tarif edebilir misin?

C:İlk başlarda çok tatlı bir heyecan,sonrası fiyasko..

68.Bir bayanda-bayda aradıgın özellikLer neLer?

C:Güven

69:Evlıysenız esınızle- nerede tanıstınız?

C:değilim efendim

70.Evli degılsenız nasıl Bir tören İstersin evlenirken?

C:Sade bir nikah

71.Peki hayatında ailen mi önde gelir yoksa sevdiğin mi ?

C:Haydaaa böyle bir tercih yapmak zorunda kalmam umarım,insan ailesini atabilirmi?

72.Cevabın ''her ıkısınde esıt tutarım'' dıyorsan bunu nasıl basarırsın-basarıyorsun?(cözum yontemlerı alalım )

C:Bu soru aslında evli erkeklere hitap ediyor hani gelin kaynana durumu var ya

73.Ask hayatında keşke yapmasaydım dedigin sey?

C:keşke aşık olmasaydım dedim...

74.Hepimizin bir çocukluk aşkı vardı elbette seninde varmıydı varsa nasıl biriydi kısaca acıklayabilirmisinn ..?

C:Valla hatırlamıyorum çekingen bir çocuktum ben..

75. Duygularını ifade etmek için hangi yola başvuruyorsun?

C:Karşımdakini seviyorsam dokunmayı yani sarılmayı severim.Sevmiyorumsa yüzüme yansıtırım

===Sımdı benım en merak ettıgım sorulardan bır de bu

76.Flort mu gorucu usulu evlılık mı mantıklı ? Evlı ısenız sız hangı yolla buldunuz esınızı?

C:Görücü usulu mantıklı çünkü aile büyükleri değerlendirip karar veriyor ama bence mantık eviliği kadar büyük bir mantıksızlık olamaz..

===E artık forum hakkında konusalım bıraz da

76.Turkısh-Medıa forum sıtesını nereden duydun veya buldun?

C:Bir konu araştıryordum nette beni buraya taşıdı taşıyış o taşıyış mahkum olduk..

77.Turkısh-Medıa'nın hayatınızdaki yeri ve önemi nedir?

C:Stres atmamda oldukça faydalı :)

78.Turkısh-Medıa Forumun en begendigin bölümü hangisi ve nedeni nedir?

C:Sinema çünkü ilgi alanım,birde bloglar herkesin kendine ait bir yeri olması..

79.Turkısh-Medıa forumu diger forumlardan ayıran 3 özellik nedir?

C:bir kalıcı oluşu,iki adult köşesinin olmayışı,üç katı kuralları..

80.Turkısh-Medıa Forumda en fazla zaman geçirdiginiz bölümler hangisi?

C:İlgimi çeken ne varsa okuyorum gerçi hiç ziyaret etmediğim yerleride var desem yalan olmaz hani...

81.Turkısh-Medıa forumda tanısmak istedigin üyeler var mı?

C:Bir iki kişi var evet ama onlarlada zaten msn yoluyla görüşüyorum

82.Turkısh-Medıa Forumda olmasını istedigin bir bölüm var mı?

C:Evet online yarışma olmasını isterdim.Birde gerçi bunu Adminlede konuşmuştuk bloglarda yalnızca üyelerin görmesi yönünde bir seçeneğimiz olmasını..fakat mümkün değilmiş..

83.Turkısh-Medıa Forumda goruslerınle ortusen kisi var mı?

C:Yüzdeyüz olmasada var tabi..

84.Forumda degıstırılmesını ıstedıgın bır yer var mı?

C:Blog sayfasının ana yüzünün daha değişik olmasını isterdim

85.Bize söylemek istedigın-ıstedıklerın nelerdir?

C:Bu neydi böyle canım çıktı yav yaz yaz bitiremedim iki saattir

86.Son olarak yöneticilerden bir rican var mı?

C:Ben rica etmem emrederim,yeeeaaahhhh :stuart: şaka bir yana,olunca söylüyorum zaten sağolsunlar ilgileniyorlar..

Yeni Sorularımız:

1)En çok nereni beğenirsin?

C:Nasıl yani fizikselmi? :unsure: bu soruda neyin nesi..asla söyleyemem :sweatingbullets:

2)Korku denince nasıl bir anın geliyor aklına (özel değilse paylaşmanı ümit ediyorum)

C:Bir gece geç vakit gezmeden eve dönüyordum bir arkadaş arabasıyla bıraktı bende sokağa girmesine gerek olmadığını gidebileceğimi söyledim zaten 15-20 mt dir sokağın başıyla apartmanın girişi,neyse arabadan indim onlar devam etti tam o esnada arkadamda bir adam belirdi belki kötü bir niyeti yoktu bilmiyorum ama öyle çok korktum ki onu bir anda arkamda fark edince..koşarak girdim binadan içeri ve o günden sonra bir daha gece dönünce kapının önünde indim üstüne üstlük ben içeri girene kadar beklemelerini istedim bırakan kimse..

3)En sevdiğin, seni yansıttığını düşündüğün renk hangisidir?..

C:Kahve

4)Bu siteye ilk üye olduğunda ilk dikkatini çeken kişi kimdi?

C:Bekir

5)Anlamsız olan şeylere anlam yüklenebilir mi?

C:Herşeyin bir anlamı olduğunan inanan biriyim

6) Diyelim ki evine hırsız girdi.Hırsız hala evdeyken bunu farkettiğinde ne yaparsın?

Gecenin bu saatinde son soru olarak seçilen şeye bak :unsure: fark ettiğimde nemi yaparım?bişey yapamam herhalde direkt kalpten giderim.

Vakit ayırdıgınız için çok tesekkürler...

Teşekkür ederim sizlerede

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

6) Diyelim ki evine hırsız girdi.Hırsız hala evdeyken bunu farkettiğinde ne yaparsın?

Gecenin bu saatinde son soru olarak seçilen şeye bak :unsure: fark ettiğimde nemi yaparım?bişey yapamam herhalde direkt kalpten giderim.

:lol:

Guzel reportaj olmus. Her reportajta aynisini diyorum ama ne yapayim hepsi guzel oluyor :D

buarada

Sn duyguseli sagollun artik yine reportajlar yapildigi icin :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel bir röportaj olmuş hemşerim... :) yalnuz boşver galatasaray'ı sadece TRABZONSPOR'u tut bence... -_-

Saol hemşom :) ben hem Trabzonsporluyum hem Galatasaraylı yani biri ana biri yar ;)

:lol:

Guzel reportaj olmus. Her reportajta aynisini diyorum ama ne yapayim hepsi guzel oluyor :D

buarada

Sn duyguseli sagollun artik yine reportajlar yapildigi icin :)

Teşekkür ederim,aslında bakınca epey bir eksik varmış gibi geliyor insanın aklına sonradan gelen şeyler :) birde ben bu kadar erken yayınlanacağını tahmin etmemiştim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim,aslında bakınca epey bir eksik varmış gibi geliyor insanın aklına sonradan gelen şeyler :) birde ben bu kadar erken yayınlanacağını tahmin etmemiştim..

Sanirim genelde oyledir. Sonradan aklimiza gelir neler yaza bilirdik diye .. ama boylede bence gayet iyi olmus :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten sevgili Suheda'ın röportajını büyük bir keyifle okudum...

Güzel bir duruş, anlamlı ifadeler, kendini yansıtan güçte kararlılık,

Ne kadar farklı düşüncelerimiz olsada...

Her zaman sizin saygıya layık bir türk kadını olduğunuzunn bilincindeyim sevgili suheda...

Saygılar...

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten sevgili Suheda'ın röportajını büyük bir keyifle okudum...

Güzel bir duruş, anlamlı ifadeler, kendini yansıtan güçte kararlılık,

Ne kadar farklı düşüncelerimiz olsada...

Her zaman sizin saygıya layık bir türk kadını olduğunuzunn bilincindeyim sevgili suheda...

Saygılar...

DİPNOT...

Teşekkür ederim Dipnot,onur verdin.

bilirsin neysem oyum ne eksik nede fazla.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birde işin en komik yanı o tarihi gafı yapan arkadaşın bize "birine anlatırsanız hakkımı helal etmeyeceğim"tehdtileri yedi cihana yaydık tabi..

Iki defa ara vermek zorunda kalarak okudum sizin röportajınızı sayın suheda_ ve hoşuma da gitti... :clover:

en çok alıntıladığım bölüm :) "birine" bir kenarda dursun... şimdi tüm forum üyeleri ve misafirlerimiz okudu yada okuyacak... başınız derde girmesin :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

64.şimdide geçmişe gidelim birazcık'' of be ne güzellerdı'' dediğin bir anın var mı Hic aklından çıkmayan ...?

C:Babamın hayatta olduğu her an..

:crying::gul:

Çok keyifli bir röportaj olmuş... :) Sahi niye blogcu suheda ben de merak ettim :unsure:

Bir de birşeye çok şaşırdım..Suheda bugüne kadar en azından bir-iki kişiyi dövmüştür derdim içimden,yanılmışım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yaptığın röprtajı okurken bende çok keyif aldım sevgili gönüldaşım suheda seni daha iyi tanımış olduk bu syede.

Bu arada seni ARDAHAN SPOR'A DAVET EDİYORUM.

Onursal taftarımız olurmusun ?

Yav Kaplanım Ardahanspor diye bir takımmı var? :unsure:

Hem ayrıcana sen iste değil onursal taraftar santrofor bile olurum Ardahanspora :)

Iki defa ara vermek zorunda kalarak okudum sizin röportajınızı sayın suheda_ ve hoşuma da gitti... :clover:

en çok alıntıladığım bölüm :) "birine" bir kenarda dursun... şimdi tüm forum üyeleri ve misafirlerimiz okudu yada okuyacak... başınız derde girmesin :)

Saygılar

He valla Birce sorma herkese anlattığımı biliyorda birde nette yayınladığımı duyarsa cidden gözümü oyar :D

O varya benden neler çekiyor ne domuzluklar yaparım ona bir açığını yakalamayayım :yuvarlan: ama çok seviyorum onu :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:crying::gul:

Çok keyifli bir röportaj olmuş... :) Sahi niye blogcu suheda ben de merak ettim :unsure:

Bir de birşeye çok şaşırdım..Suheda bugüne kadar en azından bir-iki kişiyi dövmüştür derdim içimden,yanılmışım :P

Benim bir yanımın çocuk kalmasının sebebi babamı kaybetmemle orantılı yani bir yanım hep onun bıraktığı yaşta..

Yok cidden kimseyi dövmedim sen bakma şekerim benim öyle hırçınlıklarıma kimseye kıyamam ben,işin aslı gerçekten damarıma basılmadığı sürece kimseyede sataşmam,sadece bağırır çağırırım o kadar ötesi yok... ;)

Hem zaten sinirlenince öyle bir yüz ifadesi takınıyorum ki korkuyor karşımdaki..

Hani hep derim ya öfkelendiğimde annem der bana "bakma bana öyle bet bet" diye :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

C:Hııımmm hangisini anlatsam..

Bir tanıdığımızın babası öldü yurt dışında,cenazesi Türkiyeye götürülüp gömüldü neyse bizde kalabalık bir grup başsağlığına gittik.

Kadıncağız anlatıyor babasının son saatlerini falan,herkesin gözleri dolu,dolu sonra annesinin gidip yurt dışındaki evi bozup geldiğini söyledi işte bir daha gitmeyeceğini falan tam o esnada o duygusal ortamda bizim arkadaşlardan biri şöyle dedi"vah vah doğru derler öküz ölür çift bozulur" stuart.gif örneğe bakın Allah aşkına insanın aklına öküzden başka bir şey gelmezmi laugh.gif güleceğiz ortam müsait değil kasıldık kasıldık sonra asansörde patladık ve ben o akşam bir insanın gülmekten altını ıslatabilceğini bizzat tecrübeyle öğrendim.

:alkis::cokkomik::ayakvur: ya çok komikti ya koptum . Süper olmuş röportaj

Başka varsa bi tane daha anlatasana ya :D Şu sıralar gülmeye çok ihtiyacım var .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:alkis: ya çok komikti ya koptum . Süper olmuş röportaj

Başka varsa bi tane daha anlatasana ya Şu sıralar gülmeye çok ihtiyacım var .

İnşallah anlatırım ilerde...

çok keyifli bir röportaj gerçekten :clover:

balık burcu olmak zordur he suheda ayrıca burda insanlara şirin gözükmeye çalışma bence :islik: ben senin patronun için neler düşündüğün zamanlarıda bilirim :islik: hadi ordan seni gidi seri katil :w00t:

Evet balık olmak zor hassaslığını kırılganlığını örtbas edebilmek için hep güçlü görünmeye çalışmak zorundasındır,

sendemi balıksın yoksa :unsure:

Ayrıcana o parton değil,müdür -_- devletin fabrikasında kimin haddine patronluk yapmak işte sırf bu yüzden o hain planları yapmıştım..Koca fabrikaların sahibi sanıyorlar kendilerini... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adımı, dikkati çeken ilk adam olarak görünce bir garip oldum. :unsure:

Zaman içerisinde düşüncelerimizin kimi yerlerde örtüştüğü kimi yerde ayrıldığı noktalar oluyor.

Yazdıklarımı kimse için yazmamakla beraber; sevdiğim insanların da yazılarım dolayımında benden uzaklaşabileceği gibi bir korkuyu hep içimde taşıdım.

Bilenler bilir; forumda politika, güncel konular, din ve bazı yemek konuları dışında pek bir yere takılmam. Bu konuda Suheda ile yapılmış bir ropörtaj bulunduğu için dahil oldum. Dahlimde de kendi adımı görünce mütebessim bir yüzle ayrılıyorum.

Selam ve saygılarla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adımı, dikkati çeken ilk adam olarak görünce bir garip oldum. :unsure:

Zaman içerisinde düşüncelerimizin kimi yerlerde örtüştüğü kimi yerde ayrıldığı noktalar oluyor.

Yazdıklarımı kimse için yazmamakla beraber; sevdiğim insanların da yazılarım dolayımında benden uzaklaşabileceği gibi bir korkuyu hep içimde taşıdım.

Bilenler bilir; forumda politika, güncel konular, din ve bazı yemek konuları dışında pek bir yere takılmam. Bu konuda Suheda ile yapılmış bir ropörtaj bulunduğu için dahil oldum. Dahlimde de kendi adımı görünce mütebessim bir yüzle ayrılıyorum.

Selam ve saygılarla..

Az değil neredeyse 4. yılımızı tamamlayacağız..

Evet ilk dikkatimi çeken üyeydin çünkü kendini ve fikirlerini ifade ederken kullandığın uslubun güzelliğinin yanı sıra öyle net ve öyle açıktın ki..

bunları övmek için söylemiyorum ama çizgisinden şaşmadan ilerleyen nadir birisin,bunun anlamı bence olduğun gibi davranmandan kaynaklıyor.. ;) hangi görüşten olursa olsun,dürüstlük ilkesi olunca bir kişinin mutlaka değer görüyor..

Başlıkta şuydu

BİR DOGMA OLDUĞU SÖYLENEN İNANCIMDAN FEVKALADE MEMNUNUM.

http://www.turkish-media.com/forum/index.php?showtopic=16852

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah anlatırım ilerde...

Evet balık olmak zor hassaslığını kırılganlığını örtbas edebilmek için hep güçlü görünmeye çalışmak zorundasındır,

sendemi balıksın yoksa :unsure:

Ayrıcana o parton değil,müdür -_- devletin fabrikasında kimin haddine patronluk yapmak işte sırf bu yüzden o hain planları yapmıştım..Koca fabrikaların sahibi sanıyorlar kendilerini... -_-

evet bende balık burcuyum ve sevmiyorum özelliklerini -_-

sonuç itibari ile potansiyelin var ama :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bende balık burcuyum ve sevmiyorum özelliklerini -_-

sonuç itibari ile potansiyelin var ama :P

Balık burcu kadında iyidirde erkeği hiç çekilmez..

Ya anam babam kadına biraz yakışıyorda gene,erkeğin kapriside çok çirkin oluyor be..

Bu arada o potansiyel olmazmı? :devil:

Birde kan tutmasa beni dahada süper olacak ya :sick:

Bu arada hala listemin en başındasın ona göre :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Balık burcu kadında iyidirde erkeği hiç çekilmez..

Ya anam babam kadına biraz yakışıyorda gene,erkeğin kapriside çok çirkin oluyor be..

Bu arada o potansiyel olmazmı? :devil:

Birde kan tutmasa beni dahada süper olacak ya :sick:

Bu arada hala listemin en başındasın ona göre :w00t:

kaprisli sayılmam ama duygusallık bayıltıyor bazen :angry:-_-

potansiyelin hakkında şüphem yokta ;) bu kan olayını kurbanda seyir ile çözebilirsin yada cerrahi operasyon yahut izlediğin filmlerden he suheda :lol: ayrıca trabzon niiire izmit niiire :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kaprisli sayılmam ama duygusallık bayıltıyor bazen

potansiyelin hakkında şüphem yokta ;) bu kan olayını kurbanda seyir ile çözebilirsin yada cerrahi operasyon yahut izlediğin filmlerden he suheda :lol: ayrıca trabzon niiire izmit niiire :P

kurban ve cerrahi operasyonmu? :o

Ben,birine iğne yapılırken bakamayan ben..

Hatta bir keresinde benim akrabalarımdan biri elini kesti üstelik ufakta bir kesikti.Hastaneye gittik dikiş atılması için bakmadığım halde...

Küüütttt bayıldım :) gözümü bir açtım doktor hemşire hastayı bırakmış hepsi benim başımda..

Utanç verici bir durumdu :blushing:

Hem sen ne düşünüyorsun ki ben seni istesem sezgilerimle bulurum beeaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kurban ve cerrahi operasyonmu? :o

Ben,birine iğne yapılırken bakamayan ben..

Hatta bir keresinde benim akrabalarımdan biri elini kesti üstelik ufakta bir kesikti.Hastaneye gittik dikiş atılması için bakmadığım halde...

Küüütttt bayıldım :) gözümü bir açtım doktor hemşire hastayı bırakmış hepsi benim başımda..

Utanç verici bir durumdu :blushing:

Hem sen ne düşünüyorsun ki ben seni istesem sezgilerimle bulurum beeaaa

vay beeaa :w00t: demek bu kadar güveniyorsun kendine he suheda...

o zaman neden hala masummuş gibi göstermeye çalışıyorsun kendini anlayabilmiş değilim :huh: içindeki kötü ruhu daha ne kadar gizleyebilirsin ki :devil::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

vay beeaa :w00t: demek bu kadar güveniyorsun kendine he suheda...

o zaman neden hala masummuş gibi göstermeye çalışıyorsun kendini anlayabilmiş değilim :huh: içindeki kötü ruhu daha ne kadar gizleyebilirsin ki :devil::w00t:

Canınamı susadın Egzoooo :)

Sanki kaşınıyormuşsun gibi hissediyorum..Neden tahrik etmeye çalışıyorsun beni?

Hani vardırya birine bir şey yaptırmak için "yapamaz ki yapamaz ki" diyerek kışkırtmaya çalışmak tıpkı şuan senin yaptığın :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.